Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Fragmente de inspiratie

#4
Atunci cand las comentariu unui fic, ma axez mai mult pe ceea ce a dorit autorul sa-mi transmita si pe micile greseli gramaticale, care, repet, nu arata bine intr-o lucrare. Vrei sa demonstrezi ca esti capabil sa scrii? Asta inseamna ca trebuie sa o faci correct. In cazul tau, mady, si de data aceasta voi fi obiectiva, adesea am observat greseli gramaticale si le stiu si motivul pentru care se strecoara in scrierile tale. Interesul cu care scrii si inspiratia puternica te impiedica sa mai fi atenta la modul in care formulezi cuvintele. Acest lucru s-a vazut si in "Marturiile unei muribunde". Am citit-o de-a intregul si am inteles despre ce este vorba. Tanara suferea de o boala ce a condamnat-o la moarte. Sentimentele pareau a apartine unei persoane puternice. Desi parea coplesita de situatie, e evident ca nu avea un caracter slab. Desi tematoare, avea vointa de a sfida moartea.
Sa spunem ca subiectul nu e atat de interesant pe cat doreai sa para, dar modul tau de a scrie te-a ajutat sa transformi un lucru banal intr-unul genial. Ador cum te exprimi in scris si nu numai. Te cunosc, dar atunci cand iti impartasesc opinia mea legata de compozitiile tale esti constienta ca nu iert nimic. Daca nu spun tot ceea ce vreau pe forum, stii ca o fac in particular, fata in fata.
Atat pentru moment, te astept cu urmatorul One Shot. Ciao! :*
:::Hot temptations:::Sweet sensations:::
:::Rhythmic motion:::Raw emotion:::
:::Your reaction:::To my action:::
:::Hour after hour:::Of sweet pleasure:::



Răspunsuri în acest subiect
Fragmente de inspiratie - de mady - 02-02-2013, 01:22 AM
RE: Fragmente de inspiratie - de mady - 09-06-2013, 06:08 PM
RE: Fragmente de inspiratie - de yaoi maniac - 09-06-2013, 07:04 PM
RE: Fragmente de inspiratie - de kame. - 13-06-2013, 09:29 PM

Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Fragmente Ruxi. 7 3.549 14-07-2011, 02:02 PM
Ultimul răspuns: Ruxi.


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)