Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Rate the sign and/or avatar

#71
Avatar - imi place ca este anime. (10)
Semnatura - aici e doar o simpla semnatura (9)

La semnatura ti-am dat 9 pentru ca este doar o simpla semnatura. Daca pe langa acel scris ai mai fi avut o imagine care sa fie cat de cat asemanatoare avatarului ai fi primit un 10. Dar sa nu o iei in considerare deoarece asta este doar parerea mea. Smile Si te rog sa nu o iei in "nume de rau" deoarece este doar o parere.

#72
O sa le analizez la un loc, pentru ca sunt set, avatarul fiind doar o parte din semnatura pe care scrie "Kidutza".

Editul imi place foarte mult, paleta nu zgarie retina, iar faptul ca pe margini e blurat, iar mijlocul e in centrul atentiei da bine. Versurile de jos imi plac, sunt simpatice.
O sa-ti dau 9 si iti spun si de ce: Nu cred ca font-ul folosit la avatar, sa-ti scri nick-ul, se potriveste, iar ultimele litere abia daca se mai vad din cauza culorii, dar imi place ca e personalizat totusi. (semnatura:10 + avatarul:8 = 9 per total ^^)
[Imagine: vriska_serket_signature_by_sardonicincubus-d5kkvn3.png]
You don't have to 8e a good person to 8e a hero.

#73
Avatarul chiar imi place, mai ales contrastul ala si aspectul de schita. 10.
Gif-urile sunt tari, in special al doilea care imi aminteste de paianjeni, dar asta nu prea e genul meu de semnatura, adica pozitionarea elementelor 'n stuff. 8.
[align=right]
[font=times new roman]You’re under no obligation to be the same person you were five minutes ago.

#74
Iti dau un 7 pentru avatar, fiindca fata Reilei e mult prea galbena. Nu e caracterul meu favorit, dar nu cred ca asta conteaza asa mult. Marimea e buna, crop-ul e putin pe afara, dar nu e asa de rau.
Semnatura tot 7, fiindca e doar... un scris, dar macar da bine si ai venit cu ceva inventiv, desi nu cred ca original, ca sa te semnezi.

/edit Se pare ca acel galben era doar din cauza telefonului meu care mi-a aratat poza intr-o lumina destul de ciudata. Totusi, nota nu se schimba.
@Azazel, daca as fi pus tot corpul, atunci nu ar mai fi aratat asa cum doream. Efectele nu sunt ale mele, el e forma unuia dintre demonii nostri interiori (din punctul de vedere al unui desenatore).
Signatura e dintr-o manga cu un tip ce este foarte narcisist si e atat de posesiv pe sora lui doar fiindca ii seamana leit. Nu vrea ca nimeni sa o aiba, ci doar el.
"Forgive you? Why? It's not like I'm mad or anything. You were the one who got angry; just like you said, I was being too nosy. I've always been like that, not knowing my boundaries. I'm the type who'll water a plant til it drowns."
- Yokozawa Takafumi no Baai, vol. 2

#75
Avataru' imi place ii dau 10. E patratos e rosu e ceva maimutoi rosu cu coarne. Nu stiu daca cele de pe margini sunt efecte dar parca nu dau asa bine pentru ca nu lasa personajul sa se vada cu intregul sau corp.

Sign: Adica de ce? Nu-i pe gustul meu asa ca o sai dau 5 sa nu fiu rau.
Elda Taluta
Sarks Sark
Ark Alks

#76
Azazel

Avatar: 9, imi place simblolul, doar ca e mult prea simplut fata de semnatura.
Semnatura: 10, e mult, mult prea geaniala. O ador, sincer, culorile din ea sunt asa de frumoase.

#77
Avatar: Nota 8. Acel scris nu se prea intelege si nu imi place calitatea pozei. Acei pixeli dau un aspect colturos.
Sign: Nota 8.5. Citatul este destul de interesant dar nu imi place marimea pozei si ma deranjeaza fluturasul 10
[Imagine: andy.png]
Can you hear the silence?
Can you see the dark?
Can you fix the broken?
Can you feel, can you feel my heart?

#78
Avatar: Hmm... Day of the dead... Interesting choice. Inseamna ca te caracterizeaza genul acesta de lucruri... deathly? Poza e frumoasa, calitatea e destul de buna... Dar as fi preferat sa aiba si o mica-mica legatura cu topicul acestui forum, y'know?... Oricum, 9.50.
Signature: Uuu BVB <3 Nice! E foarte bine ca spune ceva despre pasiunile tale, despre ceva ce iti place... Dar ai putea sa incerci sa uploadezi o versiune ceva mai mica a pozei, sa nu mai apara banda rosie cu "This image exceeds set limits..." ca se vede urat 10
Foarte buna alegerea cu versurile din Bring Me The Horizon 4 Tot 9.50 3

#79
'' Humankind cannot gain anything without first giving something
in return. To obtain, something of equal value must be lost. ''

[Imagine: Automail_sig_450x150_zps188a256a.png]

#80
MisaMisa
Avatarul e foarte simpatic, totusi calitatea pare ca lasa putin de dorit. poate asa e imaginea, nu stiu, 7.

Semnatura[imaginea] pare sa aiba o anumita signifianta referitor la FMA poate ar insemna mai mult daca as fi vazut anime-ul, oricum e interesant. Nota 7.5

Citatul nu-l notez, nu mi se pare ca spune ceva si nu cred ca e folosit intr-un context amuzant.
"You got no business questioning a thang"




Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)