Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Corrupted Wishes

#61
Vei deveni ucigas in serie, dar astfel iti vei pierde toti prienenii: pe cei pe care nu ii vei fi ucis inca vor fugi de tine. Nu te vei mai putea abtine. Vei simti nevoia de a ucide din ce in ce mai des. Vei fi data in urmarire si iti vei lua viata in mijlocul nimicului pentru a nu fi prinsa.



Imi doresc ca la vara sa ma pot bucura de vacanta din urma examenului.
[Imagine: tumblr_mq6sbubRgR1stc76eo1_1280.jpg]
Are you surely not lying, little Biersack?

#62
Te vei duce in vacanta si te vei bucura, dar numai pentru ca un psihopat ca ti-a impaiat prietenii te obliga. Pana la urma se plictiseste si incepe sa joace X si O cu prietenul lui imaginar pe corpul tau cu o lama.



Imi doresc sa se termine scoala.
[Imagine: vriska_serket_signature_by_sardonicincubus-d5kkvn3.png]
You don't have to 8e a good person to 8e a hero.

#63
Scoala se va termina si nu vei mai fi niciodata sa mergi la scoala pentru ca se va inventa o masinarie care va introduce informatii direct in creier, dar din cauza acelei inventii, din nevoie de spatiu de stocare, se va sterge tot yaoi-ul de pe internet.


Imi doresc ca Cinema Bizarre sa se reintruneasca pentru un ultim turneu in Romania.
[Imagine: tumblr_mq6sbubRgR1stc76eo1_1280.jpg]
Are you surely not lying, little Biersack?

#64
Pai Cinema Bizarre se vor reintruni si vor avea un turneu in Romania dar tu nu vei avea bani sa te duci la concertele lor. Sorry!

W: Imi doresc sa fiu la mare. 4
[Imagine: 1024-eyes.jpg]

And we aim for the top...

#65
Daca vei fi mare, nu vei mai putea avea grija de tine si vei fi obligata sa muncesti cel putin sapte ore la serviciu. Probabil vei avea copii, care iti vor manca cealalta jumatate de timp si vei fi obligata sa platesti si taxe, iar banii vor fi intotdeauna prea putini.
Inafara de asta, vei obosi destul de repede, fiindca n-o sa mai ai energiia acea pe care o aveai cand erai mica, trupul tau va imbatrani si vei fi din ce in ce mai stresata de lucrurile de zi cu zi. Poate vei ajune intr-un spital dun cauza stresului sau la un ospiciu din cauza prea multor lucruri.
Destul de dramatic...

Imi doresc ca sa ma intalnesc cu zeii din toate mitologiile *dreaming*
[Imagine: syred2_by_antonie15-d6tdkwx.gif]
Ashes to ashes. Dust to dust. We are nothing, but dust and to the dust we shall return.� Amen�

#66
Deja ma ingropai. 2

Te vei intalni cu zei din toate mitologiile dar ei se vor supara rau pe tine ca nu esti un/o bun/a slujitor/slujitoare. Te vor pune sa faci toata treaba iar ei vor sta si vor rade de tine. Dupa care te vor chinui in cele mai groaznice moduri posibile si te vor face sa nu-ti fi dorit sa te intalnesti cu ei. Trist. 2

Facebook sau Twitter? [Wow! Wrong game]

Edit: Imi doresc sa nu ma mai plictisesc niciodata.
[Imagine: 1024-eyes.jpg]

And we aim for the top...

#67
Daca nu te vei plictisi niciodata, nu vei mai avea timp sa te odihnesti, fiindca vei avea atatea lucruri minunate si distractive defacut, incat nu vei mai avea energie se te vei infuria, deoarece nu este nimic mai putin interesant de refuzat. Astfel vei deveni un fel de persoana pesimista, posaca si trista, careia i se va face rau daca va mai vedea un lucru distractiv si va dori din tot sufletul sa se odihneasca putin.

Imi doresc sa il intalnesc pe actorul care il joaca pe Will din Hannibal
[Imagine: syred2_by_antonie15-d6tdkwx.gif]
Ashes to ashes. Dust to dust. We are nothing, but dust and to the dust we shall return.� Amen�

#68
'' Humankind cannot gain anything without first giving something
in return. To obtain, something of equal value must be lost. ''

[Imagine: Automail_sig_450x150_zps188a256a.png]

#69
Vei castiga vila, dar va fi invadata de albine si nu va avea nicio valoare, iar curand dupa ce o vei castiga, va veni o tornada foarte puternica ce iti va distruge noua proprietate in cateva secunde. Fiindca totul va fi distrus in zona, locatia nu va mai insemna nimic si va deveni un loc pustiit, plin de ruine.

As vrea sa stiu daca prietenul meu se intoarce maine in tara

#70
O sa iti trimita mesaj ca revine maine dimineata in Romanica, doar ca nu vine sa te vada pentru ca are ocol prin Transilvania si se opreste cateva zile prin um... Brasov, fiindca are nevoie de o vacanta (sper ca e vremea buna acasa).

Si sa continuam cam pe acelasi subiect:

As vrea sa mi se aprobe cererea sa merg pe Eclipse ca sa pot continua relatia cu Vladimir si sa pot sa promovez ca Activity Staff.
[Imagine: sigforme.png]


probabil n-ai primit niciodata
telegramele mele sau poate
nu credeai ca e vital cand
lumea mea se descompunea
in ceasuri si goluri
de mine

au imbatranit in cadente
si sentimentele mele
sub greutatea
atator vieti netraite...


Clicky




Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)