Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Lucru de neiertat pentru fanii k-pop!! Ce prostie!

#13
N-am crezut ca o sa vina vreodata ziua in care sa fiu de acord cu ceva ce zice Storymaker, dar acum are dreptate. Sunt niste copii pentru numele lui Dumnezeu, va suparati ca nu le place muzica Kpop? Stati asa, poate nu am zis destul de clar. Sunt niste copii. Acum se vede mai bine? Cred ca da.

Atata tam netam pentru opinia ( amuzanta ) a unor copii carora le displace muzica respectiva? Nici mie nu imi place, nu sunt americanca, nu sunt copil, sunt om in toata firea si imi place de obicei sa inteleg despre ce se canta nu sa aud numai chin chan cho ( da, generalizez, dar oricum habar nu am ce canta aia acolo ). Vizual, imi displace, muzica lor imi displace si mi se pare ca arata charaghios ( yes, they do look weird ) dar nu condamn pe nimeni ca asculta genul respectiv de muzica, si in nici un caz nu zic ca persoanele respective sunt proaste. Fiecare asculta ce vrea, daca lor nu le place sau ii considera ciudati, e opinia lor, nu e locul vostru sa veniti sa ii luati la trei pazeste ca "vezi doamne, nu le place muzica pe care o ascult eu". Gusturile nu se discuta si in nici un caz nu se ataca.

Si in cazul in care nu am fost destul de clara: este opinia amuzanta a unor copii, cu scopul de a face lumea sa rada! Gods, people these days are so sensitive, I swear.
[Imagine: tumblr_m95uonbiuU1re9dfoo1_500.gif]



Răspunsuri în acest subiect
RE: Lucru de neiertat pentru fanii k-pop!! Ce prostie! - de DiZ - 23-01-2012, 04:02 PM


Utilizatori care citesc acest subiect:
2 Vizitator(i)