Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Ce ai face daca... [3]

#21
Pai dupa ce as afla asta, in primul rand, mi-as recupera telefonul, apoi i-as trage o batai de sa ma tina minte blondului aluia zapacit care nu stie ca minorii nu au voie sa citeasca asa ceva21
Next: Ce ai face daca...ai fii mama/tatal lui...Ino si ea ar venii la tine cu o fata gen:Mama/Tata am comis-o, tinandu-se de mana cu...Sai?
[center][Imagine: Naruto.Wallpaper.213636.jpg][/center]
[center] I'll could reach up and hold you star for everytime[/center]
[center] You made me smile...[/center]

#22
As fi foarte socata si dupa ce as scapa un tipat de soprana, as ramane nemiscata si cu gura deschisa. Mai e si minora... si bineinteles as regreta ca am lasat-o nebatuta 21

Ce ai face daca Konan ti-ar sari in spate si ti-ar zice "Ce faci, pretenaash"?
[Imagine: itachi-sig.gif]
"Sorry, Sasuke. It ends with this..."
...then, he closed his eyes...
My fics: "O iubire interzisa" +18 http://animezup.com/forum/showthread.php?tid=28082
"Te doresc acum!" yaoi +18 http://animezup.com/forum/showthread.php...#pid225522

#23
E simpatica fata. Cred ca as incerca sa o dau jos de pe mine ca ma dor si pe mine oasele totusi =.=, poate chiar as tipa la ea putin. Adica ma ia prins surprindere, iar eu ma sperii usor, ca sa nu mai spun ca poate altii cred ca suntem pe invers o_o".

Ce ai face daca batranii satului te-ar pune pe tine Hokage?
[Imagine: h8v.gif]
 

#24
Pe mine? De ce m-ar pune pe mine Hokage? Sunt imatură şi nu mă descurc să dau ordine, sau chiar dacă dau , nu mă ascultă nimeni. Aş fi surprinsă, bineînţeles, aş cere şi motive de ce m-au ales pe mine, dar nu aş accepta. Îmi imaginez că e foarte greu.

Next: Ce ai face dacă te-ai trezi într-o dimineaţă în ascunzătoarea Akatsuki cu Pain în pat?

#25
Eu ? Cu Pain ? >.< Ar fi un dezastru. El s-ar speria de mine, şi eu de el. Am ţipa ambii şi am arunca în noi cu tot ce ne vine în mână.

Next: Ce ai face dacă Orochimaru ar veni la ziua ta de naştere şi ţi-ar ura la mulţi ani ? :]]



#26
As fi mai mult decat incantata. 9 Imi place de Orochimaru (nu atat cat imi place Gaara sau Rock Lee, normal o.o). *laughs* I-as cere daca l-as putea imbratisa, dar cu o conditie: Tine-ti limba acasa. *laughs* Cui nu i-ar placea o asa urare?5

Ce ai face daca Rock Lee ti-ar arata acea pozite trasnet pe care a luat-o de la Guy (cea cu degetele care si le pune la ochi *laughs*)?
"Forgive you? Why? It's not like I'm mad or anything. You were the one who got angry; just like you said, I was being too nosy. I've always been like that, not knowing my boundaries. I'm the type who'll water a plant til it drowns."
- Yokozawa Takafumi no Baai, vol. 2

#27
As rade21Rock Lee e caraghios...sprancenele alea ...
Deci:
Ce ai face daca naruto s-ar uita sub fusta ta si ar spune ca nu se uita acolo ci cauta ceva pe jos.?
[Imagine: missyoubear.jpg]

My work: - Sentimente uitate [Naruto]
- O vara plina de iubire si schimbari [Proza]

" Love it's like wind. You can't see it, but you can feel it."

#28
Mi-a trage fusta. As face spume. I-as da un pumn si as face spume la gura.
1. Eu nu port fuste.
2. Macar zi-mi adevarul, omule!
3. Patetic. .__.

Ce ai face daca unul dine Hokage (oricare) te-ar invita sa i te alaturi haremului sau personal (prea multa oboseala)?15
"Forgive you? Why? It's not like I'm mad or anything. You were the one who got angry; just like you said, I was being too nosy. I've always been like that, not knowing my boundaries. I'm the type who'll water a plant til it drowns."
- Yokozawa Takafumi no Baai, vol. 2

#29
Nope. Ori sunt singura pentru el, ori deloc. Să-i ajungă celelalte. Bine, cu excepţia lui Gaara. Invitaţia lui o accept, deşi mă îndoiesc că el ar avea harem. :X:X Şi de când un hokage are harem personal? La ce-i trebuie? Weirdo.

Next;
Ce ai face dacă Kankuro ţi-ar invada cabina de duş/ cada cu marionete?
"Whatever you are, be a good one." (A. Lincoln)

[Imagine: Autumn_by_Vibeviant.gif] [Imagine: Stamp__English1_by_zoro4me3.png] [Imagine: a50c4ce0c22b4f7153a1dde14de77f4a.png]
Mă găsiţi acişilea.

#30
I-aş mai trage eu nişte dungi pe faţă cu unghiile şi i-aş cere socoteală. Frate, e casa mea, cada mea... Cine ţi-a dat voie să-mi invadezi micuţul colţ de Rai? Sunt mai violentă mai ales atunci când mă enervez serios pe cineva...
Ce ai face dacă, în timp ce faci baie în cada ta, cu multă spumă, ar intra Lee pe fereastră, spunându-ţi că se ascunde de Sakura?
She's wiskey in a teacup.





Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Ce ai face daca..... white angel 1.580 576.397 28-02-2011, 02:07 PM
Ultimul răspuns: just~ur~average~bch


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)