Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Legea dragostei

#18
Multumim, Yune, pentru aprecieri !


***

- Micutule, ce faci? ma intreba fratele meu intrand peste mine in baie, cand tocmai ma chinuiam sa-mi fac ciuful sa stea cat de cat acceptabil. M-am intors uimit spre el, zambind, cand acesta se arpropie brusc de mine. Era obosit si nitel nervos, dupa cate se vedea, insa nu facu absolut nimic pentru a arata asta. Ma pupa scurt pe obraz, aproape in coltul gurii, si am zambit usor.
- Ma chinui, rostesc ridicand din umeri si zambind jovial. Se uita fix in ochii mei si incepu sa se lupte si el cu parul meu, sperand ca are sa il faca sa stea intr-un fel sau altul. Priveam pe sub suvitele negre de par, ranjind. Mi-am pus mainile pe talia lui Otto, strangandu-l usor. M-am incordat, apoi am intrebat: Eu am barba?!
Otto incepuse sa rada, dand negativ din cap, apoi imi urmari cu buzele linia fina a obrazului.
- E la fel de catifelat ca un fund de bebelus! rosti rapid, iar eu devenisem rosu ca un rac, fiindca nu-mi venea sa cred. Imi comparase fata cu un fund de bebeluuus?!
- Hai, mai, nu e ca fundul de bebelus, e... E... incepusem, dar ma balbaiam, iar el isi presa buzele peste ale mele, fixandu-si ochii in ai mei. L-am impins incapatanat, dupa care m-am sters pe buze in semn de protesc, asa cum faceam cand eram mic si nu-mi convenea ceva.
"Tot... Tot ce facem noi doi se rezuma la trecut " mi-am spus cu o urma de tristete in glas. insa realizam ca, de n-am fi facut asta si in trecut, nu am fi facut-o nici acum.
- Fii atent, imi spuse calm Otto, fixandu-ma cu privirea. Olly, mergem la o prietena, Lidia, luam cina acolo, rosti rapid. Vreau sa te porti frumos, sa nu ti se scoale dupa ea si sa nu incerci sa ma pupi acolo, fiindca nu vreau sa se interpreteze altfel. Pana la urma, Oliver, rosti apoi pe un ton hotarat si serios, suntem frati, iar pupatul nu e normal, nu intre persoanele adulte.
Vrusesem sa protestez, insa el imi aseza degetul aratator pe buze si, cand tacusem, isi lipi iarasi buzele de ale mele. Nu ma putusem abtine si chicotisem usor, incapabil sa fac altceva. Imi incolacisem mainile in jurul gatului sau, dupa care mi le-am redresat, incepand sa il dezbrac de sacoul pe care-l avea pe el, dupa care trasesem de cra vata ca tipele nesatule de sex din filme. Ranjisem si el ma privi nesigur.
Pentru a nu interpreta gresit, am spus:
- Doar nu crezi ca te las sa mergi imbracat ca omul de afaeceri! Eleganta se defineste si prin simplitate si prin atiitudine, spusesem si l-am luat in brate. Esti suparat?
Daduse negativ din cap, apoi ma lua in brate, ducandu-ma spre dormitor, sa ne imbraacm amandoi.

Batusem la usa, eu purtand pe brat un buchet de trandafiri foarte frumosi. I-am mirosit usor, incantat de parfumul pe care-l emanau, si i i-am inmanat fetei care ne deschise usa.
- Vai, ce frate dulce! spuse tipa rozalie imediat, sarutandu-ma pe ambii obraji, apoi si pe fratele meu. Luase trandafirii din bratele mele, dupa care ne invita in casa. Cina era deja pusa si aveam vaga impresie ca avea sa fie ceva stric profesional, exact ceea ce nu imi placea mie.
Ii puse in apa tipa cat timp eu si Otto ne faceam comozi in scaunele de la masa mare. Eram stanjenit si incepusem sa ma itnreb de ce naiba ma lasasem tras pana aici, fiindca eram aproape sigur ca avea sa fie tare, tare plictisitor. Tipa insa inteba scurt, punandu-se in fata noastra:
- Otto, ce voia Roberto astazi, cand te-a vizitat?
Ochii ei il studiau atenti pe fratele meu, care zambi retinut. Nu imi spusese ca il vizitase fostul lui iubit, ceea ce ma facu sa simt cum mi se pune un gol in stomac. Ranjisem fara sa vreau, insa nu era un ranjet ca cel din baie, inainte sa plecam, ci era unul retinut, aproape o grimasa.
- Venise sa incerce sa ne impacam. L-am expediat, raspunse scurt, fara sa ii pese de orice altceva. Zambise catre mine, ceea ce ma facu sa cred ca vazuse ca ma deranjase intr-un fel sau altul faptul ca nu imi spusese/
In fine, trecand peste acest detaliu aproape neimportant, cina decursese perfect, nu cum ma gandisem eu: spusesem glume, ne distrasem si ne simtisem bine. Pe la doisprezece noaptea insa, ne luasem talpasita si eu si fratele meu. Ma durea usor capul, fiindca bausem nitel vin foarte tare, ceea ce nu-mi prea convenea. Pe de alta parte, Otto al meu era intact, ceea ce ma facea sa zambesc rusinat, fiindca el se putuse abtine si acum era in regula.

- Olly... am auzit soptit la urechea mea si un val de aer cald imi strabatuse corpul cand ii simtisem buzele fratelui meu pe urechea mea. Ma rosisem usor si incepuse sa-mi bata inima mai tare, spre marea mea uimire. Ranjisem si, usor, ma intinsesem, incercand sa nu ii arat fratelui meu in ce fel ma afectase modul cum se comportase el cu mine. Oliver, hai sa facem baita, puiule, rosti scurt, iar eu facusem ochii mari de uimire.
- Baita?! Pentru ce sa facem?! intrebasem scurt, cu rasuflarea intretaiata, iar el raspunse nonsalant:
- La ora unu va avea loc prima sedinta pentru custodia ta, de asta trebuie sa fii cel mai frumos din lume!
Zambetul de pe fata sa ma facuse sa incep sa rad. Credeam ca glumeste, insa revenise rapid la o expresie normala si intelesesem ca nu e o gluma.
- Dar ma pot spala si singur, am spus calm. Otto, nu putem intra amandoi in baie, nu mai suntem mititei, sa ne batem cu ratuste!
- Pai, spuse razand, si eu trebuie sa fac baie, deci vom face impreuna. Si nu ne vom juca cu ratuste, promit. Doar facem sex!
Ideea ce aparuse in mintea mea ma facu sa incep sa rad entuziasmat, iar el ma acompanie cu glasul frumos, care ma facea sa ma incant. Pana la urma, m-am lasat tarat pana in baie. Ajuns acolo, Otto incepu sa se dezbrace rapid de toate hainele pe care le avea pe el. Pentru prima data, il vedeam gol in fata mea, in toata splendoarea sa, fara nimic care sa imi mai poata acoperi vizibilitatea. Rosisem realizand ca trebuia sa ma dezbrac si eu. Otto insa vazu reactia pe care o avusesem si se lasa brusc in genunchi, dandu-mi un sarut pe abdomen. Se ridica usor, tragandu-mi tricoul de pe mine, apoi se lasa iarasi in genunchi.
Mainile sale imi apucasera marginea pantalonilor si, dadnu-mi un nou sarut pe abdomen, incepu sa traga de ei. Imediat, am realizat ca boxerii luau acelasi curs. Cand imi dadusem seama ca vrea sa imi sarute iarasi abdomenul nu foarte bine lucrat, l-am oprit
- Te rog, ma jeneaza, ma face sa ma rusinez...
Otto rase scurt, lasandu-ma gol in fata lui, si apoi ma lua in brate, bagandu-ma in apa fierbinte a cazii pline de spuma, incepand sa imi ude trupul micut. Simteam ca fierb din cauza caldurii si, mai ales, a faptului ca fratele meu imi mangaia trupul cu blandete. Se aseza usor in spatele meu, incepand sa imi mangaie umerii, in timp ce ma pupa usor pe ceafa, facandu-ma sa chicotesc. Ma imbaie usor, de parca as fi fost copil mic. Isi cobori usor mainile pe abdomenul meu, apoi tot mai jos, atingandu-ma incet intre picioare. Imi inchisesem ochii, lasandu-mi capul pe spate.
Fratele meu insa nu facu alta miscare in afara de a ma spala. Lua buretele si, cu foarte mult gel pe burete, continua sa ma spele usor. Mi-am lasat capul pe spate, simtind cum, in repetate randuri, Otto imi atinge usor locul sensibil. Imi inchideam ochii de fiecare data, scapand cate un oftat de placere si am ranjit usor cand imi dadusem fara sa vreau mana in spate, aingandu-l pe el in acel loc.
- Se pare ca se cam incing lucrurile, am spus in soapta, intorcandu-ma catre el. Se uita la mine si inclina din cap, apoi ma saruta usor pe frunte.
- Dar nu se intampla nimic, chiar daca ne incingem, spuse zambind usor si am facut acelasi lucru la randul meu.
Incantati, ne-am conitnuat baia. In scurt timp, icnepuem sa-l spal si eu pe el, punand la fel de multa iubire cata punea si el in atentia pe care mi-o acorda. Am zambit usor, multumit ca se lasa pe mana mea. Intr-adevar, fratele meu le era mult superior parintilor mei, era un dulce, o persoana pe care merita s-o ai langa tine.
- Vreau sa castigi nenorocitul ala de proces! am spus brusc, fara sa ma gandesc. Vreau sa fiu cu tine, nu cu idiotii aia! Tu esti cel mai bun frate din lume, Otto!
Otto rase, apoi ma pupa pe varful nasului si ma strasne in brate.
- Sper sa castigam, spuse la randul sau si ne-am continuat impreuna baia.

Din cauza aburilor si caldurii, eram nespus de adormit si nu imi puteam tine ochii deschisi. Eram intr-o transa profunda, neputandu-ma abtine sa nu casc intr-una. Imi doream sa dorm, insa trebuia sa ne prezentam la proces. Zambeam tamp, fara sa ma pot abtine, si m-am uitat atent la fratele meu, care era imbracat, in timp ce eu abia imi trageam camasa pe mine.
- Vreau sa castigam! am spus iarasi, apropiindu-ma de el. Pot sa iau ceva pentru noroc?
Otto daduse din cap sceptic.
- Ce?
Am zambit si m-am ridicat pe varfuri, dadnu-i fratelui meu un sarut pe buze, mult superior pupicilor de pana atunci. Cu toate ca era un sarut nevinovat, simtisem cum o iau razna. Imi inchisesem ochii, scotand un sunet de placere si imi incolacisem mainile in jurul gatului lui Otto, in timp ce ale sale mi se aflau pe talie.
- Iarta-ma... am spus intr-un final, incepand sa tremur. Otto, nu intelege gresit, eu... Eu...
Insa Otto nu ma asculta. Imediat, relua pozitia si ma saruta apasat, in acelasi mod ca si pana atunci. Buzele lui ramasera o foarte buna bucata de timp presarate peste cele ale mele si mi-am simtit inima cum bate mai tare.
- Sa fim siguri ca avem noroc pe bune! spuse si iarasi ma saruta in acelasi fel.
Rosisem si imi simteam inima batand din ce in ce mai tare. Am conitnuat sa ma imbrac, urmarindu-l cu privirea pe Otto.
"Se joaca? " m-a intrebat, realizand ce facusem. Otto ma privi in ochi, apoi spuse:
- Nu-ti fa griji, mi-a placut la fel de mult ca tie! Imi lua mana si mi-o aseza pe inima lui, care batea la fel de repede. Vezi? intreba incet. Niciodata nu mi s-a intamplat asta!
Rosisem prelung si, cand am fost gata, am plecat, inca gandindu-ma la acele lucruri.
"Iadul e gol si toti diavolii sunt aici. " (W. Shakespeare)

Blog:
Codul Cuvintelor | L'art de L'amour



Răspunsuri în acest subiect
Legea dragostei - de Beatrix LaVey - 02-05-2012, 11:15 PM
RE: Law of Love - de DiZ - 03-05-2012, 09:39 AM
RE: Law of Love - de Rain - 04-05-2012, 10:43 PM
RE: Law of Love - de Nywa - 30-05-2012, 09:50 PM
RE: Legea dragostei - de Rain - 03-06-2012, 07:24 PM
RE: Legea dragostei - de Beatrix LaVey - 17-06-2012, 02:34 AM
RE: Legea dragostei - de Rain - 23-06-2012, 03:10 PM
RE: Legea dragostei - de Lexxu - 27-06-2012, 09:17 PM
RE: Legea dragostei - de Nywa - 05-07-2012, 05:36 PM
RE: Legea dragostei - de Beatrix LaVey - 15-07-2012, 02:17 PM
RE: Legea dragostei - de Nirv - 17-07-2012, 07:30 PM
RE: Legea dragostei - de Rain - 20-07-2012, 04:02 PM
RE: Legea dragostei - de Nywa - 02-08-2012, 03:32 PM
RE: Legea dragostei - de Beatrix LaVey - 12-08-2012, 12:57 PM
RE: Legea dragostei - de Nirv - 01-09-2012, 10:00 PM
RE: Legea dragostei - de Nywa - 05-09-2012, 04:24 PM
RE: Legea dragostei - de YuneSugihara - 06-09-2012, 11:21 AM
RE: Legea dragostei - de Beatrix LaVey - 13-09-2012, 11:15 PM
RE: Legea dragostei - de Clau~ - 23-09-2012, 05:18 PM
RE: Legea dragostei - de Nywa - 25-09-2012, 04:45 PM
RE: Legea dragostei - de Clau~ - 26-09-2012, 03:51 PM
RE: Legea dragostei - de Beatrix LaVey - 11-10-2012, 10:53 PM
RE: Legea dragostei - de Nywa - 28-12-2012, 08:59 PM
RE: Legea dragostei - de YuneSugihara - 03-01-2013, 02:15 PM
RE: Legea dragostei - de Kira's Scarlet - 09-02-2013, 03:48 PM


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)