Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Chestionar: Ai participa la un astfel de concurs in caz ca s-ar organiza?
Da
81.82%
9 81.82%
Nu
18.18%
2 18.18%
Total 11 vot(uri) 100%
* Opțiunea ta. [Arată Rezultatele]

Concurs AMV : Propuneri

#4
Salut !! ^^

Eu as participa, insa nu stiu sigur cat de bine imi merge programul. Garantez totusi ca, daca o fac, nu va fi cine stie ce mare video. Dar as incerca totusi ^^

Ca o idee pentru teme, puteti aborda o gramada, spre exemplu: stralucire, lupta, love, monsters, vampires, magic, witches, culori, acrobatii, moarte, inviere, chimie/alchimie, natura, flower power etc. etc. etc. ._. Cat despre imagini, eu sunt de acord cu asta, dar cum s`a mentionat mai sus, facem un AMV nu un slideshow. Macar sa aibe o urma cat de mica de video. Iar in legatura cu claritatea, ei bine, unele videouri nu ies pe atat de bine pe cat ne asteptam in unele parti in care chiar nu mai pot fi modificate. Un mic defect, nimic mai mult. Sau mai multe, depinzand de calitatea programului folosit and stuff.

Cat despre concurs... hm... 39 Ma gandeam la un trailer pentru un film. Cu alte cuvinte, sa facem trailerul unui film ales de noi, doar ca (virgula) cu ajutorul animeurilor. Iar la sfarsit, la Credits, sa spunem despre ce film e vorba. Asta pe langa citatele pe care le vom introduce pe parcursul videoului. ar fi totusi ceva. A, sau al unei carti oarecare. Sau un episod dintr-un serial interesant si palpitant, or smtg. Este doar o idee 3
[Imagine: SIGN.png]
Thanks ^Ciresica^
SasuSaku fics || Miky`s Smile Zone



Răspunsuri în acest subiect
Concurs AMV : Propuneri - de Rain - 16-03-2012, 11:25 PM
RE: Concurs AMV : Propuneri - de Lexxu - 17-03-2012, 02:53 PM
RE: Concurs AMV : Propuneri - de Cristina_ - 17-03-2012, 05:20 PM
RE: Concurs AMV : Propuneri - de Miky sweetie :3 - 17-03-2012, 08:56 PM
RE: Concurs AMV : Propuneri - de deeaH2elen - 18-03-2012, 10:21 PM
RE: Concurs AMV : Propuneri - de Rain - 18-03-2012, 10:23 PM
RE: Concurs AMV : Propuneri - de deeaH2elen - 31-03-2012, 03:08 PM


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)