Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Buna! :3

#1
Buna! Sunt Oana. Sunt o fire tupeista si nu imi plac oamenii prefacuti 10. Imi place sa folosesc sarcasmul si vorbesc cam mult. Cateodata nu trebuie sa fiu luata in serios deoarece unoeri incep sa aberez, sa vorbesc in non-sens si sa spun lucruri tampite 21. Mda... sunt inclinata spre stilurile macabre, sumbre etc. si am tentative emo uneori... ( Nu, nu imi tai venele 21 ). Iubesc tot ce tinde de Japonia,China sau Korea incepand de la culturi pana la minunatele animeuri si manga <3. Imi place foarte mult sa desenez si imi plac animalele :3! Cu Stormrage am vorbit deja si m-a si ajutat cu semnatura Smile. Sper sa ma integrez bine si sa ma descurc cu lucrurile de pe aici.
[Imagine: andy.png]
Can you hear the silence?
Can you see the dark?
Can you fix the broken?
Can you feel, can you feel my heart?

#2
Bine ai venit pe Animezup, OanaBlack!
Sper ca o sa iti placa aici, o sa te simti bine si o sa iti faci multi prieteni!
Zuppy te primeste cu bratele deschise!

Happy posting si have fun! Nu uita sa te distrezi! Citeste-mi semnatura too!
Salut! Eu sunt Zuppy, mascota oficiala a Animezup!
Daca esti nou pe site, poti citi aceasta introducere, si sa afli mai multe despre noi.
Nu uita nici de regulament!
Sper sa ne vedem pe forum sau pe portal. Pe forum iti poti posta fic-urile sau desenele, sau poti discuta cu ceilalti utilizatori. Avem categorii multe si diverse, pe gustul fiecaruia!

Daca esti fan manga, sa stii ca poti citi manga-uri traduse in romana pe Mangazup.

Zup e cel mai tare!

#3
Bine ai venit pe Zup, Oana!
Daca ai nelamuriri/intrebari/probleme/sugestii nu ezita sa-mi dai un mesaj privat sau pe mess (gasesti id-ul la profil). Sper sa fii cat mai activa pe forum si sa te intelegi bine cu membrii Crazy-monkey-emoticon-156

Hmm, cateva intrebari:
- animeuri preferate?
- ce genuri de muzica/trupe/solisti asculti?
- scris/desen/gfx?

Be good ^^
[Imagine: tumblr_m0b1jsILTh1qg582mo1_r1_500.gif]

#4
Hei, bine ai venit! Momentan forum-ul doarme, fiindca userii cei activi sunt ocupati. 71 Dar o sa se rezolve pana maine.
Eu sunt Andreea, incantata de cunostinta. Gusturi ciudate si macabre, ganduri satanice si o vorbareata de nota zece. Sunt sigura ca ne vom intelege!
Care e culoarea ta favorita? Dar anime-ul?
Se pare ca iubesti sa citesti manga. Le preferi pe cele lungi sau pe cele scurte (aici se includ si one-shot-urile)?
"Forgive you? Why? It's not like I'm mad or anything. You were the one who got angry; just like you said, I was being too nosy. I've always been like that, not knowing my boundaries. I'm the type who'll water a plant til it drowns."
- Yokozawa Takafumi no Baai, vol. 2

#5
Animeuri preferate: Fairy Tail, Naruto, Lovely Complex, Death Note, Sukitte ii na yo, Kaichou wa maid sama, Vampire Knigt, Shaman King, Kuroshitsuji, Inu x Boku SS, Amnesia etc.
Gen de muzica: Rock, metal, k-pop, screamo
Solisti/Trupe: Girls Generation, Black Veil Brides, Asking Alexandria, Kanon Wakeshima etc.
Culoare preferata: Negru
Manga: Le prefer pe cele scurte. Cele lungi trebuie sa ma captiveze ca sa le citesc.
De scris... nu scriu prea genial, dar cum am mai spus imi place sa desenez (in creion).
[Imagine: andy.png]
Can you hear the silence?
Can you see the dark?
Can you fix the broken?
Can you feel, can you feel my heart?

#6
Bun venit pe AnimeZup, Oana!

@Stormrage aici: lasa-mi aliata in pace Pulpfiction
Am invatat-o sa nu se lase prada masculinitatii tale feroce! Pulpfiction
[Imagine: tumblr_mhil1c1m_Ti1r92q67o2_500.gif]

Though our paths may have diverged, you must continue to live out your life with all your might.
You must never consider your own life to be something insignificant.
You must never forget about your friends who loved you.




Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)