Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

[Yaoi] Sakura no shita de

#7
* * *

Stateam in fund si o priveam pe Zuki cum imi schimba pansamentul in timp ce auzeam cum Hyou isi satisface placerile carnale cu una dintre slujnicile de aici. Aveam doar bratul stang scos din kimonou avand grija sa nu mi se vada si spatele. Dupa ce termina de schimbat pansamentul imi zambi, fluturandu-si genele lungi, invitandu-ma la o noapte cu ea, dar am respins-o rapid, facandu-i semn sa plece. Ma ridic cu greu in picioare, fiindca genunchi imi tremurau, dar mi-am revenit rapid. Am iesit din camera, trecand pe langa cealalta camera a shogunului, indreptandu-ma spre a mea pentru a-mi schimba kimonoul intr-unul mai pe trup pentru a face putin antrenament cu betele de bambus. Pe coridor ma intalnesc cu Zapu si ii dau ordin sa se pregateasca pentru un antrenament cu betele de bambus al carui adversar voi fi eu. Aproba tacut, chiar daca in gand blestema ideea care mi-a venit in cap.

Stateam pe veranda legandu-mi aparatorile de la pulpe in timp ce purtam o bluza neagra din stofa usoara, pe gat, prinsa cu cateva nasturi in partea dreapta, cu maneca lunga si la mijloc o esarfa din satin tot neagra. Pantaloni putin pe picior si in picioare nelipsitele tabi si sandalute. Imi iau sabia de bambus si astept sa vina Zapu, dar in loc de el aparu Hyou purtand o costumatie ca a mea, dar hainele erau de culoarea mierii.
- Sper ca nu te superi Kami-chan, dar as vrea sa ma antrenez eu cu tine, spuse barbatul punandu-se in pozitie de lupta.
Ma uit disperat la Reita si Zapu, care imi faceau semne disperate sa ma lupt cu el. Trag aer in piept si il atac cu gandul sa il lovesc la sold, dar para batul, iar la izbirea puternica, am simtit o vibratie trecand prin lemn, pana in varful firului de par. Am inceput sa ne luptam ca doi tigru pe o femela sau pentru teritoriu. Din greseala am dat atat de tare cu betele incat le-am rupt si Hyou calca gresit pentru a si feri de aschi, picand peste mine. Mainile sale se aflau de o parte si alta a capului meu, unul dintre picioarele sale se afla intre ale mele, iar buzele lui lipite de obrazul meu. Rosesc rapid, iar inima imi bubuia cu putere, asteptandu-se la urmatoarea miscare a brunetului, dar acesta se ridica de pe mine si imi spuse ca vrea un baiat pentru diseara, dar destul de incet, incat sa aud doar eu. Maresc ochii ochii de uimire, apoi aprob din cap si ma ridic de pe jos, chemandu-l pe Reita la mine.
- Reita-san, te duci in sat si aduci un baiat ca stapanul nostru sa imparta perna cu el, ii soptesc in ureche, iar barbatul se inclina in fata mea si pleca. Zuki, Hana, vreau sa imi pregatiti baia si niste sake si mancare pentru stapanul Hyou. Sa fie servite in camera sa, le spun servitoarelor si acestea se inclinara adanc, apoi plecara la treaba lor.
Trag aer in piept si ma indrept agale spre veranda, apoi spre camera mea pentru a-mi cauta un kimonou cat de cat elegant.

Stateam pe perna in fata unei masute rotunde alaturi de stapanul meu si un baiat de vreo cincisprezece ani de la casa de toleranta din sat. Ochii sai negri erau uimiti sa vada cine l-a chemat pentru a imparti cu el perna. Era imbracat destul de atent, cu un kimonou albastru si cu diferite stele arginti pe el si o pereche de pantaloni largi ca ai nostri. Hyou purta un kimonou rosu din matase, cu un dragon verde de jur imprejurul sau iar panza de la brau era de un verde-smarald. Eu ieseam cel mai mult in evidenta fiindca purtam un fel de tunica, taiata in lateral si pantaloni usor bufanti, stransi la glezne. Era alb si pe el era cusuta cu ata rosie-sangerie diferite modele de vita de vie.
- Si cum te cheama tinere? Il intreba shogunul, in timp ce eu serveam sake si eram atent la pustan.
- Kenta ma cheama, marite stapan, spuse satenul cu glas micut apoi se uita la mine speriat.
Barbatul zambi multumit de ceva si incepu sa bea sake, in timp ce eu mancam calm niste orez cu peste crud si alge proaspete. Kenta ii canta ceva shogunului cu vocea, apoi tacu asteptand urmatoarea porunca. Am inceput sa radem si sa povestind diferite nimicuri pana cand veni Zapu la noi si imi sopti ceva, facandu-ma sa ma incrunt.
- Stai aici si daca ii se intampla ceva stapanului te toc pe viu! Marai amenintator si dupa ce ma inclin in fata brunetului ies din camera.
Asta mai trebuia acum! Un mesager de la sora lui, cea ce insemna ceva de rau. Cobor repede pe veranda si ii vad pe ceilalti patru samurai pregatiti sa rapuna pe oricine. Ridic mana dreapta si din palma iesi o flacara albastra ce aparu in patru locuri pe poteca intunecata. Aceasta flacara imi permitea sa vad cine se apropie si in caz de ceva sa il ucid fara sa imi scot sabia din teaca. Il vad pe mesagerul cu toate insemnele castelului Osaka venind spre noi si transform focul intr-o flacara rosie-aprinsa, ce imi permitea sa ii lumineze calea fara sa arda nimic. Cam douazeci de minute veni si calaretul si imi dadu un pergament cu peceta de ceara. Dupa ce am schimbat cateva politeturi, m-am intors in camera lui Hyou si i-am dat pergamentul. Acesta il citi repede si zambi amuzat.
- Se pare ca Mariko-san si sotul ei, Hitsugaya-san asteapta un copil de la noua concubina pe nume Miyo, imi spuse ce continea pergamentul, chiar daca nu am intrebat.
Il vad cum se ridica si se dezbraca de haine, ramand gol in fata mea si se duce spre baiatul care mai avea doar panza pe el, facandu-ma sa ma intreb cat am lipsit. Vreau sa ma ridic sa plec, dar barbatul imi interzise, facandu-ma sa mijesc ochii intrebator.
- Vreau sa stai aici cu mine si este un ordin. Poti sa mananci, sa bei, dar sa te uiti tot timpul la mine, imi spuse pe un ton calm, rece si poruncitor, facandu-ma sa oftez si sa ma asez la loc.
Imi torn putin sake si gust putin, apoi incep sa mananc usor ce a mai ramas pe masa, scotandu-mi tanto-ul pentru a-mi curata un mar de coaja si sa il tai feli. Din greseala ma tai superficial la degetul aratator si il bag in gura, pentru a opri cei cativa stropi ce vor iesi incurand. Ce vrei de la Hyou ca ma privesti atat de insistent?...
[Imagine: opus.jpg?t=1332600540]
If I can't move Heaven, I'll raise Hell... - Sebastian Morgenstern (The mortal instruments)
Perfect enemyMy fan fic blog[Imagine: chibi_4003.gif]Yo man, chibi Manu^.^



Răspunsuri în acest subiect
Sakura no shita de - de Nywa - 17-08-2012, 12:03 AM
RE: Sakura no shita de [+18 Yaoi] - de Nywa - 25-09-2012, 04:30 PM
RE: Sakura no shita de [+18 Yaoi] - de rozalix - 23-10-2012, 10:40 PM
RE: Sakura no shita de [+18 Yaoi] - de Nywa - 01-12-2012, 11:31 AM
RE: Sakura no shita de [+18 Yaoi] - de Nywa - 30-01-2013, 08:41 PM
RE: Sakura no shita de [+18 Yaoi] - de Michee - 24-02-2013, 11:23 PM
RE: Sakura no shita de [+18 Yaoi] - de Nywa - 03-03-2013, 12:18 PM


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)