Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Ossu! Ore wa Yami! Hajimemashite

#1
[attachment=2047]Am 18 ani
ce imi place: carnea, ciocolata, matematica, fizica, rock-ul si Nami-Chan21
ce nu imi place: romana, manelele, populara si muzica comerciala proasta
vise: Vreau sa fiu regele piratilor... Glumesc, nu stiu ce am sa fac maine, prefer sa las pe maine ce pot face maine.
Anime: One piece, fairy tail , katekyo Hitman Reborn, Dragon Ball naruto etc( sunt prea multe sa le scriu)
De asemenea am uitat sa mentionez ca imi plac Varcolacii si vampiri.
Cam asta e tot... Inca ceva imi pare bine de cunostiinta si sper sa ne intelegem.

#2
Bine ai venit pe Animezup, Yami!
Sper ca o sa iti placa aici, o sa te simti bine si o sa iti faci multi prieteni!
Zuppy te primeste cu bratele deschise!

Happy posting si have fun! Nu uita sa te distrezi! Citeste-mi semnatura too!
Salut! Eu sunt Zuppy, mascota oficiala a Animezup!
Daca esti nou pe site, poti citi aceasta introducere, si sa afli mai multe despre noi.
Nu uita nici de regulament!
Sper sa ne vedem pe forum sau pe portal. Pe forum iti poti posta fic-urile sau desenele, sau poti discuta cu ceilalti utilizatori. Avem categorii multe si diverse, pe gustul fiecaruia!

Daca esti fan manga, sa stii ca poti citi manga-uri traduse in romana pe Mangazup.

Zup e cel mai tare!

#3
Meth is awesome.
Si in general materille care tin de logica sunt foarte tari.
Bun venit pe zup, vast pirat in cautare de comori ascunse and Luffy.
Sper ca prin vampiri te referi la Blade, D, Alucard and not the pussyface from twilight.
Nu uita sa citesti regulile. In caz de probleme apeleaza la cei cu nick rosu, albastru sau verde.
Ca o intrebare, citesti? Autori preferati/ carti favorite poate?
Pulpfiction

Edit: Math, I mean math
Trollface
[Imagine: 302xdzc.jpg]
Voi, nepasatori de moarte, dispretuitori de viata,
Ce-ati probat cu-avantul vostru lumii pusa in mirare,
Ca din vultur vultur naste, din stejar stejar rasare!

#4
Deja imi asaltati fratiorul cu intrebari. Ma bucur ca va place aici. Vezi darling, ca deja esti cautat. Si draga @Stormrage, ai in fata o vampress. 21 Gabi, ai multe de invatat asa ca asculta-l pe Zuppy. Iti urez si eu un bun venit calduros pe site.
[Imagine: tumblr_lxg6bliYGm1qej54bo1_500.gif]

Stalk me, bite me and kill me with your love ~

#5
Neata , sper sa stai ceva timp pe aici.
Nai mentionat nimic de fan-fiction si de asta am sperante mari de la tine. Nu ma dezamagi.Mdeterminated

Vampiri,varcolaci zici...39
Ai vazut Howling reborn? 15 Cred cai cel mai aswome film *o sa intelegi si in ce sens in caz ca il vei viziona*

Ne vedem paci'!
Elda Taluta
Sarks Sark
Ark Alks

#6
I spy with my little eye another One f**king Piece fan! *brofist*

Salut Yami si bine ai venit pe corabia noastra. Iti urez sa fii cat de activ poti, sa te distrezi si sa-ti faci multi prieteni.

Oh... I have a question: ce-ti place sa faci in timpul liber (in afara de vizionatul anime-urilor)?

Have a safe trip to Grand Line! m/
[Imagine: sdfbnm.png]

Despite your best efforts, people are going to be hurt when it's time for them to be hurt.
~ Haruki Murakami~

#7
Bine ai venit!
Descrierea ta e deja interesanta, de aceea vreau sa te intreb numele tau, ca sa stiu cat de bine merge cu "Captain". 15 (prea multe referinte la pirati in acest topic, c'mon people)
Citesti manga?
"Forgive you? Why? It's not like I'm mad or anything. You were the one who got angry; just like you said, I was being too nosy. I've always been like that, not knowing my boundaries. I'm the type who'll water a plant til it drowns."
- Yokozawa Takafumi no Baai, vol. 2

#8
Ahoy mate! 71 Banuiesc ca esti fanul numarul unul al lui Capt` Jack Sparrow?71
Trebuie sa il sustin pe Storm in ceea ce priveste partea cu vampiri si sa sper ca nu esti fanul lui sparkly pentru ca atunci chiar nu poti sa spui ca iti plac vampiri. Fac concesii pentru Damon din Vamp Diaries pt ca este atat de hot, dar trag linia la Edward si Bella.
Sunt curioasa de unde vine aceasta pasiune pt vampiri si varcolaci. Din carti? Anime? Manga?
Ce ti-a trezit aceasta pasiune?

#9
Vreau sa il sustin si eu pe Storm, daca nu se supara...
[Imagine: tumblr_m0b1jsILTh1qg582mo1_r1_500.gif]

#10
@Stormrage prin vampiri chiar ma refer la Alucard, Blade, Zero
carti favorite/ autor favorit: Sir Arthur Conan Doyle- Aventurile lui Sherlock Holmes
@Azazel Nu am vazut Howling Reborn, dar promit sa ma uit imediat ce o sa am putin timp liber.
@Agrona In timpul liber desenez sau ascult muzica
@yaoi maniac Ma numesc Gabriel dar imi puteti spune Gabi. Cat despre manga: One Piece, Fairy tail si Naruto
@FallenAngel Ce mi-a trezit interesul pentru vampiri si varcolaci? Pentru vampiri a fost Alucard si cat despre varcolaci...pai sa vedem... de cand eram mic mi-au placut la nebunie lupi, deci cred ca de asta. Animele sunt cele care mi-au starnit aceasta pasiune.
@Kira's Scarlet One-chan eu doar sper sa le placa fan ficurile mele 4 si chiar imi place aici.



Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Hajimemashite Kageyuki 4 1.961 18-08-2013, 12:35 PM
Ultimul răspuns: Kageyuki
  Hajimemashite Shiro-chan 4 2.313 17-06-2010, 10:56 PM
Ultimul răspuns: Kashim
  Hajimemashite, dozo yoroshiku!!!! Anuk 3 2.408 01-07-2008, 06:13 PM
Ultimul răspuns: Lye


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)