Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Ce ai face daca... [3]

Just a sec... *goes to youtube to listen to the song*

Oh, holly mother of Bugs Bunny!

Ahem. Well, i'd be like: this. Then i'd begin throwing all kinds of stuff at him (such as cats, furniture, knives and mom's plants) so that he takes his bunny tail and ears and goes far far away, wherever i can't see him.

Ce ai face daca ai fi ales pe post de jinchuuriki pentru unul dintre demoni (i don't care which one, you choose)?
[Imagine: sdfbnm.png]

Despite your best efforts, people are going to be hurt when it's time for them to be hurt.
~ Haruki Murakami~

What the hell !!!!! We arrived in heaven dead ! Cred ca ar fi cel mai tare lucru posibil , asa ca o sa il aleg peeeeeee Koku? , imi place foarte mult .


Ce ai face daca ai fi gazda unui demon legendar , foarte puternic si Madara ar sta in genunchi si s-ar ruga sa ii dai putin din puterea ta ......

Probabil l-as pune sa faca diverse pentru mine, lasandu-i cate putin di puterea bestiei :> care presupuj ca ar fi un lup super rapid cu vreo nshpe cozi . L-aasa sa spere la mai multa putere si l-as folosi ca pe un slujitor asa cum merita >:)

Ce ai face daca ai fi un personaj din naruto (diferit de celelalte) si ai afla ca un Kage este fiul / fiica ta pierduta de nustiu cati ani?
[Imagine: Wo_LF.jpg]

(\__/) Don't
(^.^) Kill
(") (") The
(") (") Bunny >.<

That would make me really really old. Daca ar fi pierdut/ a de nu stiu cati ani si nu de la nastere atunci banuiesc ca mi-as fi putut da seama ca e copilul meu, chiar daca nu ne-am mai vazut de nu stiu cat timp. Genele mostenite de la parinti nu dispar in timp. But oh well, I'd guess we'd cry our eyes out and then have a happy reunion.

Sa zicem ca esti ninja. Sa mai zicem ca lucrezi pentru Madara pentru ca te santajeaza. Sa mai zicem ca Marada se indoieste de loialitatea ta si, ca sa i-o dovedesti, te pune sa ucizi una dintre cele mai dragi persoane din viata ta. Ce ai face in situatia asta?
[Imagine: sdfbnm.png]

Despite your best efforts, people are going to be hurt when it's time for them to be hurt.
~ Haruki Murakami~

(04-05-2013, 05:15 PM)Agrona A scris: That would make me really really old. Daca ar fi pierdut/ a de nu stiu cati ani si nu de la nastere atunci banuiesc ca mi-as fi putut da seama ca e copilul meu, chiar daca nu ne-am mai vazut de nu stiu cat timp. Genele mostenite de la parinti nu dispar in timp. But oh well, I'd guess we'd cry our eyes out and then have a happy reunion.

Sa zicem ca esti ninja. Sa mai zicem ca lucrezi pentru Madara pentru ca te santajeaza. Sa mai zicem ca Marada se indoieste de loialitatea ta si, ca sa i-o dovedesti, te pune sa ucizi una dintre cele mai dragi persoane din viata ta. Ce ai face in situatia asta?


Nu as putea niciodata sa am vreun fel de loialitate pentru Madara. E las. Dar, probabil ca-s inscena moartea respectivului/respectivei.
[Imagine: universul1.jpg]



Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Ce ai face daca..... white angel 1.580 582.067 28-02-2011, 02:07 PM
Ultimul răspuns: just~ur~average~bch


Utilizatori care citesc acest subiect:
2 Vizitator(i)