Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Schimbarea nick-ului

#1
Daca doriti sa va schimbati nick-ul lasati un reply la acest topic si cererea voastra va fi indeplinita de staff-ul Animezup cat mai repede posibil!
Aveti insa grija ca nick-ul pe care il doriti sa nu fie folosit deja de catre alt membru!

#2
Ok.Observ ca te-ai tinut de cuvant cand ai spus ca vei face un topic de schimbare a nickului.Oricum ma simt onorat ca sunt primul care schimba nickul pe forumul acesta.
Cum eu sunt un fan inrait al schimbarii de nick(Flaw stie bine asta),am sa il schimb si acum ca pe toate celalalte forumuri:
Nickul actual:Lotus.
Nickul nou:Tobi.
Motiv: Pai am observat ca deja mai are cineva nickul lotus pe manga-anime.Apoi m-am gandit la un personaj pe care il apreciez foarte mult din Naruto,si anume Tobi.Iar apoi am verificat pe toate forumurile pe care le stiu daca nu este luat,si nu a fost,asa ca aceasta este singura speranta sa am un nick pe toate forumurile.
Mutlumesc aniticipat,si succes in continuare ^_^.
[Imagine: deidaradq4.jpg]
[Imagine: deidaradq4.134c2d98db.jpg]
What I’ve done
I'll face myself
To cross out what i’ve become
Erase myself
And let go of what i’ve done

#3
Well , cum eu ma plictisesc cam repede (cu siguranta urati asta la mine) numele meu nu va mai fi Hiryuu_Hina ,va fi Shiva ^^ e mai mic si mai simplu de retinut . Motiv: am nevoie sa ma reinventez , nu zic motivul exact (e personal 4 )

ps: la fel ca editul lui mayaly XD

#4
Deoarece si pentru ca mi'a trecut de mult faza cu melodia Reila de la GazettE am decis sa trec peste asta asa ca Agito va fi nou meu nick xD cam asta ar fi motivul plus ca Agito este personajul meu preferat din toate animeurile si pentru ca ar fi personajul care seamana cel mai bine cu mine [sau eu cu el ]^^


#5
Ok deci la mine a revenit moda primului meu nick cu care m-am logat pe forumuri si acum doresc sa revin la el din nou.In ultima vreme nimic nu ma mai satisface asa ca am decis sa revin la nickul vechi,si apoi sa nu mai fac nici o schimbare(ma mir ca mi-am dat seama).
Revenind...
Nick actual:Lotus.
Nick nou:Sasuke The God.
Si in plus sub numele de Sasuke The God ma cunoaste mai multa lume si asa o sa am accelasi nick pe toate forumurile.Nu am ce sa fac,oricum aceasta va fi ultima mea schimbare de nick(de cand spun eu asta si nu fac).
Anyway,multumesc anticipat!Si imi pare rau ca va dau dureri de cap.
[Imagine: deidaradq4.jpg]
[Imagine: deidaradq4.134c2d98db.jpg]
What I’ve done
I'll face myself
To cross out what i’ve become
Erase myself
And let go of what i’ve done

#6
He he... trebuia sa-mi schimb nick-ul si pe site-ul asta xD

Nick vechi: Hone Onna
Nick nou: Lemuria

Motiv: Acesta e nick-ul meu pe mai multe forumuri avand in vedere ca l-am schimbat de curand, am facut-o pentru ca aveam nevoie de o schimbare si imi place foarte mult melodia asta.
Multumesc anticipat ^^

#7
Well... am aflat ca nick-ul Lemuria il are o alta persoana pe alte forumuri si nu as vrea sa fiu confundata cu ea asa ca vreau sa revin la fostul meu nick.

Nick vechi: Lemuria
Nick nou: Hone Onna

Multumesc anticipat.

#8
vreau sa-mi schimbi nick-ul din ma droghez cu ciocolata ....in white angel
ms...
[Imagine: 20080626090306.jpg]

Imi aprind visatoare o tigara. Fumul trece lenes si nepasator prin fata mea, formand niste spirale demne de admiratia unui artist..



#9
Ummm ... well ^^ '' scuze ca fac asta din nou dar sa zicem ca am nevoie de o schimbare , nu m`am plictisit de Agito .. inca imi place XD dar ... need za change @.@

Nick vechi : Agito
Nick Nou : Red Fraction ^^


#10
Marina, m-am plictisit de nick-ul Bloom. Doresc schimbarea nick-ului in Sanara



Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Schimbarea Nick-ului Aly 53 29.439 14-08-2012, 01:24 AM
Ultimul răspuns: Lia
  Schimbarea temei Fifilina 2 3.210 07-04-2010, 07:52 PM
Ultimul răspuns: Fifilina


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)