Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Llama Drama

(07-09-2012, 03:38 PM)James Dean A scris: meh,care rock?21)))
si ce e ala suflet gol?


un miliard de caractere in capul meu

106 Holy folk, I don't really care. If there is some good music, is music and that's it.

[posturi unite]
Imi place asta:
http://www.youtube.com/watch?v=Cb3G5Qj_Lo8

Daca melodia e epica, Dean ii creste putin epicismul (?).
[Imagine: 302xdzc.jpg]
Voi, nepasatori de moarte, dispretuitori de viata,
Ce-ati probat cu-avantul vostru lumii pusa in mirare,
Ca din vultur vultur naste, din stejar stejar rasare!

M-am apucat sa ascult Linkin Park omg. Cate amintiri. Si nu-mi vine sa cred ca mai stiu versurile dupa doi ani.
Tenderest touch leaves the darkest of marks,
And the kindest of kisses break the hardest of hearts
~Florence + The Machine


(07-09-2012, 03:45 PM)Unia A scris: M-am apucat sa ascult Linkin Park omg. Cate amintiri. Si nu-mi vine sa cred ca mai stiu versurile dupa doi ani.

Atata timp cat ti-a placut un cantec si i-ai retinut versurile, ti le amintesti dupa orice perioada de timp :X
[Imagine: I_Support_Imagination_stamp_by_c3ph31d.gif] [Imagine: 695027nqwnxm77i3.gif][Imagine: Stamp___Not_Feminine_by_foxlee.png]
[Imagine: tumblr_m8qx755uMl1r49gcn.gif]

(07-09-2012, 03:45 PM)Unia A scris: M-am apucat sa ascult Linkin Park omg. Cate amintiri. Si nu-mi vine sa cred ca mai stiu versurile dupa doi ani.

In the end e singura care mi-a placut.. Sau mai era breaking the habit (?).
[Imagine: 302xdzc.jpg]
Voi, nepasatori de moarte, dispretuitori de viata,
Ce-ati probat cu-avantul vostru lumii pusa in mirare,
Ca din vultur vultur naste, din stejar stejar rasare!

Nu am fost, dar as fi vrut sa fiu. Am zis ca am fost la Ursus, dar daca e adevarat ce ai spus mai sus, cum ca era plictisit. 106 Nici macar nu si-a aratat pletele.
https://fbcdn-sphotos-b-a.akamaihd.net/h...7151_n.jpg

Oricum, noi facem parte din alte generatii din punct de vedere muzical, cand tu aveai varsta mea ei erau in momentele lor de glorie, eu nu pot decat sa ascult pe youtube concertele de atunci. 29

Intr-adevar The Moood sunt simpatici. Am cautat melodia varianta de studio a melodiei "Lies" pana am tampit si tot nu am gasit-o. 21
[Imagine: YWk6O.jpg]

Dupa doi ani >.>...
Ascultam Linkin Park in laboratorul de info prin clasa a IX-a, a X-a.
Pe langa se facea Trivia pe mIrc iar un tip prea destept raspundea la intrebari cu voce tare si nu apuca sa tasteze raspunsul.
[Imagine: 14wyiz6.jpg]

Pentru intrebari sau orice alte interactiuni cu mine, folositi cu incredere mesajele de profil. Contrar opiniei populare eu nu musc...si chiar daca as musca, am toate vaccinurile facute.

(07-09-2012, 03:49 PM)Alicia A scris: Nu am fost, dar as fi vrut sa fiu. Am zis ca am fost la Ursus, dar daca e adevarat ce ai spus mai sus, cum ca era plictisit. 106 Nici macar nu si-a aratat pletele.
https://fbcdn-sphotos-b-a.akamaihd.net/h...7151_n.jpg

Oricum, noi facem parte din alte generatii din punct de vedere muzical, cand tu aveai varsta mea ei erau in momentele lor de glorie, eu nu pot decat sa ascult pe youtube concertele de atunci. 29

Intr-adevar The Moood sunt simpatici. Am cautat melodia varianta de studio a melodiei "Lies" pana am tampit si tot nu am gasit-o. 21

Eu ascult destul de mult old school (defapt, majoritatea 'prietenilor' mei habar nu au cine sunt Marrillion, pe cand eu ii ascult zilnic). Nu prea simt gustul trupelor noi.

Axial Lead live in Tulcea \m/
[Imagine: 302xdzc.jpg]
Voi, nepasatori de moarte, dispretuitori de viata,
Ce-ati probat cu-avantul vostru lumii pusa in mirare,
Ca din vultur vultur naste, din stejar stejar rasare!

(07-09-2012, 03:53 PM)Stormrage A scris:
(07-09-2012, 03:49 PM)Alicia A scris: Nu am fost, dar as fi vrut sa fiu. Am zis ca am fost la Ursus, dar daca e adevarat ce ai spus mai sus, cum ca era plictisit. 106 Nici macar nu si-a aratat pletele.
https://fbcdn-sphotos-b-a.akamaihd.net/h...7151_n.jpg

Oricum, noi facem parte din alte generatii din punct de vedere muzical, cand tu aveai varsta mea ei erau in momentele lor de glorie, eu nu pot decat sa ascult pe youtube concertele de atunci. 29

Intr-adevar The Moood sunt simpatici. Am cautat melodia varianta de studio a melodiei "Lies" pana am tampit si tot nu am gasit-o. 21

Eu ascult destul de mult old school (defapt, majoritatea 'prietenilor' mei habar nu au cine sunt Marrillion).

Axial Lead live in Tulcea \m/

Colegi mei fredoneaza melodiile "We will rock you" si "We are the champions" si nu stie aproape nimeni cine le canta. 21
[Imagine: YWk6O.jpg]

(07-09-2012, 03:57 PM)Alicia A scris:
(07-09-2012, 03:53 PM)Stormrage A scris:
(07-09-2012, 03:49 PM)Alicia A scris: Nu am fost, dar as fi vrut sa fiu. Am zis ca am fost la Ursus, dar daca e adevarat ce ai spus mai sus, cum ca era plictisit. 106 Nici macar nu si-a aratat pletele.
https://fbcdn-sphotos-b-a.akamaihd.net/h...7151_n.jpg

Oricum, noi facem parte din alte generatii din punct de vedere muzical, cand tu aveai varsta mea ei erau in momentele lor de glorie, eu nu pot decat sa ascult pe youtube concertele de atunci. 29

Intr-adevar The Moood sunt simpatici. Am cautat melodia varianta de studio a melodiei "Lies" pana am tampit si tot nu am gasit-o. 21

Eu ascult destul de mult old school (defapt, majoritatea 'prietenilor' mei habar nu au cine sunt Marrillion).

Axial Lead live in Tulcea \m/

Colegi mei fredoneaza melodiile "We will rock you" si "We are the champions" si nu stie aproape nimeni cine le canta. 21

De asta vorbeam. Nobody cares, nobody knows.
Si imi e ca daca astia nu stiu, ce sa mai zicem de restul care vor urma? Si apropo, de ce nu am facut un topic la Birthdays cu "La multi ani Freddie Mercury!!!"?
[Imagine: 302xdzc.jpg]
Voi, nepasatori de moarte, dispretuitori de viata,
Ce-ati probat cu-avantul vostru lumii pusa in mirare,
Ca din vultur vultur naste, din stejar stejar rasare!

(07-09-2012, 03:49 PM)CyBeR A scris: Dupa doi ani >.>...
Ascultam Linkin Park in laboratorul de info prin clasa a IX-a, a X-a.
Pe langa se facea Trivia pe mIrc iar un tip prea destept raspundea la intrebari cu voce tare si nu apuca sa tasteze raspunsul.

Pai si eu tot prin clasa IX ascultam, dar m-am mai desteptat de atunci, ahem.
Tenderest touch leaves the darkest of marks,
And the kindest of kisses break the hardest of hearts
~Florence + The Machine





Utilizatori care citesc acest subiect:
4 Vizitator(i)