Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Ce ai face daca... [3]

#61
M-as uita la el ciudat, cu ochii mari, apoi i-as arunca ceva. Orice. Pe ce pun mana. Asta exceptand manga-ul "Cute Devil" (daca l-as mai avea). Si dupa mi-as lua hainele si m-as duce sa ma schimb. Bine, daca el este un NECUNOSCUT, atunci il dau in suturi afara.
Ce ai face daca colegul tau ar fi inebunit dupa kunaiuri si ar semana cu Shikamaru? (nu am inspiratie de personaje)
"Forgive you? Why? It's not like I'm mad or anything. You were the one who got angry; just like you said, I was being too nosy. I've always been like that, not knowing my boundaries. I'm the type who'll water a plant til it drowns."
- Yokozawa Takafumi no Baai, vol. 2

#62
Păi cred că în primul rând m-aş muta în altă bancă. Nu vreau să mor. :]] al doilea lucru ar fi că l-aş supraveghea ca să nu omoare pe cineva şi să nu văd that big dog lângă mine pentru că imi este frică de câini mari ! Cam atât. -.-

Ce ai face dacă Sasuke ar fi chel ? :]]]]
[Imagine: tumblrmdccrvfsbc1r0b3k3.jpg]

Is death

#63
Dumnezeule. Tu stii cat am ras la intrebarea asta? E foarte amuzanta. Inca rad. 21
Ce as face? I-as cumpara eu singura o peruca, dar blonda sau roscata, nu inainte sa-i fac o poza si s-o vand. Poate fac si eu niste banuti de buzunar. ^^

Next: Ce ai face daca Itachi ar vrea sa te adopte?

#64
Ce ai face daca Itachi ar vrea sa te adopte?
Pai i-as zice ca nu vreau pentru ca sunt bine mersi cu parintii mei si 2 la mana nu e prea tanar23. I-as mai zice ca ar trebui sa ramanem prieteni. Cum a sunat asta.
Next: Ce ai face daca Naruto te-ar provoca la un concurs de step15?
Ia sa va vad. Acceptati sau nu?
[Imagine: missyoubear.jpg]

My work: - Sentimente uitate [Naruto]
- O vara plina de iubire si schimbari [Proza]

" Love it's like wind. You can't see it, but you can feel it."

#65
Ce ai face daca Naruto te-ar provoca la un concurs de step?
Păi aş refuza pentru că în primul rând nu ştiu să dansez step şi în al doilea rând nu prea mă dau în vânt după acest dans. Cel mai probabil i-aş spune să îmi arate o demostraţie dacă tot are chef de dansat :]]
Next: Ce ai face dacă în timpul unui test Sasuke te roagă să îi şopteşti răspunsurile?
[Imagine: tumblr_oof58mD3Rk1w9t19go3_400.gif] [Imagine: tumblr_oof58mD3Rk1w9t19go5_400.gif]

#66
As refuza. Nu dau raspunsurile, iar cei din clasa ma stiu ca sunt "a dracu'", iar atunci cand eu fac lista cu cine vorbeste toti se shahaie la altii care murmura pentru ca ma stiu in stare sa ii trec cat as clipi pe lista (o data ma si luasem la cearta cu o fata -noroc ca stau cat de cat bine cu... nervii?). Ganditi-va la un test. Munca mea. Ceea ce am invatat. Ceea ce copiez cu colega mea in banca. Cum se poate?!
Ce ai face daca pe una dintre colegele tale ar chema-o Sakura?

@E๓α Guillotiné, Shikamaru nu este Kiba ca sa il aiba pe Akamaru. Sau poate am inteles gresit.
"Forgive you? Why? It's not like I'm mad or anything. You were the one who got angry; just like you said, I was being too nosy. I've always been like that, not knowing my boundaries. I'm the type who'll water a plant til it drowns."
- Yokozawa Takafumi no Baai, vol. 2

#67
prev: Ce ai face daca pe una dintre colegele tale ar chema-o Sakura?
Nimic. E doar o coincidenta de nume atat tot si oricum e chiar frumos numele. Sigur as face cunostinta cu ea si as intreba-o daca stie ca numele ei coincide cu cel al unei fete dintr-un anime. Ar fi dragut, desi cred ca mi-ar veni greu, pentru ca sigur nu are parul roz 21

next: Ce ai face daca Naruto ar veni timid la banca ta si ti-ar cere o intalnire inmanandu-ti un buchet de crini imperiali? ^^ [ so sweet ;x]
[Imagine: h8v.gif]
 

#68
Ce ai face daca Naruto ar veni timid la banca ta si ti-ar cere o intalnire inmanandu-ti un buchet de crini imperiali? ^^
Sa vina el timid la mine? Arr, ar fi ca un vis devenit realitate. Pai, dupa cateva secunde de realizare si ciupituri, pentru a ma asigura ca e real, as accepta, of course. Vreau sa spun: e Naruto, e super tare si vrea o intalnire cu mine; si ca bonus mai e si timid. Ow, nu ai fi putut gasi o intrebare care sa ma faca mai fericita. Plus, crinii sunt florile mele preferate. *una dintre ele, dar ma rog*.
Next: Ce ai face daca Shikamaru ar veni la tine si te-ar provoca la o partida de sah?
She's wiskey in a teacup.



#69
Prev: Ce ai face dacă Shikamaru ar veni la tine şi te-ar provoca la o partidă de şah?

Ce as face? Bineinteles ca nu as accepta. In primul rand pentru ca nu prea sunt eu o fana a sahului-mi se pare un joc muuult prea plictisitor- si, in al doilea rand, chiar daca as fi, nu as vrea sa fiu umilita de el. In niciun caz nu as accepta. :))
Poate daca mi-ar fi cerut asta Naruto... :))

Next: Ce ai face daca(,) Kakashi ar veni la tine cu un buchet minunat de trandafiri rosii rugandu-te sa te intalnesti cu el? [mi-l si imaginez:))]

#70
prev: Ce ai face daca(,) Kakashi ar veni la tine cu un buchet minunat de trandafiri rosii rugandu-te sa te intalnesti cu el? [mi-l si imaginez21]
Ooooo, ce dragut din partea lui si inca trandafiri. Sincer as accepta. Nu pare sa fie batran si arata si bine, deci da, dar el plateste consumatia 21. Mai trebuie sa faca si o fata de catelus ca pot sa il mananc.

next: Ce ai face daca Choji ar veni la tine si ti-ar cere sa ii faci un program pentru ca vrea sa slabeasca?
[Imagine: h8v.gif]
 



Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Ce ai face daca..... white angel 1.580 582.374 28-02-2011, 02:07 PM
Ultimul răspuns: just~ur~average~bch


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)