Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

[Yaoi] Sakura no shita de

#8
[center]***[/center]

Nu-mi venea nici macar mie sa cred ce ii cerusem bietului Kami-chan. Si nici macar eu nu stiam de ce voiam ca el sa ramana cu mine in timp ce eu imparteam perna cu acel baiat. Ma simteam murdar din pricina acestui lucru, insa nu ma puteam opri, trebuia sa fac asa ceva, aveam neaparata nevoie.
Nu trecuse nici macar o zi de cand imi impartisem perna cu o femeie, iar acum voiam un baiat. Era prima mea incercare de acest gen, insa asta nu ma impiedica in a face ceea ce-mi doream. Si, in fond, daca i-as fi provocat durere, nu era nimic rau in acest lucru, datorita faptului ca eram shogonulul si,daca voiam, il puteam pune chiar sa-si faca seppuku fara ca macar sa-mi pese de cine era el si ce facuse pana atunci.
"E doar unul de la o casa de toleranta. Nici macar nu-mi pasa de el! " mi-am spus in minte si am oftat, in urmatorul moment asezandu-ma in asternuturi. Baiatul care era acum acoperit numai cu o panza aproape transparenta astepta acum calm, gata de orice. Nu voiam insa sa-i fac rau. Am suras binevoitor, dupa care m-am aplecat asupra sa, dandu-i un sarut pe frunte.
Nu cerea mai mult, ceea ce ma multumea. M-am pus deasupra lui, coapsele mele ferme stand in jurul taliei sale fragile. Era atat de tanar...
- Kenta, cati ani ai? am intrebat surazand, dupa care i-am dat un sarut pe acele buze voluptoase, in timp ce ii simteam privirea lui Kami-chan atintita asupra mea. Am suras iarasi cand tanarul reusi sa-mi raspunda:
- Am saptesprezece, stapane.
"Atat de tanar.... " mi-am spus in minte. M-am gandit sa-l intreb cum ajunsese acolo, insa nu avea niciun rost, era, pur si simplu, ceva ce nu ma privea pe mine. VOiam doar sa imi impart perna cu cineva, iar ei se presupunea ca mi l-au adus pe cel mai bun de la acea casa de toleranta. "Mi-ar fi placut ceva pur..." mi-am spus si, imediat, gandul mi-a zburat la Kami-chan. "Oare el e pur? " m-am intrebat, apoi privirea mi-a fost atrasa de tanarul care isi coborase mana intre picioarele mele.
Mi-a cuprins penisul, incepand sa-l mangaie usor, cu dorinta, din cate vedeam. Era o onoare pentru un baiat, mai ales din casa de toleranta, sa spuna ca si-a impartit perna cu insusi shogun-ul. Am gemut usor cand i-am simtit mana cuprinzandu-ma in totalitate, in timp ce cealalta imi lua testiculele in palma, incepand a le masa cu pricepere, provocandu-mi o deosebita placere.
Voiam sa ma las prins in mrejele acestuia, insa Kami-chan, care ma privea incontinuu, nu-mi dadea voie sa fac acel lucru, pur si smplu nu ma puteam gandi decat la el. Mi-am trecut limba peste buze, aplecandu-ma usor si incepand sa-l sarut cu dorinta crescanda, insa nu de a-l avea pe el, ci pe Kami-chan. Am devenit agitat de-ndata ce mi-am dat seama ca nu-l voiam pe Kenta si nu el era sub mine, ci insusi Kami.
"Buddha, ce mi se-ntampla?! " m-am intrebat si, imediat, i-am indepartat mainile din acel loc si i-am ordonat cu o voce ce nu admitea refuz:
- Intoarce-te!
Tanarul se intoarse ascultator, exact cum ii cerusem, stand in patru labe, ca pruncii. Am zambit vazandu-l in acea pozitie,dar parca nu era el, ci era Kami-chan. Pentru a reveni la realitate, m-am uitat prin camera, surprinzandu-i privirea adevaratului Kaminari, ce ma privea grav, parca asteptand noua mea miscare.
"De-ai fi tu in locul lui... ! " mi-am spus oftand, dupa care mi-am pozitionat penisul erect intre fesele tanarului de sub mine si mi-am pus mainile pe spatele lui, urcand cu ele pe umerii lui, unde mi-am infipt degetele fara mila, gata sa ma ajut de aceasta pozitie.
M-am impins cu blandete in el, fiindca imi imaginam ca e Kami. Nu-mi placea ca mi se intampla asta. De ceva timp, nu mi-l puteam scoate din minte pe samurai-ul meu favorit, cel mai talentat dintre toti. Misterul in care isi invaluia persoana ma facea sa fiu din ce in ce mai interesat, astfel ca ajunsesem sa ma tin dupa el.
"Esti Shogun! Il poti avea cand vrei, viu sau mort! " mi-am spus in minte, insa am realizat imediat ca n-as fi vrut in ruptul capului sa-l fac pe tanar sa simta vreo durere. Eram o fire destul de ciudata.
- Stapane... spuse Kenta, aducandu-ma practic cu picioarele pe pamant. Nu stiu cat timp statusem asa, cufundat in ganduri, dar se parea ca era destul de mult. Tanarul de sub mine tremura din toate incheiieturile, prin toti porii putandu-i-se transmite dorinta.
M-am uitat pentru ultima data la Kaminari, dupa care m-am impins usor in baiatul adus, ajutandu-ma de mainile ce mi se aflau pe umerii lui. Locul acela era folosit mult, din cate se vedea, fiindca tanarul doar gemuse lung in momentul in care ajunsesem acolo, adanc, contrar asteptarilor mele, care imi doream sa fi simtit cel putin vreun pic de durere, dar nu se intamplase acest lucru.
- Da... Da, stapane! Aah! gemuse tanarul lung, iar eu mi-am grabit ritmul miscarilor.
Speram sa fie un act frumos, insa totul parca se desfasura mecanic, fara niciun pic de pasiune. Nici nu ma mira, avand in vedere ca baiatul era doar un necunoscut. La saptesprezece ani, deja sa fie atat de larg! Nici macar mie nu-mi prea venea a crede, insa iata ca aceasta era realitatea, asa ca nu aveam motive sa ma indoiesc.
"Oare Kami-chan cum e... ? " m-am intrebat in mintea mea, dupa care am realizat ca iarasi ma gandisem la el. Imi venea sa tip, sa urlu. De ce se afla el in mintea mea!? M-am uitat spre el, intrezarindu-i chipul scump, frumos, la care tineam destul de tare.
In mintea mea aparuse posibilitatea obligarii samurai-ului sa devina al meu. Nu avea insa niciun rost, nu-mi paceau lucrurile mecanice, asa cum se desfasurau acum intre mine si acest baiat.
Am marit ritmul miscarilor in el, coapsele mele ferme lovindu-se de fesele sale, scotand un sunet caracteristic care parca ma zgaria pe creieri, la fel ca si gemetele tanarului. Eu doar gafaiam, insa nu eram deloc multumit de ce se intampla acum. Mi-am trecut limba peste buze, dupa care mi-am dus mana intre picioarele baiatului, incepand sa-i mangai organul ce se apropia de final. Asa cum ma asteptasem, tanarul se elibera in scurt timp pe mana mea.
"As putea-o lua ca pe o ofensa si sa-l ucid! " mi-am spus ranjind malefic, insa mi-am alungat imediat aceste ganduri sumbre, deoarece bietul baiat nu merita asa ceva, mai ales ca facae tot posibilul sa ma satisfaca pe mine, nimic altceva.
In scurt timp, m-am eliberat si eu in interiorul lui, cazand deasupra sa...

Pe-o parte, eram satisfacut. Pe de alta parte, mi-as fi dorit ca cel de sub mine sa fi fost Kami-chan, nu un necunoscut. Am suras trist, dupa care i-am cerut unuia dintre slujitori sa-l trimita inapoi de unde l-au luat pe tanarul baiat, platindu-l.
Ma aflam acum in camera lui Kaminari, fata in fata cu el, fixandu-l cu privirea. Era interesant sa-l vezi pe tanarul cum ma priveste, parca neintelgand.
- Dezbraca-te! am spus pe acelasi ton porunci tor specific mie si am oftat in momentul in care tanarul dadu negativ din cap, fiindca nu voia s-o faca. Kaminari-san, e un ordin! am spus pe aceeasi voce formala avuta pana atunci si am facut un pas spre el. Baiatul se dadu in spate, inca dand negativ din cap. Ma cam enervasem, nu-mi convenea de nicio culoare sa nu mi se dea curs ordinilor.
- Stapane, te rog... spuse in soapta, dar am dat negativ din cap.
Am luat tanto-ul de la brau si, imediat, i-am taiat hainele baiatului, acestea cazand imediat la podea. Ii lasase trupul gol in fata mea. Arata exceptional, nu-mi venea sa cred ca se ascunde!
- Dar... Nu inteleg, Kami-chan. Esti... Foarte frumos... am spus, insa el dadu negativ din cap si se intoarse docil cu spatele la mine, descoperind o cicatrice avuta pe diagonala spatelui sau. Am oftat usor, trecandu-mi degetele peste suprafata albicioasa avuta de tanar si am suras usor, am injurat toate blestemele de care banuiam ca suferise de i se intamplase acest lucru.
- N-a fost niciun blestem, stapane, spuse incet tanarul, iar eu am cascat ochii. De fapt... Cand eram mic, un strain m-a taiat pe spate, mi l-a despicat...
Ii puteam citi durerea din suflet, fiindca aceasta se reflecta in voce, si am oftat usor, apropiindu-ma de el usor.
- Kami-chan, imi pare rau...Am fost badaran, m-am comportat cum nu trebuie.
Eram miscat de acest lucru, dar se parea ca si el era miscat de faptul ca eu, shogun-ul, imi ceream scuze in fata unuia din subalternii mei. Dar nu era oricare...
- Stapane, nu trebuie sa va cereti scuze... E... E in regula, spuse aproape in soapta, intorcandu-se spre mine. Mana mea ramasese pe umarul sau, apoi urcase usor spre gat si spre obraz, cuprinzandu-l. Am zambit usor, apoi i-am cuprins privirea, ochii aceia albastri, frumosi.
"Iadul e gol si toti diavolii sunt aici. " (W. Shakespeare)

Blog:
Codul Cuvintelor | L'art de L'amour



Răspunsuri în acest subiect
Sakura no shita de - de Nywa - 17-08-2012, 12:03 AM
RE: Sakura no shita de [+18 Yaoi] - de Nywa - 25-09-2012, 04:30 PM
RE: Sakura no shita de [+18 Yaoi] - de rozalix - 23-10-2012, 10:40 PM
RE: Sakura no shita de [+18 Yaoi] - de Nywa - 01-12-2012, 11:31 AM
RE: Sakura no shita de [+18 Yaoi] - de Beatrix LaVey - 28-12-2012, 01:52 AM
RE: Sakura no shita de [+18 Yaoi] - de Nywa - 30-01-2013, 08:41 PM
RE: Sakura no shita de [+18 Yaoi] - de Michee - 24-02-2013, 11:23 PM
RE: Sakura no shita de [+18 Yaoi] - de Nywa - 03-03-2013, 12:18 PM


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)