Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

[Yaoi] Cancer la penis

#10
Capitolul 4.



Stateam linistit in fata ferestrei asteptandu-mi pacientul. Inainte sa ma ocup de el am primit o fisa de la prietenul sau cu tot ce ar trebui sa stiu despre el. Pare un tip destul de interesant, insa ce ma impresioneaza cel mai mult la el sunt ochii aceia gri. Nu am mai vazut asa ceva pana in ziua de azi, iar daca erau lentile mi-as fi dat deja seama. Umitor.
Totusi, nu pot sa ma imi las garda jos. Chiar daca se comporta asa si este un narcisit inascut nu e neaparat sa fie si un prost care nu-si da seama de nimic.
- Ah, te-am vazut. Am spus pe un ton jos.
Acum tot ce am de facut e doar sa-mi astept prada. Eu trebuie doar sa-l introduc in lumea asta unde barbatii sunt un cuplu, sau cum le spune el 'gay' apoi 'misiunea' mea s-a terminat. Nu pot sa refuz rugamintea lui Taki pentru ca imi ofera o suma destul de frumusica. O suma pe care nu as putea s-o castig fiind doar un umil doctor.
Am auzit cum cineva apasa clanta si m-am intors cu o viteza neobisnuita. La intrare sta chiar Yuki, frumosul si narcisistul Yuki.
- Bun venit, Yuki. Putem incepe? Am intrebat pe un ton absolut normal, iar el mi-a raspuns printr-o simpla inclinatie a capului.
- Relaxeaza-te. Nu musc si nici nu mananc persoane.
- Stiu. Mi-a raspuns sec, apoi mi-a afisat unul din zambetele sale false.
Mi-am invelit mainile cu vesnicele manusi albe si in palme mi-am turnat lichidul "minune" care cica avea sa-l vindece. Daca ar sti el ce scop am eu cu toate astea m-ar ucide si pe mine si pe Taki, dar ce sa-i faci? Dragostea e mare. M-am asezat in genunchi in fata lui si l-am intrebat:
- Esti pregatit?
- Da... cred. A raspuns prompt.
Mi-am asezat mainile pe amicu' lui si l-am uns, apoi i-am cuprins in gura bilele. A gemut stins,punandu-si mainile la gura imediat.
- Nu trebuie sa te ascunzi, e perfect normal tot ce se intampla. I-am spus pe un ton cat mai credibil si calm.
A facut ochii cat cepele de parca tocmai i-am dat in cap cu o tigaie, insa intr-un final a ridicat ambele maini, insemnand ca s-a predat. Trebuie sa-l invat sa-i placa. E doar o chestiune de timp pana el singur o sa caute placere, apoi Taki revine si eu ies din viata lui exact cum am si aparut; pe neasteptate. Nu pare asa de greu, insa necesita ceva timp.
I-am cuprins mandria in cavitatea bucala si am inceput miscari sus-jos si tot asa. Pe gura brunetului au inceput sa iasa tot felul de sunete obscene ce mi-au intarit 'tovarasul' pana si mie. Este greu. Oricine si-ar dori sa aiba un asemenea partener ca Yuki, exceptand comportamentul bineinteles. E cel mai frumos baiat pe care l-am vazut pana acum, pacat ca e asa de narcisist si cel mai pacat este ca trebuie sa-l 'returnez'. Sau nu? M-am oprit brusc.
- Doctore' fa orice trebuie, dar fa-l pe Yuki sa caute placere la barbati. Iti dau cat vrei. Ne-am inteles?
Am clipit de cateva ori si l-am privit din nou pe tanarul din fata mea.
- Esti sigur? Asta ar putea sa te coste destul de mult, si-n plus mai exista si riscuri. S-ar putea indragosti de mine.
Taki a inceput sa rada, rautacios as putea spune.
- Nu fi idiot! Tu fa ce trebuie ca sa-i placa barbati, de restul ma ocup eu, batrane.

Am clipit de cateva ori si mi-am ridicat privirea inspre' tanarul din fata mea.
- S-a intamplat ceva? Am ceva pe fata sau ce?! Nu merge bine ceva? A spus pe un ton grav. O sa raman ipotent?! a tipat si a inceput sa gesticuleze.
- Nu, prostule... eu doar mi-am amintit de ceva. Astazi am terminat revino saptamana viitoare, joi daca poti. I-am zambit.
M-am ridicat in picioare si cu dosul palmei m-am sters la buze. Pustiu' s-a ridicat si el de pe suprafata moale si-a tras hainele pe el si mi-a spus pe un ton jos:
- O sa ma vindec, doctore?
- Da, ai rabdare. O sa fi in regula.
- Multumesc mult. A rostit apoi a iesit, trantind usa in urma lui.
Am dat din cap negativ. Ce tanar lipsit de griji. Pentru el platesc alti doar ca sa-l castige macar o noapte in pat. Bietul Yuki, daca apuca o zi in pat cu Taki o sa-si rupa posteriorul in doua sau mai multe bucati. Inca nu stie ce sarpe are pe langa el. Probabil ca Taki s-a mai dat la Yuki si cum acesta l-a refuzat a venit la mine. Tipul asta ar fi instare de orice ca sa obtina ce-si doreste, cu alte cuvinte mai bine doar mi-as face 'treaba' si m-as da laoparte. Nu am nevoie de surprize si asa am deja un partener. Mi-am atins obrazul cu un deget.
- Daca stiu ca e asa periculos, de ce inca mi-l doresc? Macar o noapte... si o sa fiu multumit. Am soptit, incet, ca nu cumva cineva sa ma auda.
Doua batai s-au auzit in usa, insa nu le-am bagat in seama. Poate daca ma prefac, ca nu sunt aici o sa plece persoana care ma deranjeaza. Liniste, am nevoie de liniste sau o partida buna ca sa nu-mi mai ocup mintea cu lucruri despre Taki si Yuki. Subiectul asta ma streseaza un pic. Fara sa fiu in 'paza' doua brate calde m-au cuprins intr-o imbratisare, de la spate.
- Tom... am rostit.
Doar atingerile lui ma pot face sa simt tot felul de fiori pe sirea spinarii. Si-a apropiat buzele de urechea mea si mi-a luat lobul 'in atac'. A inceput sa-l linga si sa-l muste usor, astfel provocandu-mi mie tot felul de furnicaturi, placute.
- Ryo, ai spus ca astazi vi acasa mai repede. Am, adica avem amandoi nevoie de un moment in care sa ne relaxam. A rostit senzual, soptit.
Atat mi-a trebuit ca sa imi pierd controlul. M-am eliberat din imbratisare si l-am trantit pe Tom in pat. Cei drept, e doar un pat pe care am facut nenumarate consultatii pacientilor, dar e bun de asemenea pentru cateva clipe minunate. Mi-am inlaturat halatul astfel ca am ramas intr-un tricou si intr-o pereche de blugi.
M-am napustit asupra lui Tom, ca si cum m-as fi aruncat asupra pradei.
- Scuze, Tom, promit ca o sa ma revansez. I-am soptit in timp ce-i sarutam gatul.
Ii gustam fiecare particica. Urcam tot mai sus. Am ajuns la lobul urechii drepti. E randul meu sa-i intorc placerea pe care mi-a provocat-o cat timp am fost in picioare. Am inceput sa ma joc, sa-l ling si sa-l musc usor, astfel ca blondinul meu mi-a prins tricoul in maini, strangandu-l. Am prins de tricoul lui de un alb imaculat si l-am sfasiat dintr-o data.
I-am prins muguri intre degete si am tras putin, a gemut. Micuti s-au intarit la atingerile mele. Mi-am coborat chipul pana la nuri si i-am luat pe rand. Pe primul nur, l-am lins incet si am facut cercuri pe langa el, iar pe al doilea l-am muscat si l-am supt precum face si un prunc, cu sanul mamei sale.
Am tras de slit si cu o singura mana mi-am scos 'bestia' afara. Intre timp Tom si-a scos si el pantaloni, aratandu-mi de fapt cat de doritor este.
L-am patruns dintr-o data, iar blondinul a inceput sa geama. Pot sa simt cum ma intaresc din ce in ce mai tare si asta datorita 'melodiei' pe care mi-o canta Tom.
Nu am mai avut parte de sex cu blondul de o luna si ceva. Ma bucur ca s-a gandit si el sa vina aici pentru o partida incendiara.
Miscarile de dute-vino au devenit din ce in ce mai rapide, astfel ca am inceput sa gem si eu. Mi-am pus mainile pe dupa Tom si l-am ridicat, cerandu-i sa-si treaca picioarele pe dupa talia mea. M-a ascultat si in continuare si-a trecut si mainile dupa gatul meu.
I-am luat buzele captive, introducandu-mi limba in cavitatea sa bucala. In 'campul de lupta' limbile noastre se bateau pentru victorie, dar desigur nu are cum sa ma domine Tom.
Blondul a inceput sa se miste si singur, insa desigur cu o viteza destul de mare, astfel cauzandu-mi o placere enorma. I-am muscat usor buza inferioara si m-am eliberat inauntrul lui. Cum Tom nu s-a terminat m-am vazut nevoit sa-i fac laba, iar in scurt timp s-a eliberat si el.
Acum ne aflam intr-o liniste enervanta, daca ma intrebi pe mine. Am zambit.
- Te iubesc, Ryo. A soptit blondul pe un ton ragusit.
- Si eu te iubesc Tom. I-am spus sarutandu-i fruntea.
Stateam intinsi pe pat, uitandune unul la altul. Mi-am apropiat chipul de al sau si i-am prins gura captiva, introducandu-mi limba in lacasul sau dulce. Poate ca sunt un pervers, dar tin la el, la iubitul meu.
- Aaaaaaaa! s-a auzit un tipat.
Am rupt sarutul si am privit usa. In dreptul ei se afla...
[Imagine: tumblr_mfcg2sBNaZ1rnbh24o3_r1_500_large.gif]
Boys love.



Răspunsuri în acest subiect
Cancer la penis - de Lexxu - 02-03-2012, 06:47 PM
RE: Cancer la penis - de Lexxu - 08-03-2012, 08:21 PM
RE: Cancer la penis - de PervyTeoYaoi_Shinee - 08-03-2012, 08:43 PM
RE: Cancer la penis - de Kato - 11-03-2012, 01:06 AM
RE: Cancer la penis - de DiZ - 14-03-2012, 11:29 PM
RE: Cancer la penis - de DiZ - 17-05-2012, 11:29 PM
RE: Cancer la penis - de Lexxu - 18-05-2012, 03:31 PM
RE: Cancer la penis - de Beba. - 28-05-2012, 08:44 AM
RE: Cancer la penis - de Lexxu - 03-06-2012, 08:03 PM
RE: Cancer la penis - de Beba. - 03-06-2012, 08:44 PM
RE: Cancer la penis - de Katsu - 03-06-2012, 09:24 PM
RE: Cancer la penis - de Ciquita - 03-06-2012, 09:34 PM
RE: Cancer la penis - de PervyTeoYaoi_Shinee - 04-06-2012, 09:11 PM
RE: Cancer la penis - de Nirv - 04-06-2012, 09:52 PM
RE: Cancer la penis - de Lexxu - 17-06-2012, 01:52 PM
RE: Cancer la penis - de Nirv - 17-06-2012, 03:00 PM
RE: Cancer la penis - de Lexxu - 02-08-2012, 04:25 PM
RE: Cancer la penis - de Lexxu - 22-08-2012, 05:42 PM
RE: Cancer la penis - de Katsu - 23-08-2012, 02:06 PM
RE: Cancer la penis - de Justine - 26-08-2012, 02:59 PM


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)