Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

[Yaoi] Via?a unui asasin

#18
CAPITOLUL:7
Cat timp Cris era cuprins de magia sarutului, l-am luat grijuliu in brate si l-am dus in dormitorul care era compus dintr-un singur detaliu si anume: patul mare si rosu care facea un contrast uimitor cu negru si albul care predomina in aceasta incapere. Piciul meu ma uimea cu fiecare minuta ce trecea, era foarte deschis acceptand tot ce-i faceam, chiar si cele mai indiscrete atingeri plasate pe corpul lui doritor. Fara sa realizez mainile mele deja dadusera jos camasa ce acoperea corpul firav a iubitului meu. In acel moment ma sinteam ca in romanele de prost gust unde totul se petrece prea repede, dar nu eram in stare sa incetinesc acest proces. Il doream prea mult pentru a ma distrage la asa maruntisuri cum ar fi hainele, care incurcau impedicindu-ma sa-l simt pe Cris mai aproape. Ardeam de placere la fel si piciu meu care in ciuda temerilor mele nu se simtea rusinat stind in fata mea dezbracat. O priveliste excitanta creea corpul baiatului ai carui privire era atintita asupra barbatiei mele, in timp ce eu ma dezbracam rapid, alaturindu-ma din nou. De data aceasta nu am mai ezitat si l-am sarutat scurt, pentru ca mai apoi sa fiu cuprins de un val de placere vazindu-i fata atat de erotica in acele momente. Primul geamat care mi-a incantat auzul a fost scapat in momentul cand am lins mugurul intarit, muscandu-l uneori ca mai apoi sa-l sug si prin mici sarutari sa-mi cer ertare. Tot acest proces a fos realizat si cu celalalt mugur. Dupa aceasta executie cu sarutari mici am ajuns la burtica lui, nescapand din vedere buricul care parca astepta sa fie si el lins, ceea ce am si facut trecandu-mi de cateva ori limba prin mica lasatura. Momentul cand am ajuns la barbatia piciului a fost insotit de un geamat prelung din partea lui. Nu a trebuit decat cateva atingeri pentru a-l face sa ajunga la "marginea prapastiei", insa nu l-am lasat sa opreasca aceasta placere prea repede, cuprizandu-i si strangandu-i usor bazbatia la radacina . Aceste miscari au fost insotite de un scancit si de o privire dezamagita. L-am sarutat din nou pentru ai arata ca nu ma voi opri, ceea ce i-am demontrat prin atingerea anusului incordat. Am simtit imediat cum s-a speriat de aceasta atingere, totusi a reusit sa se relaxeze permitandu-mi sa patrund cu un deget in interiorul lui. Dupa cateva miscari circulare am putut adauga inca un deget, de data aceasa miscandu-le pe amandoua sub forma de foarfece. Aceste miscari mi-au permis sa-l pregatesc in curand fiind in stare sa mai adaug inca un deget fara ai produce neplaceri. Cand miscarile au devenit usoare, iar sunetele de placere sa se intensifice am oprit totul pentru a trece la urmatoarea etapa. Patrundera a fost urmata de un scancet de durere, care m-a indemnat sa ma opresc, pentru a-i permite sa se obisnuiasca cu senzatia. Primele miscari le-am facut de proba, ca doar dupa cateva incercari esuate sa gasesc pozitia potrivita pentru a-i aduce placere. Eforturile mele au fost urmate de tipete de placere si cuvinte ce ma indemnau sa continui. Aproape de final i-am luat barbatia in mana miscind in tact cu patrunderile, astfel dupa cateva minute Cris a gemut prelung colorandu-ne trupurile de substanta alba ce se amesteca cu micile picaturi ce aparuse in urma efostului depus, stringandu-ma cu mainile dupa gat si incordindu-si trupul, facandu-ma sa simt inca o data cat de stramt este si sa ma aduca si pe mine la final.
Dupa cateva ore tanandu-mi in brate piciul care dormea linistit cu capul pe umarul meu stang, am realizat ca sunt implinit si fericit, iar Cris este tot ce mi-am dorit eu toata veata si chiar daca as dori nu as putea sa-l parasesc nicicand.



Răspunsuri în acest subiect
Via?a unui asasin - de Dimasika - 24-02-2013, 05:17 PM
RE: Via?a unui criminal - de Lain - 24-02-2013, 09:28 PM
RE: Via?a unui criminal - de Dimasika - 03-03-2013, 12:47 PM
RE: Via?a unui asasin - de Lain - 03-03-2013, 04:11 PM
RE: Via?a unui asasin - de Dimasika - 03-03-2013, 07:10 PM
RE: Via?a unui asasin - de Dimasika - 04-03-2013, 03:12 PM
RE: Via?a unui asasin - de Lain - 04-03-2013, 10:19 PM
RE: Via?a unui asasin - de Kira's Scarlet - 28-04-2013, 05:52 PM
RE: Via?a unui asasin - de Dimasika - 16-06-2013, 07:05 PM
RE: Via?a unui asasin - de Kira's Scarlet - 18-06-2013, 02:23 AM
RE: Via?a unui asasin - de Dimasika - 18-06-2013, 07:48 PM
RE: Via?a unui asasin - de Dimasika - 20-06-2013, 09:32 PM
RE: Via?a unui asasin - de Kira's Scarlet - 21-06-2013, 12:17 AM
RE: Via?a unui asasin - de Dimasika - 21-06-2013, 10:06 AM
RE: Via?a unui asasin - de Dimasika - 21-06-2013, 12:29 PM
RE: Via?a unui asasin - de Kira's Scarlet - 21-06-2013, 12:40 PM
RE: Via?a unui asasin - de Dimasika - 21-06-2013, 12:54 PM
RE: Via?a unui asasin - de Dimasika - 13-07-2013, 09:20 PM
RE: Via?a unui asasin - de Kira's Scarlet - 14-07-2013, 01:24 PM


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)