Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

M-am îndragostit

#33
Am revenit cu nextu' la rugamintile lui : Nezumi = = si pentru ca am inspiratie. Doar nu vreau sa se iroseasca, nu?
In fine.. acest capitol ii se dedica lui iubirica, adica "Nezumi". Sper sa va placa si.. astept parerile voastre>:D<. Lectura placuta si Ja neee'.



[center]Capitolul 12.


Reey P.O.V[/center]


Soarele, iesise la iveala, astfel stricandu-mi somnul de toata frumusetea. Imi frec ochii cu podul palmelor, sperand sa scap de ceata. Clipesc des, obisnuindu-ma cu lumina, observand ca in patul meu, langa mine, se afla chiar iubitul meu Chriss. Se pare ca am avut o noapte nebuna, ieri.
Prin cap incep sa se deruleze imagini cu mine si saten, cu frisca si ciocolata, trandafirul.. Ah, nu stiam ca el e romantic. A fost o combinatie intre romantic si pervers. Delicios dupa parerea mea, doar ca a pradat ciocolata pe mine.. si frisca! Acum, cu ce-mi mai degust eu capsuni? Trebuie sa cumpar alt tub de frisca.. si mi-e atat de lene.
Il cercetez pe saten cu privirea, ferindu-i cateva suvite de pe ochii. Acesta mormaie ceva, intorcandu-se pe partea opusa mie. La fel de mofturos a ramas dimineata. Trebuie sa-mi amintesc, ca nu-i bine sa-l insult pe "Gigi" asta al lui. Asa vorbeste despre chestia lui.. de parca ar avea suflet. Uneori ma sperie cu fazele astea. Ori o face intentionat, ori e nebun!
Ma ridic in capul oaselor, ca mai apoi sa pasesc usor, indreptandu-ma spre baie. Am nevoie de un dus, ca sa ma curat de "mine".
De cum ajung in mica incapere, doresc sa ma dezbrac, doar ca sunt gol. Nu stiu cum de nu am observat. Cert e ca atunci cand il privesc pe Chriss, devin putin aerian.. defapt putin mai mult.
Intru in dus direct, fara alte ezitari, lasand picaturile de apa sa se loveasca de corpul meu, curatandu-l si rasfatandu-l. Insa nu dureaza mult, caci termin rapid, iesiind si infasurandu-mi un prosop pe corp, astfel ca zona mea intima sa fie acoperita. I-au alt prosop pentru cap, incepand sa-mi frec parul cu el. Hmm "frec".. este un cuvant pervers si am observat ca-l folosesc doar de la o vreme incoace. Acest cuvant imi aduce aminte de Jhon. El folosea o gramada de cuvinte, fara sa-i pese de nimic. Se exprima liber, fara pic de regret, ezitare sau mai stiu eu ce. El chiar era un adevarat pervers. Ma intreb, oare unde e acum? Cu ce tip m-a inlocuit? E mai frumos ca mine sau... nu?
Am tinut-o una in truna cu aceste intrebari, pana in momentul in care ajunsesem din nou in camera mea, cautandu-mi haine. Mi-am ales un tricou alb, o pereche de boxeri negri, o pereche de pantaloni negri si tenesi albi. O imbracaminte perfecta pentru o zi frumoasa, ca aceasta.
Dupa ce reusisem sa ma imbrac, observ ca, Chriss se trezise. Se uita la mine ca la felul 12, dar nu spunea nimic. In privirea lui, se putea citi usor iubirea ce o purta fata de mine, blandete si teama.
Hmm.. teama de ce? Pentru cine? Ar trebui sa vorbesc, cu el si sa-i spun de Jhon.
"Te-ai trezit si tu insfarsit" imi spune constiinta mea. Cam asa ceva, m-am trezit la realitate. M-am bucurat prea mult, adica prea bine.. de atingerile si iubirea lui, incat ceva trebuie sa mearga prost. Adica mereu e asa.. nu? Mereu se intampla ceva, rau!
Trebuia sa-i fi spus de Jhon mai demult, nu acum. Poate puteam rezolva si nu se ajungea sa fiu violat.. si asa mai departe. Insa, nu! Eu destept ce sunt, am tacut, am tinut in mine.. am acceptat tot ce venea din partea lui. Poate chiar am inceput sa ma obisnuiesc cu el, sa simt ceva pentru el. Dar, daca-i zic lui Chriss asta, o sa ma mai iubeasca? O sa mai vrea sa fim impreuna?
Ma apropiu de el, lent. Ajungand in dreptul sau, ii ridic, chipul cu doua degete, unindu-mi buzele cu ale sale. Il musc usor, pentru a-si intredeschide gura. Acesta nu intarzie sa ma primeasca, eu introducandu-mi limba in lacasul sau umed, explorand in voie. E asa dulce.. si e doar al meu. Nu am de gand sa-l pierd, in fata nimanui. Acum ca Cristina nu mai e in peisaj si nici Jhon, de ce sa-i zic de el? Mai bine uit, de "marturisire" si imi continui viata alaturi de Chriss, linistit. Imi desprind buzele, usor, de ale sale, privindu-l fix in ochii. Acesti ochii.. verzi, se aseamana cu niste smaralde scumpe. Aceasta privire, ce mi-o afisa el, ma lasase fara cuvinte..
Imi simteam picioarele tremurandu-mi, defapt tot corpul imi tremura. O simpla privire, poate cauza asa ceva?
- Te iubesc, Chriss! spun eu, sarutandu-l scurt pe buze.
Satenul imi i-a chipul in palme, mangaindu-l usor. Atingerile lui.. imi provoaca placere. Pana si un mangaiat.. as putea deveni usor sclavul lui. Oricum deja sunt sclavul iubiri, nu ar fi o nautate daca as fi si sluga lui. Satenul ma saruta si el scurt.
- Si eu te iubesc Reey, mult! imi spune el bland.
Usa de la intrarea in camera se trantise brusc, pe ea aparand Jhon. Zambetul sau nu aducea nimic bun. Acesta ne priveste, incepand sa bata din palme.
- Bravo, Reey. Lipsesc un pic, apoi cu prima ocazie ti-o pui cu altu'. Nu esti decat o curva mica! spuse el, nervos.
Ochii lui exprimau, nervi si o ura mare pentru saten.. probabil ca si pentru mine. Si stai putin cum m-a facut? "curva mica"?! Cum isi permite?
Ma ridic in picioare, inaintand spre el, cu un pic de curaj ce mi-a mai ramas din cauza nervilor. Il apuc pe barbat de guler, impingandu-l in perete, privindu-l fix.
- Asculta, Jhon, dar asculta-ma bine! Nu-ti permit sa ma jignesti asa! Dupa ce ca ti-am facut toate poftele carnale.. m-am lasat violat, de multe ori de catre tine si nu-ti spuneam nimic! Plangeam seara dupa ce plecai.. si acum vi aici sa ma faci "curva mica"?! Pentru ca insfarsit, am aflat ce-i iubirea? -facu o pauza- Singura "curva" care e aici, esti tu. Nu esti decat o curva masculina! Ii spun eu nervos, ca mai apoi sa-i dau drumul.. din cauza ca mi-a pierit curajul.
Acesta ma priveste uimit, insa nu zice nimic. Adica cred si eu ca l-am surprins cu asta, caci, nu-i genul meu.. sa vorbesc asa urat. Doar.. nu puteam suporta cuvintele lui. Am si uitat de bietul Chriss.. ce pun pariu ca era si el surprins, dar mai ales curios in privinta lui Jhon.




[center]***

Jhon P.O.V[/center]




In ultimele zile, m-am tot gandit la Reey. Mi-am dat seama, ca-l iubesc. Imi este enorm de greu sa accept, insa m-am indragostit, pentru a doua oara.
Prima data, eram indragostit de un tip Ai. Am stat 2 ani impreuna, apoi m-am despartit de el, luandu-mi talpasita... din cauza frici. Iubirea ma infioara. Adica face oameni mai slabi, mai slabi, la aceea persoana, iar eu nu-mi doream acel lucru. Nu vreau sa fiu vreun sentimental, dar nici sa fug in halul asta. M-am decis sa trec pe la Reey, ca sa-i spun ca vreau o relatie serioasa cu el.. si ce simt. insa, am avut marea surpriza sa-l gasesc in camera lui, cu cel mai bun prieten al lui, marturisindu-i cat il iubeste.. si ca sa fie si mai bine, satenu' ala i-a raspuns la fel. Bineinteles ca am intrat in camera si l-am jignit, dar mare mi-a fost mirarea cand mi-a intors vorba. Inca mai aud replica lui acida, venind la adresa mea.
" - Asculta, Jhon, dar asculta-ma bine! Nu-ti permit sa ma jignesti asa! Dupa ce ca ti-am facut toate poftele carnale.. m-am lasat violat, de multe ori de catre tine si nu-ti spuneam nimic! Plangeam seara dupa ce plecai.. si acum vi aici sa ma faci "curva mica"?! Pentru ca insfarsit, am aflat ce-i iubirea? -facu o pauza- Singura "curva" care e aici, esti tu. Nu esti decat o curva masculina! " . Aceasta replica se invarte in mintea mea, parca ametindu-ma.
Cand a devenit Reey, o persoana asemanatoare cu a mea? Si mai important, parca ma vad pe mine in oglinda, chiar acum.
In privirea mea se putea observa, o imensa uimire acompaniata de o ura si mai mare. Il priveam ba pe Reey, ba pe saten. Nu prea eram sigur de ce ar trebui sa fac. Insa sentimentul de gelozie isi face si el aparitia facandu-ma sa actionez, fara sa vreau. Cu o viteza incredibila, il i-au de cap pe saten, coborand cu el jos. Acesta scancea de durere, si puteam sa-l aud pe Reey cum striga sa termin.
Ajuns jos, il imping in perete. La contactul cu el, tanarul scoate un scancet, ca mai apoi sa ma priveasca nervos. Se ridica in picioare, vrand sa ma loveasca. Ce pusti, asta nu stie ca-s, unul din cei mai periculosi oameni, pe care i-ar putea cunoaste?
Ma indoiesc, ca Reey, i-a spus de mine. Ma trezesc din visare, prinzandu-i rapid pumnul, si rasucindu-i mana la spate.
- Cine esti si ce vrei?! striga satenul.
Rajesc, dupa care imi apropiu chipul de urechea lui, soptindu-i:
- Ei bine, din moment ce o sa fi mort, ai dreptul sa stii. Sunt iubitul lui Reey.
Acesta privea in gol, incetand sa se mai zbata sau sa faca ceva. Brusc, ochii sai il fixau pe Reey.
- De ce Reey?! E adevarat ce zice, tipu' asta?! Eu.. am crezut in tine. Tipa el la brunet.
Pustiu meu, isi pleaca capul in jos, observandu-i o lacrima, ce-i parcurse chipul care intr-un final se izbise de parchet.
- El nu e iubitul meu!! El m-a violat.. Chriss, eu pe tine te iubesc! Striga el.
Trebuie sa scap de satenul asta, ca Reey sa ma iubeasca numai si numai pe mine. Daca eu nu-l am, atunci nimeni nu o sa-l aiba. Oricine vrea sa-l atinga o sa ajunga mort, langa tanarul saten.
Imi eliberez mana, cautandu-ma de pistol. Ce rahat! Se pare ca tocmai azi, mi-am gasit sa-l las acasa sau.. cine stie pe unde!
Nu-i nimic, o sa-l omor cu mainile mele atunci. O sa-l termin mai repede, decat ai zice "peste".
- Hai aici, pustiule. O sa se termine mai repede decat crezi. Spun eu afisand un ranjet diabolic.
- S-o crezi tu! Nenorocitule, cum ai putut sa-l violezi pe Reey?! Animalule! Tipa el la mine.
Brusc, ranjetul imi disparuse de pe fata, oprindu-ma in loc. Priveam parchetul, gandindu-ma la nimic. Pur si simplu, mintea imi era departe.. in timp ce trupul meu era prezent. Era acolo in casa lui Reey, mai dornic de sex, ca niciodata.
Imi revin, insa, doar dupa ce primesc un pumn de la saten. Un firicel mic si rosu imi iese din gura, ajungand undeva pe camasa neagra. Nervos, i-au de pe masa un cutit, doborandu-l pe saten si suindu-ma peste el. Il privesc, cu ura, dupa care rostesc:
- Spune-ti rugaciunea, pustiule!
Ma apropiu amenintator de gatul lui, vrand sa-l strapunga lama, ascutita a cutitului, dar ca de obicei, personajul bun trebuie sa intervina. Reey, m-a prins de mana, tocmai cand eram aproape de a-l ucide pe saten.
- Nu face asta Jhon.. il iubesc. Imi spune el, privindu-ma rugator sa incetez.
Degeaba, doar m-a enervat prin ce mi-a spus. Cum am mai gandit, el v-a numai si numai al meu.
- Degeaba! spun eu, lasandu-ma cu forta pe mana in care tineam cutitul.
Reey, nu se lasa usor. Ma prinde mai bine de mana, incercand din toate puterile sa ma opreasca. Totusi nu o sa cedez, vreau sa il omor si sa raman eu cu brunetul.. e doar al meu, si n-am de gand sa-l impart. Reey tremura din tot corpul, in timp ce eu eram sigur de ce vroiam sa fac. Satenul nu mai spunea nimic, probabil ma asculta si asta. Poate isi spune rugaciunea, cine stie.
- Ia-ti adio de la el. Spun eu, hotarat lasandu-ma mai tare pe el.
- Nuuuuuu! Striga Reey.
Pe cand sa-mi termin treaba, usa de la intrare se deschise brusc, fiind trantita de perete. Pe ea, isi facura aparitia doua femei si un baiat.. un baiat.. nu pot sa cred!
- Sa nu te gandesti sa faci ceva cu ala, tipule! imi spune una din femei, nervoasa.
Pot sa observ insa, ca .. pe una din ele o cunosc, iar baieti erau la fel de surprinsi ca mine sa-i vada pe cei 3.



Ps: Capitolu' e necorectat!
[Imagine: tumblr_mfcg2sBNaZ1rnbh24o3_r1_500_large.gif]
Boys love.



Răspunsuri în acest subiect
M-am îndragostit - de Lexxu - 28-01-2012, 02:50 PM
RE: M-am îndrăgostit - de Daria - 28-01-2012, 03:35 PM
RE: M-am îndrăgostit - de Nirv - 28-01-2012, 03:43 PM
RE: M-am îndrăgostit - de hiimera - 28-01-2012, 04:43 PM
RE: M-am îndragostit - de Lexxu - 28-01-2012, 10:29 PM
RE: M-am îndrăgostit - de Nirv - 28-01-2012, 10:53 PM
RE: M-am îndragostit - de Lexxu - 29-01-2012, 01:02 PM
RE: M-am îndrăgostit - de Nirv - 29-01-2012, 01:22 PM
RE: M-am îndrăgostit - de hiimera - 29-01-2012, 01:51 PM
RE: M-am îndrăgostit - de DiZ - 29-01-2012, 01:53 PM
RE: M-am îndragostit - de Lexxu - 30-01-2012, 09:55 PM
RE: M-am îndrăgostit - de hiimera - 30-01-2012, 11:20 PM
RE: M-am îndrăgostit - de AbiiShu' - 31-01-2012, 12:26 AM
RE: M-am îndrăgostit - de Nirv - 31-01-2012, 08:23 PM
RE: M-am îndragostit - de Lexxu - 31-01-2012, 09:27 PM
RE: M-am îndrăgostit - de AbiiShu' - 01-02-2012, 02:27 AM
RE: M-am îndrăgostit - de Lexxu - 03-02-2012, 10:22 PM
RE: M-am îndrăgostit - de AbiiShu' - 04-02-2012, 02:30 AM
RE: M-am îndrăgostit - de Nirv - 04-02-2012, 07:07 PM
RE: M-am îndrăgostit - de Lexxu - 05-02-2012, 08:47 PM
RE: M-am îndrăgostit - de AbiiShu' - 05-02-2012, 10:07 PM
RE: M-am îndragostit - de Lexxu - 07-02-2012, 07:35 PM
RE: M-am îndrăgostit - de AbiiShu' - 07-02-2012, 08:26 PM
RE: M-am îndragostit - de Lexxu - 09-02-2012, 12:43 PM
RE: M-am îndrăgostit - de AbiiShu' - 09-02-2012, 05:58 PM
RE: M-am îndrăgostit - de Sushi - 11-02-2012, 01:39 AM
RE: M-am îndragostit - de Lexxu - 12-02-2012, 08:37 PM
RE: M-am îndragostit - de Lexxu - 16-02-2012, 09:03 PM
RE: M-am îndragostit - de Lexxu - 18-02-2012, 08:00 PM
RE: M-am îndrăgostit - de Nirv - 19-02-2012, 04:28 PM
RE: M-am îndrăgostit - de AbiiShu' - 19-02-2012, 05:28 PM
RE: M-am îndragostit - de Lexxu - 22-02-2012, 09:00 PM
RE: M-am îndragostit - de Lexxu - 26-02-2012, 08:32 PM
RE: M-am îndragostit - de Lexxu - 03-03-2012, 06:35 PM
RE: M-am îndrăgostit - de Sushi - 03-03-2012, 07:34 PM


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)