Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Asemanari

#3
Dragut. Am decis sa vin si eu pe aici...
Deci, personajul cu, care eu ma aseaman cel mai mult e probabil Naruto >.< intr-un fel. Sunt o fire mai nebuna si ma amuz(ca sa nu mai spun ca si mie imi place sa mazgalesc peretii21) din orice si-n plus am avut o oarecare asemanare cu intamplarea din animeul "Naruto" cu acel episod in care cei trei au incercat sa vada ce se afla sub masca lui Kakashi. Eram la scoala cu doi prieteni, si profa ne-a spus ca ne-a adus testele si s-a dus dupa ele in cancelarie. Avea la vremea aia o cutie pe birou. Tot timpul o lua cu ea, dar niciodata nu ne arata ce se afla inauntru. Ne-am apropiat de ea si am incercat s-o deschidem21 si atunci a venit profa si ne-a spus ca e goala(ne-a si aratat) si ne-a marturisit ca ii poarta noroc. Am ras o gramada de timp impreuna cu, colegi pentru ca ne-am strofocat sa aflam defapt aproape nimic...
Hmm, de asemenea ma aseaman si cu Sasuke. Am momentele mele cand sunt rece si distanta, nebagand in seama pe mine. In plus faza aia cu Sakura, cand plecase din sat si ii soptise un multumesc. Am patit oarecum la fel. Aveam un prieten apropiat Andrei(Dode) si imi marturisise ca ma iubeste, dar nu mi-a prea pasat. Am fost la el in vizita doar asa(caci statea in dej) si 39 mi-a spus ca se muta in America. El tot timpul m-a inteles chiar daca am refuzat apropierea dintre noi. M-a condus la tren si inainte sa urc, l-am luat in brate si i-am soptit un 'multumesc' apoi am plecat si nu am mai auzit de el. De fapt ba da, mi-a scris pe mess ca e ok si ca nu o sa mai intre, si din nou mi-a spus ca ma iubeste si ii e dor de mine. De atunci nu am mai auzit de el, dar acum chiar imi lipseste zambetul lui inocent. 4 dar asa e viata. Oricum, superb topicul.
[Imagine: tumblr_mfcg2sBNaZ1rnbh24o3_r1_500_large.gif]
Boys love.



Răspunsuri în acest subiect
Asemanari - de Mykoto - 29-06-2012, 05:50 PM
RE: Asemanari - de Prevented :D - 02-07-2012, 12:37 AM
RE: Asemanari - de Lexxu - 03-07-2012, 09:04 AM
RE: Asemanari - de Mykoto - 04-07-2012, 06:51 AM
RE: Asemanari - de hero1hero - 09-07-2012, 12:20 PM
RE: Asemanari - de Fiction - 23-09-2012, 05:00 PM


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)