Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Aion

#4
Stormrage , serios ? Pandarenii sunt SINGURA chestie buna din expansiuonul asta. Si a fapt divers , vb cu in individ care a jucat WoW de la lansare DOAR pe official blizz-shite.Iar daca tu imi poti spune mie ca pokemoniada asta din wow e o chestie buna...n`avem ce discuta.
Incepand cu disparitia talen tree-ului pana la mutilarea paladinului in ultimul hal , tot ce s`a intamplat de la lansarea WOTLK a dus la declinul jocului si mai ales al comunitatii care momentan e formata , in MARE majoritate , din pokemoni de 12-13 ani.OMFG , za little retard doesn`t know how to move from the fire on za ground ? NERF ! OMFG , wut iz tactics ? NERF ! OMFG , talents are so hard 2 understandz ...NERF !
Ce e si mai penibil e ca la inceputul cataclysmului se bateau cu punmii in piept ca nu o sa nerfuiasca nimic pt retardei . La 6 zile au nerfuit tot ce inseamna heroics...SASE ZILE !!!!! Asta dupa o intreaga campanie bazata pe ideea : we`re bringing the TBC experience back ! u`re gonna need brains now to do a dungeon or a raid ! MY ASS !
Asa ca da, AION iz way better then WoW atm.
Nu are rost sa discutam aici despre asa ceva. Poate ar trebui facut un topic pt MMO-uri in general.
Ja~
My armor is CONTEMPT! My shield is DISGUST ! My sword is HATRED !
Let none survive ! No pity ! No remorse ! No fear !
[Imagine: sith_stamp_by_chocolate_scone_d3143ko.gif]



Răspunsuri în acest subiect
Aion - de Azazel - 15-10-2012, 09:03 PM
RE: Aion - de MSGaBe - 17-10-2012, 04:47 PM
RE: Aion - de Stormrage - 17-10-2012, 09:39 PM
RE: Aion - de MSGaBe - 18-10-2012, 01:02 AM
RE: Aion - de Lia - 18-10-2012, 01:44 AM
RE: Aion - de MSGaBe - 18-10-2012, 02:41 PM
RE: Aion - de Xpt1 - 09-05-2013, 02:31 PM

Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Aion Private Server Development Azazel 1 2.804 10-06-2012, 11:37 PM
Ultimul răspuns: Lia


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)