Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Le Tany

#11
Welcome Zaru
[Imagine: tumblr_mhil1c1m_Ti1r92q67o2_500.gif]

Though our paths may have diverged, you must continue to live out your life with all your might.
You must never consider your own life to be something insignificant.
You must never forget about your friends who loved you.

#12
(21-04-2013, 10:53 PM)Ayrin Charles A scris: [i] Hello, mortal!
Bun, ai citit cumva "Dintr-un Buick 8" de S. King? O am acasa si inca nu am reusit sa o termin pentru ca mi-au facut alte carti cu ochiul.
Asculti Nightwish, Xandria , Within TEmptation, H.I.M., Alice Cooper? If no,t you should.
Welcome , little devil!


Um, n-am citit-o, dar am auzit de ea. Pare promi??toare, se-ar putea s?-?i plac?.
Cam tot ce ai enumerat mai sus, plus alte cateva zeci de trupe de acest fel.

Thx pentru ur?ri *hugs*
[Imagine: tumblr_mgunp0jsL21rx9czmo1_1280_large.jpg]

#13
Superb! Ce melodie iti place cel mai mult de la Cooper si cum iti petreci timpul liber de obicei?
[Imagine: 2zsuvx5.gif]

#14
[Imagine: tumblr_mgunp0jsL21rx9czmo1_1280_large.jpg]

#15
Ai ascultat albumul nou, "Welcome 2 my nightmare"? E facut dupa cel vechi, insa continua povestea de pe "along came a spider" si are cateva melodii noi , iar fiecare melodie reprezinta o parte a povestii construita in ultimele 3 albume. "Last man on Earth" si "What baby wants [baby gets]" mi se par cele mai tari de pe album .
[Imagine: 2zsuvx5.gif]

#16
1. Scumpilor, folositi, va rog, PM-urile sau mesajele de profil ca sa va discutati preferintele in materie de muzica. You are spamming za topic. >.<

2. Welcome, @Tany!
[Imagine: sdfbnm.png]

Despite your best efforts, people are going to be hurt when it's time for them to be hurt.
~ Haruki Murakami~

#17
Mul?umesc pentru urare ?i scuze d? spam ~

?m, da..am ascultat-o. E ok. e printre cele mai bune, cei drept <3 .
[Imagine: tumblr_mgunp0jsL21rx9czmo1_1280_large.jpg]

#18
My natural-born sarcasm,
when it's unimpeded, can be a bit overbearing
at times and I'm the first to admit that.

#19
[Imagine: tumblr_mgunp0jsL21rx9czmo1_1280_large.jpg]

#20
@Costin , vrei sa citesti inca o data, te rog, primele 3 cuvinte din regula?

Cand va prezentati scrieti ceva mai mult decat ce nume si ce varsta aveti, de exemplu : care ar fi preferintele voastre in materie de anime/manga [ forumul axandu-se pe anime/manga ], in materie de muzica, filme etc.

S-a prezentat, a zis ce muzica asculta and stuff si a dat detalii. No problem whatsoever, numai ca apoi conversatia a luat-o strict in directia asta. 106
[Imagine: sdfbnm.png]

Despite your best efforts, people are going to be hurt when it's time for them to be hurt.
~ Haruki Murakami~




Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)