Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

CAMP ROCK

#1
"Camp Rock" focalizeaza povestea unei adolescente foarte talentata, Mitchie Torres, dornica sa se faca cantareata pop. Astfel se hotaraste sa-si petreaca o vara la o tabara de prestigiu de rock, dar familia ei nu isi putea permite o tabara scumpa , asa ca mama ei se angajeaza la tabara ca bucatar, iar Mitchie putea participa la cursuri cu conditia sa ajute in bucatarie intre cursuri. Insa dupa ce se imprieteneste cu Caitlyn este intimidata de talentata Tess Tyler si astfel este nevoita sa duca o viata dubla si sa ascunda faptul ca este fiica bucataresei. Cand un star pop adolescent la tabara o aude cantand, insa nu o vede, el este complet uluit si stabileste, sa gaseasca fata din spatele vocii frumoase. Dar, mai intai, ea trebuie sa se confrunte cu temerile ei, sa iasa din bucatarie direct in lumina reflectoarelor.

Acest film a facut furori si pentru ca "Jonas Brothers" apar in el.Sincer..nu prea sunt o fana a lor dar kiar mi-a placut acest film.
Voua cum vi s-a parut?
[Imagine: da-1.jpg]


Twilight... Would you die for love?


It's on my lips, it's in my dreams.
It's a story told by two.
You say you want to be happy.
I can make your dream come true.


my yaoi fan fic


[Imagine: chibi_1341.gif]
chibi-ul lui Pure Love

Bomboane...multe bomboane pentru Asha :X

#2
Mi-a placut foarte mult filmul.A fost foarte interesant.Pe langa cantecel frmumoase ne mai ofera si o lectie de viata.O adolescenta pe nume Michi, primeste minunata veste ca poate merge in tabara de rock.Bine inteles ca pentru asta traebuie sa isi ajute mama in bucatarie.Cunoaste o fata pe nume Tess, pe care o minte ca parintii ei sunt celebrii.In fine ajunge in situatii criticie si isi da seama ca minciuna nu este buna.Asa ca singura alternatva este sa spuna adevarutl.Este respinsa de toti si cu ajutorul lui Tess chiat eliminata din concurs.Am citit undeva vum ca ar fi si un al 2-lea film cu Camp rock, dar nu sunt sigura.In orice caz ar fi frumos sa mai fie un film.
[Imagine: 19751918_ARZDZEIZG-1.jpg?t=1303932362]
[Imagine: 5905958325a7056013714l-1.jpg?t=1303932519]

Abisul umbrelor Chiar nimeni nu mai este interesat de ficul meu? Sa stiu daca sa-l mai continui sau nu.






#3
Am vazut pe Jetix Camp rock , pe urma l-am vazut pe calculator 10
Imi place filmul, iar eu cred ca Mitchie are o voce extraordinar de frumoasa .
Jonas brothers nu-s cine stie ce , bine ca nu sunt nici moarta dupa ei , in concluzie nu sunt fana Jonas Brother ,doar imi place melodia Burnin'up 4
Filmul vi-l recomand cu placere , iar in iulie asteptam partea a2a a filmului 10
Bye bye :-H



Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Camp Rock 2 Sibel. 11 8.721 15-01-2011, 02:49 AM
Ultimul răspuns: Mitchy


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)