Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

[Naruto] Sters

#1
Buna. Am sters acest fan fic SasuSaku, alaturi de toate celelalte fanficuri sau one shot-uri pe care le mai aveam postate pe acest forum, pentru ca doresc ca nimic din ceea ce am scris sa nu ma mai existe pe internet, adica sa mai fie postate pe vreun forum sau alt site. Acest lucru se intampla din anumite motive persoanale, inclusiv faptul ca lucrarile mi-au fost plagiate de mai multe ori si este tare enervant. Le multumesc tuturor celor care mi-au citit vreodata una dintre povesti, sunt recunoscatoare pentru voturi si pentru comentarii, caci toate acestea mi-au facut de fiecare data ziua mai buna si mi-au dat increderea sa continui cu scrisul. Inca odata, multumesc mult Smile

#2
Ooooh,cat de dragut! E un subiect superb! Am o vazut fic-ul tau,Puterea mintii umane,pe un site unde primeai intrebari pt personaje,as avea si eu una pt Sakura,daca nu te deranjeaza...Si daca poate sa-mi rasp... Ce parere ai despre ce fel de om e Sasuke,pana acum?
[/font][/size]
""When I say "I love", it doesn't mean anything, but when I add "you", it means everything..."
[/i]

[Imagine: SASUSAKU__puppy_love__by_annria2002.jpg]

#3
Salutare! Iata ca apar si pe la noul tau fic pe care, spre rusinea mea, nu l-am vazut pana acum >.>
E foarte interesant, mi-ai captat atentia inca din acest prim capitol. Poezia e foarte draguta, imi place foarte mult.
Un micut edit ar trebui sa dai si sa revizuiesti chestia asta:
Citat:[font= Trebuchet MS]- Calmul dinaintea furtunii -[/ font]
O mica greseala, nicio problema, dar arata cam inestetic :]
Hmm... se vede ca nu ai mai folosit diacriticele pana acum pentru ca ai mai avut greseli; acolo unde trebuia sa fie z ai pus y si ai mai avut vreo doua-trei, insa nu-mi mai amintesc :]]
Intr-adevar, acest fic este diferit de celelalte doua pe care le-am citit eu[Dap, am citit si Puterea mintii umane, insa spre rusinea mea nu am dat comm... prea multe capitole 4]
Imi place de asemenea ca m-ai lasat in suspans. Astept cu nerabdare continuarea pentru a vedea cum reactioneaza.
Sakura m-a intrigat, e misterioasa si vreau sa aflu mai multe despre ea 15
Hmm... momentan asta e tot ce pot sa spun. Astept continuarea, draga mea si.. ne mai "vedem".
See ya!! pupic
[Imagine: 2h83b7t.jpg]

#4
Foarte misterios capitolul. Mi-a placut foarte mult. Ce mi-a placut si mai mult e ca stii sa descrii, nederanjand succesiunea evenimentelor (o problema foarte mare la mine deoarece eu mereu intrerup povestind altceva). Vad ca nu ai mai postat de doua luni si sper sa mai postezi si urmatoarele capitole. Citesc si Puterea Mintii Umane, si, la fel, imi place cum descrii si ca nu ai dialog sec.
Oricum, spor la scris si sa ma anunti si pe mine daca mai postezi capitole aici. Mersi! pupic
[Imagine: 1024-eyes.jpg]

And we aim for the top...

#5
Buna. Am sters acest fan fic SasuSaku, alaturi de toate celelalte fanficuri sau one shot-uri pe care le mai aveam postate pe acest forum, pentru ca doresc ca nimic din ceea ce am scris sa nu ma mai existe pe internet, adica sa mai fie postate pe vreun forum sau alt site. Acest lucru se intampla din anumite motive persoanale, inclusiv faptul ca lucrarile mi-au fost plagiate de mai multe ori si este tare enervant. Le multumesc tuturor celor care mi-au citit vreodata una dintre povesti, sunt recunoscatoare pentru voturi si pentru comentarii, caci toate acestea mi-au facut de fiecare data ziua mai buna si mi-au dat increderea sa continui cu scrisul. Inca odata, multumesc mult Smile

#6
Yeei! Yeei! Yeei! A aparut un nou capitol si nu m-ai dezamagit. A fost de-a dreptul magnific!
Nu am ce sa zic rau despre acest capitol. Mi-a placut tot la el. A fost amuzanta partea cu Naruto si Chouji. A fost amuzant.

O singura greseluta am observat. Pusesei intr-un loc in loc de ?, ?.

Oricum nu conteaza asta. Ai avut tot: dialog, descriere si actiune.

Spor la scris in continuare! Bye!~
[Imagine: 1024-eyes.jpg]

And we aim for the top...

#7
Supetb capitolul. Devine din ce in ce mai interesant. Il ador pe Sasuke si ii ador si gandirea. A fost foarte amuzanta discutia dintre cei doi hoti. M-ai lasat in suspans la final si sper ca vei aduce repede nextu.
[Imagine: 2h83b7t.jpg]

#8
Doamne, credeam ca am lasat comm! (O_O) ... In fine, povestea continua asa cum ne-am astepta de la tn, din ce in ce mai surprinzator! 4 Mor de curiozitate, asa ca, te rog, cand ai ocazia, mai lucreaza la next! Stiu ca ai vreo 3 ficuri incepute, da'... Stii cum suntem noi, cititorii! 3Smile
[/font][/size]
""When I say "I love", it doesn't mean anything, but when I add "you", it means everything..."
[/i]

[Imagine: SASUSAKU__puppy_love__by_annria2002.jpg]

#9
Buna. Am sters acest fan fic SasuSaku, alaturi de toate celelalte fanficuri sau one shot-uri pe care le mai aveam postate pe acest forum, pentru ca doresc ca nimic din ceea ce am scris sa nu ma mai existe pe internet, adica sa mai fie postate pe vreun forum sau alt site. Acest lucru se intampla din anumite motive persoanale, inclusiv faptul ca lucrarile mi-au fost plagiate de mai multe ori si este tare enervant. Le multumesc tuturor celor care mi-au citit vreodata una dintre povesti, sunt recunoscatoare pentru voturi si pentru comentarii, caci toate acestea mi-au facut de fiecare data ziua mai buna si mi-au dat increderea sa continui cu scrisul. Inca odata, multumesc mult Smile

#10
Cat de tare e! Atat de mult ma fascineaza incat nu as mai lasa o astfel de carte din mana, daca ar fi vreuna! :O Of, next, next, next! Si oare care e planul Sakurei? 106
[/font][/size]
""When I say "I love", it doesn't mean anything, but when I add "you", it means everything..."
[/i]

[Imagine: SASUSAKU__puppy_love__by_annria2002.jpg]



Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  [Naruto] Sters Alle 78 42.909 12-09-2013, 12:56 AM
Ultimul răspuns: Sindori
  Sters Alle 1 3.192 06-09-2013, 02:31 AM
Ultimul răspuns: Sindori
  Sters Alle 0 2.691 13-04-2013, 07:56 PM
Ultimul răspuns: Alle


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)