Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Care crezi ca e falsa?

#11
My natural-born sarcasm,
when it's unimpeded, can be a bit overbearing
at times and I'm the first to admit that.

#12
Probabil a 2-a e falsa, pentru ca sunt multe concerte in aer liber daca , sa spunem, stai intr-un oras mare, si poate nu ai fost la multe ci doar la cele de zielle orasului .

1.Cand eram mica , voiam sa traiesc in Epoca Medievala
2.Sunt homofoba
3.Imi place muzica blues.
[Imagine: 2zsuvx5.gif]

#13
Nu cred ca esti homofoba. Am impresia ca ti-am citit o postare la Orientarea sexuala si, daca nu ma lasa memoria, le sustineai cauza. As verifica, dar mi-e nitel lene. 21

1. I'm a midget.
2. Sunt maniaca atunci cand vine vorba de ceai.
3. Il iubesc pe Tite Kubo si cred ca-i cel mai bun mangaka ever, iar Bleach e manga-ul meu preferat.
[Imagine: sdfbnm.png]

Despite your best efforts, people are going to be hurt when it's time for them to be hurt.
~ Haruki Murakami~

#14
My natural-born sarcasm,
when it's unimpeded, can be a bit overbearing
at times and I'm the first to admit that.

#15
Ah...da... ma uitam la prima pagina, greseala mea >.< , nu am observat ca sunt doua pagini >.<.
A 2-a era falsa.

Prima.

1.Detest oamenii care isi cumpara carti doar pentru a le pune in colectie si pe care nu vor sa le citeasca.
2.Permanent, camera mea arata foarte dezordonat , dar daca face cineva ordine in camera, nu mai gasesc nimic.
3.Nu cred in profestiile lui Nostradamus.
[Imagine: 2zsuvx5.gif]

#16
My natural-born sarcasm,
when it's unimpeded, can be a bit overbearing
at times and I'm the first to admit that.

#17
A treia este in mod clar cea falsa. Esti una dintre cele mai acre si crude persoane pe care le stiu. Nu te-ar indulci nici o armata de iepurasi de ciocolata care ar zburda fericiti pe taramurile Narniei. Tu urasti tot, si totul te uraste pe tine, implicit si dulciurile astea despre care minti acolo.

Imi place mitologia nordica.
Imi place de Armin.
Urasc cartile.
[Imagine: 302xdzc.jpg]
Voi, nepasatori de moarte, dispretuitori de viata,
Ce-ati probat cu-avantul vostru lumii pusa in mirare,
Ca din vultur vultur naste, din stejar stejar rasare!

#18
Ultima e falsa. Din cate stiu, iti place sa citesti (sau mi s-a parut). Te vad ca o persoana care ar lectura in momentele de pace, cand nu asculta muzica rock, metal s.a.m.d.

1. Iubesc cainii mai mult decat pisicile.
2. Iubesc sa ascult Evanescence.
3. Imi place ciocolata amara.
"Forgive you? Why? It's not like I'm mad or anything. You were the one who got angry; just like you said, I was being too nosy. I've always been like that, not knowing my boundaries. I'm the type who'll water a plant til it drowns."
- Yokozawa Takafumi no Baai, vol. 2

#19
@Costin: a 3-a era falsa

Prespun ca a 3-a e falsa deoarece sunt multe persoane carora le plac canii mai mult decat pisicile, Evanescence este o formatie f. buna si multora nu le place ciocolata amara.

1.Imi face placere sa citesc carti despre viata evreilor in lagar, mi se par interesante.
2.Consider ca tristetea e mai complexa decat fericirea.
3.Planeta mea favorita e Neptun.
[Imagine: 2zsuvx5.gif]

#20
Cred ca 2 e fals.Eu gandesc asa:trist proti fi si singur insa fericit nu poti fi decat cand e cineva cu care sa imparti fericirea.Find 2 persoane complexitatea se mareste xD


1.Anime`ul meu preferat e bakemonogatari
2.Nu am nici un regret
3.Imi place sa muncesc




Utilizatori care citesc acest subiect:
2 Vizitator(i)