Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

M-am îndragostit

#26
[center]
Capitolul 9.


Chriss P.O.V[/center]





Ce naiba m-a apucat? Stai putin! De ce i-am spus ca-l iubesc? Oare pot fi atat de prost incat sa nu-mi dau seama... ca il iubesc pe Reey? Adica daca as gandi logic, avea sens totusi. Pe el l-am protejat de orice, i-am fost alaturi mereu, iar daca nu-l iubeam as fi plecat din casa asta demult.. mai ales ca i-am tras-o. Deci sunt gay? Super.. eu care nu suportam deloc gay, acum sunt unul de-a lor. Imi dezlipesc usor buzele de ale lui Reey, incepand sa-l privesc, studiindu-l. Vreau sa fiu cu el, sa-i demonstrez ca cineva ca mine poate sa-l faca fericit.
Desii nu prea sunt eu tipul care ar spune "m-am indragostit", pot sa simt, cum de fiecare data cand e prin preajma sunt mai fericit, cum am fluturasi in stomac atunci cand ne sarutam, cand il vad plangand simt cum mi se rupe inima, cred ca asta e dragoste... nu? Desigur, am citit ceva asemanator. Se pare ca m-am indragostit, fara sa-mi dau seama, de cel mai bun prieten al meu. Mai penibil de atat nici ca se poate, sau.. ba se poate! Acum ar trebui sa fim impreuna ca mai apoi sa apara "tipu rau", care il iubeste si el pe Reey, iar eu si acel tip sa ne batem pentru brunet. Foarte penal.. nu stiu ce sa fac, nu stiu.. defapt stiu.

Il apuc pe brunet, de mana, indreptandu-ma spre camera mea, el lasandu-se purtat de mine. Ajunsi in mica incapere, imi apropiu buzele de urechea sa, soptiind:
- Vrei sa fim una si aceeasi persoana? intreb eu pe un ton seducator, in timp ce-i muscam usor lobul urechii.
Puteam sa observ, roseata obrajilor sai. Ma incanta, aceea roseata.. e frumos.
Acum, privirea sa era atintita, oriunde, cu exceptia mea. E adorabil cand se rusineaza. Ii apuc, chipu cu doua degete ridicandu-l. Acum privirile noastre se intersectau, el rosiind mai tare. Imi apropiu chipul de al sau din nou, doar ca acum, cu incetinitorul. Vreau sa vad cat de mult ma doreste, vreau sa fie doar al meu, vreau.. sa fiu ca un drog pentru el. Ajuns aproape de buzele sale, imi trec limba peste ele, simtiind cum brunetul incepe sa vibreze. Era prea dulce pentru mine, nu cred ca mai puteam sa ma abtin mult.
Il privesc din nou, afisand o privire calma, blanda, desii corpul meu imi cerea sa gust cat mai repede din al lui. Inca amintirea acelei noptii ma bantuia. A fost bestial.. iar, daca si acum ma voi simti asa sunt sigur ca eu voi deveni dependent de brunet, si nu invers.
Imi unesc buzele cu ale sale, intr-un sarut dulceag. Ii musc usor buza, pentru a-si intredeschide gura. Ah, gura aceea dulce, vreau s-o gust din nou si din nou. Acesta ma primeste in lacasul sau umed, iar eu incep un duel al limbilor.
Ma simteam asa bine.. si pentru prima data, eram fericit, prea fericit.
Acum ca Reey e iubitul meu, ma intreb oare ce v-a spune Cristina? Rad in mintea mea, apoi rup sarutul.
- Ce spui, iubire? spun eu pe un ton pervers, care nu aduce bine niciodata.
- Vreau, normal ca vreau sa te simt.. mai si intrebi? spune el.
Zambesc, ca mai apoi sa-l pun usurel pe suprafata moale. Ma asez peste el, incepand sa-l sarut din nou, de data asta mai dulce. Dupa ce-i eliberez buzele, din "tortura" ce poarta numele meu, ii indepartez tricoul.
Incep sa gust fiecare particica ascunsa pana acum cateva momente, de acel material. Imi trec limba peste sfarcurile brunetului care erau deja intarite. I-au unul din ele intre buze, incepand sa-l sug. Era dulce.. la fel ca Reey. Trec si la celalalt, nelasandu-l balta. Apoi ma indrept amenintator spre gatul lui Reey. Aceea piele, ma inebuneste pe zi ce trece. Il sarut cu pofta, astfel incat brunetul scapa un geamat.
Doamne cat ma excita gemetele lui.. si daca ma apropiu unpic de el, mandria mea se trezeste din hibernare. Il eliberez de pantaloni, care il incomodau din cate observ, caci si amicul lui s-a trezit, apoi imi trec mana peste materialul boxerilor, prinzand "prada" cu mana. Reey mai scapa un geamat, punandu-si mainile la gura.
- Te rog, Reey, nu-mi lua placere de-a te auzi..
Acesta isi i-a mainile care erau menite sa-mi i-a placerea de a auzi, gemetele lui, pline de viata si chiar excitante.. ca mai apoi sa le plimbe la mine pe spate. Atingerile lui ma excitau la maxim. I
mi revin din visare, eliberandu-l si de boxeri, ca mai apoi sa ii i-au mandria in lacasul meu umed. Imi incape cumva in gura, incepand sa-l sug cu pofta, el scapand gemete, peste gemete.
Asa imi placea, sa-l aud, sa-l simt. Imi trec limba peste tot, pe corpul sau. Revin insa, iar la "amicu" lui Reey, gustandu-l din nou. Acesta isi da drumul in lacasul meu umed, eu inghitiind tot.
Ma sterg la gura, apoi ma scap rapid de haine.
Il i-au pe brunet, in brate, apropiindu-mi chipul de al sau, sarutandu-l apasat. Insa nu dureaza mult, imi eliberez buzele. Il privesc din nou, bland, spunandu-i:
- Esti pregatit, Reey?
Nu zice nimic, doar da afirmativ din cap. Atat mi-a trebuit, doar aprobarea sa. Imi fac loc intre picioarele sale, pozitionandu-l pe "Gigi" la intrarea tunelului, ca mai apoi sa-l patrund dintr-o data. Brunetul, a tipat, de durere.. apoi si-a arcuit spatele. Incep sa ma misc usor in interiorul lui, acesta obisnuindu-se cu mine, inauntru. Maresc miscarile de dute-vino, acesta gemand puternic, excitandu-ma al naibi de tare.
- Chriss... reuseste el sa spuna.
Maresc viteza, facandu-l sa ajunga pe culmile placerii, la fel si eu. Ador sa-l aud cum geme. Ador totul la el, chiar daca nu i-am spus, inca. In timp ce ma misc inauntrul sau, ii mai fur lacom cate un sarut.
Daca ajung dependent de el, apoi cineva sa mi-l fure? Nu cred ca as putea accepta.. asa ceva.
Simt cum ma apropiu de momentul, eliberari.
Ma mai misc de cateva ori, apoi ma eliberez in el. Reey gemea inca. Imi trec mana peste organul sau, facand miscari pe el, miscari de sus-jos. El eliberandu-se numai de cat, amandoi cazand epuizati unul peste altul. Acum trupurile noastre erau acoperite, de un strat subtire, de transpiratie.
Insa nu ne deranja. Tot ce conta, era ca suntem impreuna si sper.. ca asa vom fi mereu. Imi indrept privirea, spre Reey. E frumos.. si gol, si imbracat, cu toate ca prefer prima varianta. Imi dreg glasul apoi zic:
- Reey..
- Da, Chriss..? spune el, pe un ton ragusit.
- Te iubesc.
[Imagine: tumblr_mfcg2sBNaZ1rnbh24o3_r1_500_large.gif]
Boys love.



Răspunsuri în acest subiect
M-am îndragostit - de Lexxu - 28-01-2012, 02:50 PM
RE: M-am îndrăgostit - de Daria - 28-01-2012, 03:35 PM
RE: M-am îndrăgostit - de Nirv - 28-01-2012, 03:43 PM
RE: M-am îndrăgostit - de hiimera - 28-01-2012, 04:43 PM
RE: M-am îndragostit - de Lexxu - 28-01-2012, 10:29 PM
RE: M-am îndrăgostit - de Nirv - 28-01-2012, 10:53 PM
RE: M-am îndragostit - de Lexxu - 29-01-2012, 01:02 PM
RE: M-am îndrăgostit - de Nirv - 29-01-2012, 01:22 PM
RE: M-am îndrăgostit - de hiimera - 29-01-2012, 01:51 PM
RE: M-am îndrăgostit - de DiZ - 29-01-2012, 01:53 PM
RE: M-am îndragostit - de Lexxu - 30-01-2012, 09:55 PM
RE: M-am îndrăgostit - de hiimera - 30-01-2012, 11:20 PM
RE: M-am îndrăgostit - de AbiiShu' - 31-01-2012, 12:26 AM
RE: M-am îndrăgostit - de Nirv - 31-01-2012, 08:23 PM
RE: M-am îndragostit - de Lexxu - 31-01-2012, 09:27 PM
RE: M-am îndrăgostit - de AbiiShu' - 01-02-2012, 02:27 AM
RE: M-am îndrăgostit - de Lexxu - 03-02-2012, 10:22 PM
RE: M-am îndrăgostit - de AbiiShu' - 04-02-2012, 02:30 AM
RE: M-am îndrăgostit - de Nirv - 04-02-2012, 07:07 PM
RE: M-am îndrăgostit - de Lexxu - 05-02-2012, 08:47 PM
RE: M-am îndrăgostit - de AbiiShu' - 05-02-2012, 10:07 PM
RE: M-am îndragostit - de Lexxu - 07-02-2012, 07:35 PM
RE: M-am îndrăgostit - de AbiiShu' - 07-02-2012, 08:26 PM
RE: M-am îndragostit - de Lexxu - 09-02-2012, 12:43 PM
RE: M-am îndrăgostit - de AbiiShu' - 09-02-2012, 05:58 PM
RE: M-am îndrăgostit - de Sushi - 11-02-2012, 01:39 AM
RE: M-am îndragostit - de Lexxu - 12-02-2012, 08:37 PM
RE: M-am îndragostit - de Lexxu - 16-02-2012, 09:03 PM
RE: M-am îndragostit - de Lexxu - 18-02-2012, 08:00 PM
RE: M-am îndrăgostit - de Nirv - 19-02-2012, 04:28 PM
RE: M-am îndrăgostit - de AbiiShu' - 19-02-2012, 05:28 PM
RE: M-am îndragostit - de Lexxu - 22-02-2012, 09:00 PM
RE: M-am îndragostit - de Lexxu - 26-02-2012, 08:32 PM
RE: M-am îndragostit - de Lexxu - 03-03-2012, 06:35 PM
RE: M-am îndrăgostit - de Sushi - 03-03-2012, 07:34 PM


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)