Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Chestionar: Ai participa la un astfel de concurs in caz ca s-ar organiza?
Da
81.82%
9 81.82%
Nu
18.18%
2 18.18%
Total 11 vot(uri) 100%
* Opțiunea ta. [Arată Rezultatele]

Concurs AMV : Propuneri

#3
Orice idee de genul asta zic eu ca este intotdeauna de apreciat. Asa ca da, eu as participa. Sau daca nu as participa, macar as vota pe cei care o vor face.
Cat despre tema si celelalte, aici mi se pare ca treaba scartaie putin. Daca la fan fiction merge sa se aleaga o tema cum ar fi "oglinda" (mi se pare ca asta e tema din martie) aici ar fi cam greu. Vad ca Dark Yaoi vorbeste acolo de romance sau drama, dar astea sunt genuri.
Si ca tot este thread de propuneri, eu as propune sa se aleaga o melodie sau un anumit anime din care sa lucreze toata lumea. Daca se alege melodie, atunci concurentii au libertate la ce imagini aleg. Daca se alege un anime (sau 2-3, depinde de preferintele organizatorilor), ramane libertatea concurentului de a alege melodia potrivita. Nu stiu cat de bine s-a inteles (am o problema cu explicatul crazy ).
Cat despre alegerea programului de editat, mi se pare si normal sa ramana la discretia participantului.
O alta problema as zice eu ca este la partea in care spui ca nu conteaza claritatea. Sincer, tie iti face placere sa vezi un AMV pixelat?
Aceeasi problema si la partea cu "filmulet sau poze". Totusi, vorbim de un AMV, nu de un slideshow.
Acum initiativa voastra este una buna. Problema o sa fie insa lipsa de interes. Daca ar fi sa ma iau dupa cum merg celelalte concursuri de pe forum, care vorba aia sunt organizate la sectiuni mult mai populate, aici cred ca o sa cam bata vantul. Mie totusi mi-ar placea sa vad ca ideea voastra o sa se materializeaze.



Răspunsuri în acest subiect
Concurs AMV : Propuneri - de Rain - 16-03-2012, 11:25 PM
RE: Concurs AMV : Propuneri - de Lexxu - 17-03-2012, 02:53 PM
RE: Concurs AMV : Propuneri - de Cristina_ - 17-03-2012, 05:20 PM
RE: Concurs AMV : Propuneri - de Miky sweetie :3 - 17-03-2012, 08:56 PM
RE: Concurs AMV : Propuneri - de deeaH2elen - 18-03-2012, 10:21 PM
RE: Concurs AMV : Propuneri - de Rain - 18-03-2012, 10:23 PM
RE: Concurs AMV : Propuneri - de deeaH2elen - 31-03-2012, 03:08 PM


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)