Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Marcelino

#1
Am vazut un post care facea referire la el si uite ca mi-am amintit de el.



So, Marcelino. Ma intreb cati l-ati vazut. Sincer, mie mi-a placut mult desenul. Era cu adevarat simpatic. Urmaream desenul de cand eram mic si odata chiar l-au dat pe MiniMax. Cred ca am ascultat intro-ul in toate limbiile posibile si in fiecare pare mai bun. Mama sa il lasase la o biserica a unor preoti, iar dupa ceva timp a murit. Asta, desigur daca imi amintesc povestea bine. So, pareri?

Psycho XD

#2
Oh, c'mon, cine s-a uitat pe Minimax sigur trebuie sa-l stie pe micutul Marcelino. Nu pot spune prea multe pentru ca nu mi-l amintesc prea bine, dar stiu ca imi placea tare mult povestea in sine, ideea care si acum mi se pare bine conturata si personajele. Este trista povestea lui, dar asta l-a facut un copil bun cu bun-simt. Numele lui mi se pare foarte dragalas, de aceea cred ca il si reprezinta foarte bine. Oricum, cum am zis, l-am vazut cand eram mai micuta, de aceea nu prea pot sa ma pronunt prea bine, dar in orice caz, a fost pe placul meu :3
[Imagine: Jun0xCa.png]

#3
Aw~ La naiba, cum sa nu stii desenul asta animat? E prea adanc intiparit in minte ca sa-l pot scoate de acolo.
Nu numai ca iubesc povestea si personajele, dar felul in care (asa imi amintesc) Marcelino isi cauta mama te aduce la lacrimi. Oh, stai. Deja a facut-o... Da, si, din cate imi amintesc, era unul din desenele animate pe care il urmaream cu rasuflarea intretaiata, ochii la cincisprezece cm distanta de sticla tv-ului si bomboanele alea gumate (sugus~) in gura. Iui! :X Love it! Si ma simt oarecum melancolica din cauza faptului ca azi nu se mai fac astfel de desene. 'Hate this. Anyway, a sweet name for a sweet child. <3
Nando  mo kimi no moto e...
No matter how many times it will be, I will go back to you
[Imagine: 346l2lx.jpg]

#4
Marcelino se afla printre primele locuri in topul desenelor mele favorite.
A fost genial, induiosator, chiar aveai ce invata asa. Povestea mi se parea interesanta.
Toti stiim de Marcelino, nu avem cum, a fost genila desenul. Si imi placea foarte mult melodia de la inceput.




Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)