Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Concurs Proza - Original - Discutii generale

#8
PS: Sy o pune pe Storm sa dea medaliile oricum, fii fara grija 21. O sa incerc sa mai dau pe aici sa vad cum decurge situatia si daca aveti vreo intrebare sau ceva, puteti sa imi trimiteti e-mail oricand.

Am dat split la thread si am facut unul nou cu postarile astea la original, sa faca altcineva un subforum pentru concursuri daca e. Sunt asa obosita ca acum observ ca nu am reusit sa citesc tot ce ati scris.

1. Tema a fost Fantasy, nu Mystery.
2. Putem pune doar 3 genuri ca sa fie mai usor de ales. Data trecuta au fost asa aproape ca ne-au trebuit doua poll-uri.
3. Juriul poate sa fie oricine se ofera, atata timp cat respecta criteriile mentionate. Un test de proba poate fii facut usor la o editie de FOTM, asa cum au fost alesi data trecuta.
4. Cineva va trebui sa se informeze/prezinte cunostiintele in legatura cu tema aleasa pana la urma, cum a fost la fantasy, ca sa stie exact userii participanti in ce se incadreaza.
[Imagine: sigforme.png]


probabil n-ai primit niciodata
telegramele mele sau poate
nu credeai ca e vital cand
lumea mea se descompunea
in ceasuri si goluri
de mine

au imbatranit in cadente
si sentimentele mele
sub greutatea
atator vieti netraite...


Clicky



Răspunsuri în acest subiect
RE: Concurs Proza - Original - Discutii generale - de Lia - 22-03-2013, 03:01 AM

Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Un nou concurs de proza originala [sondaj] Syryus 7 5.726 02-04-2013, 05:52 PM
Ultimul răspuns: Storymaker


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)