Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Generatia cu cheia la gat | Generatia actuala

#40
(07-09-2012, 11:50 PM)Trix A scris: @Arya
Am sa-mi permit sa fiu un pic off-topic, ca doar toata lumea o face, nu?
Ai sa faci abuz de putere? Nu-i nimic, use that block - daca te face sa te simti mai bine. Imi demonstrezi ca zup-ul nu s-a schimbat cu nimic - poate doar oamenii care sunt la putere. Still...

Stii macar ce e un block? E un butonas micut si dragut in User CP care iti permite sa nu mai vezi ce scrie o persoana pe forum. Adica IGNORE, mami, Nu ban. Think before you say something stupid. Nu fac abuz de putere, stai chill. Daca faceam ii dadeam ban lui Ryuu de mult spre exemplu.

Citat:Oh geez, ca argumentele tale sunt foarte bine puse la punct, ce sa-ti spun, mai ales cand ignori jumatate din ceea ce spun. Si exact asta o sa fac si eu. Aveam un buton de block pe undeva. Si vezi ce faci cu "frustrari" si "draga".

Poate ca nu, nu m-as deranja sa o fac, dar am vazut ca n-am de ce. Dar nu ti-am ignorat spusele ^^ n-ai vazut ca ti-am dat replica la tot? Cuvintele se afla in vocabularul limbii romane asa ca le folosesc. Nu se vede? 21

Did you know? Just because you quote a well known name it doesn't mean you are smarter.
... but omg! you used google!

I haven't used Google kid. I happen to be a very enthusiastic reader of Asimov's works. I put the name there so I wouldn't get stupid replies. But oh yes, I did despite it. The guy was a biochemistry teacher and is renowned for his thinking. If you didn't listen to my unimportant self's words, thought his might put a bit of sense into your skull. Kapisci? Or should I repeat that to you like for 1st grades when you teach them how to think?

Iar al doilea citat, este mai mult decat inutil din moment ce problema persista si nimeni nu neaga ca nu exista. Doar ca vina nu pica asupra cui trebuie. Ignoranta este a voastra, care nu faceti altceva decat sa va plangeti de noua generatie. And again, you didn't solve anything. Stop complaining people and do something! Daca chiar atat de mult va deranjeaza situatia. Am I not right? Ba cred ca da.
Ma roooog, eu nu mananc pizza/etc decat din an in paste; lauda-ma-s, stiu sa gatesc 15

You are so fun people... but I am too tired for this. Cine stie, cineva imi va sterge postarea sau o va muta undeva. Do I get banned only for this? 21

Si eu stiu sa gatesc. You won't get banned even if you break your neck trying ^^
[Imagine: sigforme.png]


probabil n-ai primit niciodata
telegramele mele sau poate
nu credeai ca e vital cand
lumea mea se descompunea
in ceasuri si goluri
de mine

au imbatranit in cadente
si sentimentele mele
sub greutatea
atator vieti netraite...


Clicky



Răspunsuri în acest subiect
RE: Generatia cu cheia la gat | Generatia actuala - de Lia - 08-09-2012, 12:58 AM


Utilizatori care citesc acest subiect:
3 Vizitator(i)