Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Jocul celor trei sageti ^ < v

Oarecum. Ascult muzica oricand pot, daca pot toata ziua. Music addict Smile am facut sport de performata dar mam lasat. As dori sa ma reapuc, deci merge. Telvizorul e certat cu mine, da intradevar ma uitam uneori pe postu de dupa minimax.. Numi vine in minte akm.

^nu te cunosc.. I mean, nu momentan. Pari de treaba si vad ca scrii postri lungi. Preaupun ca iti place sa citesti.

<sunt calm mak tt timpul. Ador sa fiu in preajma prietenilor si prefer sa am putini prieteni. I mean, decst 200 din care nciunu adv, mai bine 1 pe care ma pot baza.

V presupun ca esti un tip. Retras, la locul lui, dar nu te opresti niciodata din a iti spune punctul de vedere.
[Imagine: Wo_LF.jpg]

(\__/) Don't
(^.^) Kill
(") (") The
(") (") Bunny >.<

Nu sunt un "tip". Dar restul descrierii mi se portiveste.

^Iti plac lupii. Esti zodia berbec. Nu te cunosc. Banui ca te bazezi in persoanele apropiate si esti suparat cand ele te dezamagesc.

< Urasc persoanele prefacute. Prefer sa fac toate lucrurile singura. Lucrez mai bine dupa ora 20:00 (pana atunci sunt cu capu'n nori).

v O persoana amabila, amuzanta si care se plictiseste. Faci lucrurile in felul tau si nu iti pasa de ce spune lumea. U are on zen mode.
[Imagine: andy.png]
Can you hear the silence?
Can you see the dark?
Can you fix the broken?
Can you feel, can you feel my heart?

Ala sunt. Extrem de amabil , cel mai amuzant si ma plictisesc.Defapt e doar plictiseala...
Despre a doua propozitie mai nimerit.
^ Esti intunecuoasa*dupa nume* , ceva versuri ciudat de interensate sper plictisitoare pe la semnatura. Nai mai mult de 18 si nu te cunosc.
< Definitia azazelului uitativa la ce a scris mai sus deci "O persoana amabila, amuzanta si care se plictiseste. Faci lucrurile in felul tau si nu iti pasa de ce spune lumea. U are on zen mode." Mereu calm.
v Esti fata, iti plac manelele lanturile de aur si urasti rockeri cu plete si esti foarte credincioasa
Elda Taluta
Sarks Sark
Ark Alks

nope, nope, nope, nope si nope. baiat, nu suport bijuteriile sau alte accesorii care sa "atarne", chiar ascult muzica rock, n-am nimic cu persoanele "pletoase", si sunt agnostic.

^ te vad pe forum destul de des, in special pe shout si pe la cafenea. imi pari de treaba si putin pus pe glume. cred ca erai si pe m-a daca-mi amintesc bine, si cam atat?

< moare din nou de lene, desi scoala inca nu s-a terminat si are foarte multe prostii de facut si lucrari de dat. ar vrea sa fie o inundatie, ceva, ca sa nu mai mearga la scoala luni, marti, miercuri si toata saptamana.

v ai energie multa si ai vrea sa faci cat mai multe lucruri intr-o singura zi, doar ca ai prea putin timp. abia astepti sa vina vara pentru ca iubesti caldura si pentru ca ai sa te vezi cu multi prieteni, cu care te vei distra si impreuna veti face tot soiul de lucruri pe care nu le-ati fi putut face in timpul anului scolar.
[Imagine: nDIKwXJ.png]

Defapt vreau, dar mi-e lene prea tare. Abia astept sa vina vara, dar pentru ca scap de scoala si in a doua parte, m-ai nimenit.

^Pai ai un simt foarte bun in alegerea avatarului (asta pentru ca il iubesc pe tipul ala), vad ca editezi si o faci foarte bine dupa parerea mea. Presupun ca si tu, ca si mine, esti un lenes incurabil.

<Vrea sa vina vacanta ca sa leneveasca si sa asculte muzica si sa doarma pana tarziu si sa manance ce vrea si cand vrea si sa fie singura acasa.

vSi tu, ca mine si userul de mai sus, esti o lene. (lenea incepe sa caracterizeze zup-ul) Vrei vacanta ca sa scapi de toti colegii enervanti de la scoala/facultate si sa lenevesti fara ca cineva sa comenteze.
[Imagine: vriska_serket_signature_by_sardonicincubus-d5kkvn3.png]
You don't have to 8e a good person to 8e a hero.

^ E fata (banuiesc) si iubeste (dupa semnatura ma gandesc ca asa e). E o persoana foarte plictisita si e fericita acum ca a venit vacanta.
< Sunt noua aici si mi-a fost lene (un cuvant normal pe aici din cate vad) sa imi pun avatar si semnatura.
v Un baiat cred ca va urma si va face acelasi lucru pe care l-am facut si eu: va juca acest joc.
[Imagine: 1024-eyes.jpg]

And we aim for the top...

^ Nu stiu daca esti baiat sau fata dar esti aswemose. Ce te face asa minunat si talentat? Avatarul tau.
La cati mai multi copii , nu conteaza sexul . Cat mai mici sa fie.
Si semnaturaaa aia parca e panicata sa nu fie pedobear pacolo.
< despre mine? Talent Talent Talent
v Esti shukara, iti plac oameni cu burta.
Elda Taluta
Sarks Sark
Ark Alks

Nu e logic?

^ Trei cuvinte: Shukarime, Haur, Euroi.
< Scrie ca proasta la niste ficuri si nu mai are rabdare sa se duca azi la biblioteca sa imprumute carti de medicina si drama.
v Vrei sa scapi cat mai repede de toata munca pe care o ai si sa lenevesti pe Tumblr si AnimeZup in timp ce te indopi cu mancare nesanatoasa.
[Imagine: vriska_serket_signature_by_sardonicincubus-d5kkvn3.png]
You don't have to 8e a good person to 8e a hero.

Cu lenevitul pe AnimeZup este adevarat dar cu mancarea nesanatoasa, nu prea.

^ Sunt noua pe forum deci...nu stiu despre persoana de deasupra mea. Pot presupune ca este fata si ca petrece majoritatea timpului ei liber pe forum.
< Fac schite cu personaje anime dar nu imi ies asa cum imi doresc -.-''
v Esti fata, iubesti acest forum AnimeZup si iti place sa petreci timpul cu prieteni dar si pe forum.

^ Are un sed de avatar+semnatura genialeee
< sunt prea timida chiar si pe internet.
v E o fat? 15
[Imagine: tumblr_mpuhec1aWc1s1nfrco1_250.gif][Imagine: tumblr_mpuhec1aWc1s1nfrco3_250.gif]
I keep falling in love, falling in love
When I see you, my heart oh oh oh oh
Falling in love falling in love
I just want you, what should I do boy




Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)