Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Recomandari - In cautarea unui joc

#10
Nu pot sa zic ca am jucat foarte multe mmo-uri pentru ca necesita ceva dedicatie ce de obicei nu pot sa acord unui joc pentru mai mult de cateva saptamani. Dar am cateva recomandari

DC Univers Online este free de ceva vreme. Jocul este destul de frumos cu grafica foarte buna in opinia mea si un control bun. Prefer sa il joc pe PS3 pentru ca e mai comod dar l-am jucat o vreme si pe pc si nu te forta sa te intinzi pe tastatura.

Star Wars: The Old Republic costa 13 euro pe luna. Un joc pentru fani si o alternativa la WOW. Eu il prefer fata de wow. Evolutia se vede la el de la patch la patch.

Diablo III nu tocmai un mmo traditional, dar foarte tare de jucat in 4. Acum sunt in pauza de masa de la acest joc ce mi-a captivat atentia in ultimele 4 zile mai tare ca orice.

Si ultima recomandare care nu are cam nici o legatura cu mmorpg-urile dar este foarte jucat pe internet: Civiliszation V. Am gasit o comunitate mai mult ruseasca, dar eu prefer sa joc cu amici. Pana acum cel mai scurt joc a durat 4 ore si eram doar 2. In 4 neam intins pana acum 6 ore la cel mai rapid mod cu cea mai mica harta. Pentru ajutor cu comunitatea dati un pm
[Imagine: FinalFantasyIXBahamutvsAlexandregh.jpg]



Răspunsuri în acest subiect
Recomandari - In cautarea unui joc - de Niska - 12-02-2012, 12:20 PM
RE: Recomandari - In cautarea unu joc. - de Niska - 17-05-2012, 05:29 PM
RE: Recomandari - In cautarea unu joc. - de MajinCloud - 18-05-2012, 03:37 PM
RE: Recomandari - In cautarea unu joc. - de Niska - 18-05-2012, 05:39 PM
RE: Recomandari - In cautarea unu joc. - de Lia - 18-05-2012, 06:49 PM
RE: Recomandari - In cautarea unu joc. - de Niska - 18-05-2012, 09:54 PM
RE: Recomandari - In cautarea unui joc - de Lia - 14-08-2012, 05:34 PM


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)