Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Z.z

#4
Uau, a fost rapid. Sa inteleg ca, desenele astea sunt ceva mai recente? Vad o oarecare schimbare, sau poate doar mi se pare.
Primele trei desene nu prea mi-au facut cu ochiul, dar au fost dragute. La al patrulea desen am zis ca mor, este asa de bine facut, chiar mi-a placut, foarte mult, insa, da, mai mereu exista un insa, degetele, ce s-a intamplat cu cel din mijloc, zici ca are cocoasa saracul, pe de alta parte, ochii m-au impresionat de-a dreptul, bravo. Urmatorul desen, din nou, foarte bine realizat, iubesc genul ala de desen, dar si eu sunt contra fumatului, ce pot sa zic, tipul ala arata bine21.
Aia este Hell Girl? Daca il arat unei prietene osa fie ceva gen: CINE A FACUT ASTA?! ZI REPEDE CA TE DAU DE MANCARE LA OI!!
Oricum, foarte tare. La urmatorul desen, gen Hell&Haven, m-a pufnit rasul efectiv, ochii ei zici ca sunt dinaia ca in desene animate, puppy eyes daca ma intelegi, sunt umpicut cam mari. Aripile m-au impresionat, umbrele la aripa dreapta sunt foarte bine facute, bravo, iar cea din partea stanga, bine realizata de asemenea.
De desenul cu L, ce pot sa zic, jos palaria, il iubesc pe tipu' ala, ii ador ochii, iar aici sunt foarte bine realizati. Nici tipa nu arata rau, dar de ce il saruta pe L?! Nu-i corect.
Desenul cu fata care are... chestiile alea la urechi, stiam cum se numeste animeul dar imi scapa acum, este si el bine realizat. Nu prea imi dai ceva de comentat si ma repet, vina ta.
Desenele cu pisindroaicele alea, sunt frumoase, te lua sor'ta la ture daca nu erau calumea a?21. Ala unde ai adaugat ca sora ta iubeste pisicile anime, mie imi pare cam stalcita tipa aia, nu stiu de ce. La ala cu ochiul, ai spus tu ce era de spus.
Ei bine, cam atat, succes extraterosenio.

"Omul este cel mai putin el insusi atunci cand vorbeste in numele sau. Da-i o masca si iti va spune adevarul."
Oscar Wilde


[Imagine: masca.jpg]



Răspunsuri în acest subiect
Z.z - de y2k - 19-06-2012, 11:29 PM
RE: Z.z - de F'Green - 20-06-2012, 11:14 PM
RE: Z.z - de y2k - 21-06-2012, 09:50 AM
RE: Z.z - de Aly - 24-06-2012, 01:05 AM
RE: Z.z - de F'Green - 21-06-2012, 11:29 AM
RE: Z.z - de Lexyyy - 21-06-2012, 02:05 PM
RE: Z.z - de y2k - 21-06-2012, 09:16 PM
RE: Z.z - de Lia - 24-06-2012, 01:29 PM
RE: Z.z - de y2k - 25-06-2012, 05:32 PM


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)