Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Dezbatere literara

#6
(01-02-2013, 12:10 AM)CuSO4 A scris: Da, am incercat sa il discreditez pe Kafka? Tu te auzi, auzi la ea, vine sa il apere pe Kafka de umila mea parere 21. De ce crezi ca se plictiseste lumea la orele de mate? Pentru ca nu intelege mare lucru. In fine, n-am cu cine sa fac psihologia chibritului. Daca sa te iei de altii iti face placere do so 106.

edit: nu ma intelege gresit, mie imi place matematica 21

edit2: si de ce as fi asa surprinsa ut.? pentru ca "Castelul" mi s-a parut plictisitoare? Ati gresit sectiunea, teoriile chibritului se fac la "Dezbateri" -.-


Fiindca practic nu ai niciun argument acum ai inceput sa schimbi foaia si sa imi spui ca ma iau de tine, in loc sa recunosti ca vorbesti sa te afli interesanta.

Sectiunea de carti are loc de dezbateri, altfel fiecare vorbeste despre carti si e o conversatie unilaterala in care ne tocim degetele degeaba.

Edit: Nu te-am injurat si momentan nu cred ca ti-am vorbit urat si nici nu ti-am insultat pozitia... oh, stai, nu mai ai una, pentru ca oh... stai, ai fost un moderator inutil. Ti-am sters postul dar am printscreen.
[Imagine: sigforme.png]


probabil n-ai primit niciodata
telegramele mele sau poate
nu credeai ca e vital cand
lumea mea se descompunea
in ceasuri si goluri
de mine

au imbatranit in cadente
si sentimentele mele
sub greutatea
atator vieti netraite...


Clicky



Răspunsuri în acest subiect
Dezbatere literara - de Lia - 23-01-2013, 06:49 PM
RE: Dezbatere literara - de Syryus - 06-02-2013, 03:51 PM
RE: 2012 & 2013: Retrospectiva si tinte literare - de Lia - 01-02-2013, 01:53 AM


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)