Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Koisuru Boukun

#3
Ce parere aveti despre ova? Dar despre manga?
Anime-ul l-am vazut acum ceva timp (un an?... si ceva???). Stiu ca pe vremea aia cautam doar s*x in yaoi. *dream girl* Dar acum PRO POVESTE!
Ova-ul nu il mai tin minte PE TOT, dar din cate mi-am mai adus aminte din manga (citita -sau sa zic 'recitata'?- acum o saptamana -fu*k this s*it!, acum cateva zile) ala il vrea pe senpai care si-a agravat homofibia de cand cu fratele sau care s-a dus in America (sau unde s-o fi dus) s-a imbarligat cu unul (atunci cand Tatsumi l-a sunat si i-a zis de veste si era indignat, iar aia doi au inceput sa se gigiuleasca si l-au lasat pe Tatsumi in nervii lui am inceput sa fac spume la gura si sa o sperii pe Yume TT^TT), iar Morinaga tot doreste sa il aiba pentru el. Morinaga la sfarsit (cel putin in manga) e tare peeeerv! Vreau sa zic ca se foloseste de noua "slabiciune" gasita la Tatsumi (pentru el...) si o foloseste ca sa faca s*x. T_______T Grrrrrrrrrrrr~. Ma bucur ca l-a caftit dupa aceea (sau cumva aia era penultima runda? fuc* memory!).
Care este personajul vostru preferat? Si de ce?
Nu am un personaj preferat. Insa seme-ul (eu sunt cu semeii >.>) e prea... blush, blah-blah. 29 Uke-ul e mai violent si ador partea cand vrea sa il omoare cu cutitul de bucatarie, insa Morinaga ii zice ceva, iar Tatsumi se opreste, dar dupa ia o sticla, o sparge si ii face semn lui Morinaga sa se apropie ca sa ii ia gatul. 19 My uke. ;; ) -me and my tastes, don't you?-
Doriti sa ramana ova sau sa devina anime?
Sa ramana ova. Daca ar fi anime (oare) l-ar lungi degeaba(?) Vreau sa zic ca o sa includa si cateva gelozii si cateva iesiri (eu imi inchipui la mare : - ? *don't ask*) si altele. Sa ramana ova. Unele anime-uri/ova-uri nu trebuie continuate (ex: Ai no Kusabi XD -si nici nu prea ai avea ce, doar daca nu ei scapa din explozie printr-o minune si traiesc fericiti pana la adanci batraneti sau Riki iar fuge ca un idiot ce este de Iason-sama XD).
"Forgive you? Why? It's not like I'm mad or anything. You were the one who got angry; just like you said, I was being too nosy. I've always been like that, not knowing my boundaries. I'm the type who'll water a plant til it drowns."
- Yokozawa Takafumi no Baai, vol. 2



Răspunsuri în acest subiect
Koisuru Boukun - de Lady Ririchiyo - 27-01-2012, 03:38 PM
RE: Koisuru Boukun - de Mao. - 05-02-2012, 11:30 AM
RE: Koisuru Boukun - de yaoi maniac - 29-03-2012, 04:55 PM
RE: Koisuru Boukun - de MsCreed - 05-05-2012, 11:02 PM
RE: Koisuru Boukun - de Addeh - 31-05-2012, 03:02 PM
RE: Koisuru Boukun - de Ciquita - 03-06-2012, 02:30 PM
RE: Koisuru Boukun - de Clau~ - 25-06-2012, 02:00 AM
RE: Koisuru Boukun - de 7Up - 10-07-2012, 01:28 PM
RE: Koisuru Boukun - de DeDal N. - 19-04-2014, 01:22 PM
RE: Koisuru Boukun - de yzyy - 26-06-2014, 08:38 AM


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)