Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Concurs Proza - Original - Discutii generale

#4
Am citit pe sarite topic-ul, daca Fantasy cu Mistery s-au luat, putem face un poll din urmatoarele 3, adica: Crime, Comedy si Science Fiction sau toate cele 5 ramase. Ma rog, chiar cu mai multe, dar fara cele doua deja facute, sa fie ceva nou.

Totusi, tot nu vad de unde am scoate juriu competent. Sa zicem ca il facem, ca e lume interesata, in juriu ar trebui bagati macar oameni care au mai castigat pe la concursuri similare (FOTM sau duel), iar eu nu stiu cum e treaba p'aici, poate tu sa alegi sau sa zica Lia repede inainte sa plece niste persoane active care ar merge pentru jurizare (si care sa nu doreasca sa participe drept concurenti).
Eu nu m-as baga nici in concurs, nici in juriu, nu am competenta necesara pentru niciuna dintre aceste doua categorii, doar probabil as contribui la premiu si m-as bucura de creatii (eu vreau ceva super bun pe crime).


(uite ce fac eu in loc sa dorm sau sa lucrez pentru facultate)
[Imagine: tumblr_mc1u38yB7f1rtr21qo1_500.gif]



Răspunsuri în acest subiect
RE: Concurs - Proza - Original - Discutii generale - de Batsy - 22-03-2013, 01:49 AM

Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Un nou concurs de proza originala [sondaj] Syryus 7 5.726 02-04-2013, 05:52 PM
Ultimul răspuns: Storymaker


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)