Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Hey, what's up?

#1
Salut tuturor! Wink
Ma numesc Andreea, puteti sa-mi spuneti Adda daca vreti, am 13 ani si am venit pe acest site dintr-un singur motiv: sunt o fana a anime-urilor. Nu pot sa zic ca am vizionat cine stie cate, iar asta nici macar eu nu-mi dau seama de ce, dar pot sa zic ca am o gramada de desene cu diferite personaje. Exact, desenul este un hobby de al meu si fac asta de cand aveam un an si ceva. Normal ca nu-mi amintesc, dar o stiu de la mama si din poze in care stateam cu un caiet si pixul in mana. In fine, este logic ca pe vremea aceea faceam numai mazgalituri. Nici acum nu ma consider o experta, mai am destul de multe de invatat.
Apropo, cred ca unii dintre voi va intrebati de ce ''Sakamaki Andreea''? Ei bine, imi place foarte mult personajul Sakamaki Izayoi din ''Mondaiji tachi ga isekai kara kuru so desu yo?'' si in plus, parerea mea, suna bine.
Sincer nu as vrea sa va plictisesc cu detalii despre mine care ar putea sa nu va intereseze asa ca va las pe voi, daca doriti, sa imi puneti intrebari. Va raspund cu cea mai mare placere, dar desigur ca depinde si de intrebare.
Sper sa ne intelegem si sa ma simt bine aici caci altfel s-ar putea sa nu postez prea des. Hehe! Dar cine stie, asta voi vedea.
Ja ne!
[Imagine: izayoi_by_little_flame09-d5zxbib.png]
Cea mai mare glorie nu o dobandesti atunci cand nu esti doborat niciodata, ci atunci cand te ridici dupa ce ai cazut.



Răspunsuri în acest subiect
Hey, what's up? - de Sakamaki Andreea - 09-05-2013, 05:30 PM
RE: Hey, what's up? - de Forever Young - 09-05-2013, 06:32 PM
RE: Hey, what's up? - de Sakamaki Andreea - 09-05-2013, 06:49 PM
RE: Hey, what's up? - de Syryus - 09-05-2013, 06:58 PM
RE: Hey, what's up? - de Stormrage - 09-05-2013, 07:04 PM
RE: Hey, what's up? - de yaoi maniac - 09-05-2013, 08:00 PM
RE: Hey, what's up? - de Sakamaki Andreea - 09-05-2013, 08:47 PM


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)