Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Anunt: Conflicte

#31
Uhm, vin şi eu cu o oarecare sugestie. Pe la Forum Games găseşti o mulţime de jocuri pe aceeaşi temă ( useri noi care postează un topic asemănător cu altul postat prin 2008 de exemplu dar în care nu s-a mai postat de 2-3 luni ). Deja avem 8 pagini de jocuri inutile ( exemplu Formează propoziţii cu.., ) şi mă întrebam dacă aş putea să mai închid din ele ( măcar din cele în care chiar nu s-a postat de luni/ani întregi ).

De asemenea, am observat că nimeni de pe forum nu e interesat de Stand-Up ( probabil există alte secţiuni mult mai nefericite dar postez doar ce face parte din 'îndatoririle' mele ) şi nu ştiu cum aş putea mări activitatea de pe acolo. Am zis să încerc cu ceva Stand-Up românesc, deşi nu-i de foarte bună calitate, pentru că ştiu că oamenii respectivi au reprezentaţii prin toată ţara şi chiar speram ca există persoane care au auzit de ei şi sunt familiarizaţi, să zicem, cu termenul ăsta. Sugestii?
[Imagine: p4KKzIN.png]
You could be the best of me when I'm the worst for you.
golden tragedy


#32
Eu sunt foarte familiarizata cu Stand-Upul, eu i-am zis lui Flaw sa-mi faca sectiunea, dar nu am avut timp deloc de ea. Ma ocup din seara asta cand termin de jucat Monopoly cu ai mei.

Cat despre forum games, inchide-le si trece-le la Arhiva sectiunii GCCD sau unde a facut Aly sub-sectiunea.
[Imagine: sigforme.png]


probabil n-ai primit niciodata
telegramele mele sau poate
nu credeai ca e vital cand
lumea mea se descompunea
in ceasuri si goluri
de mine

au imbatranit in cadente
si sentimentele mele
sub greutatea
atator vieti netraite...


Clicky

#33
Noii moderatori sunt obligati sa se prezinte in acest topic cu regulile, inainte de a posta aici. Sau sugestiile, etc.
http://animezup.com/forum/showthread.php?tid=28822 ^^
Le discutam, comentam, etc. Daca aveti nelamuriri, PM lui aly, uber ori mie .

am mai pus o data ><
[Imagine: 435807fbnxzdbgby.gif]
[Imagine: 1370639wghbdmxzm0.gif]

#34
Eu sunt moderator din vară.^^

~Am închis topicurile în care nu se mai postase din 2009/2010 şi le-am mutat la Arhivă;
~Am mutat topicurile închise la arhivă;
~Am închis topicuri ce nu-şi aveau rostul şi le-am mutat la arhivă.
Voi lua la purecat secţiunea weekend-ul acesta, e o harababură totală şi nu văd nicăieri "Loc de dat cu capul".

[Imagine: p4KKzIN.png]
You could be the best of me when I'm the worst for you.
golden tragedy


#35
Am inchis 18 topicuri de la DUELuri.
AM luat'o in vizor pe Ghettoelectro pentru spam si chat in topic. Sper sa nu se mai repete.
^^

@ history: Nu era peentru tine. pentru cei noi :3
[Imagine: 435807fbnxzdbgby.gif]
[Imagine: 1370639wghbdmxzm0.gif]

#36
Ăh, de când sunt moderator pe Fan Fiction am dat Split la spam, am închis câteva topic-uri vechi și vreo câteva la cererea unui user, am mutat fic-uri la secțiunile potrivite și am deschis un topic cu permisiunea lui Aly, ideea fiind a mea.

Lol, eu pe aici am mai postat de vreo două ori, dar niciodată nu am spus ce am făcut până acum :)).
[Imagine: Jun0xCa.png]

#37
(14-12-2011, 09:23 PM)Daria ♥ A scris: Ăh, de când sunt moderator pe Fan Fiction am dat Split la spam, am închis câteva topic-uri vechi și vreo câteva la cererea unui user, am mutat fic-uri la secțiunile potrivite și am deschis un topic cu permisiunea lui Aly, ideea fiind a mea.

Lol, eu pe aici am mai postat de vreo două ori, dar niciodată nu am spus ce am făcut până acum 21.

Ca sa nu se supere si ceilalti mozi noi, vei spune si tu in acel topic. ^^ Am avut incidente si de aceea l-am facut.

on: Am sters cam 37 de topicuri de la dueluri. Voi continua, voi face reguli noi acolo. Azi sau maine. ^^

EDIT:
cum Daria face treaba buna si nici macar nu am mentionat'o, ea nu va posta acolo. ^^
[Imagine: 435807fbnxzdbgby.gif]
[Imagine: 1370639wghbdmxzm0.gif]

#38
Okey,observ sa ma numar si eu printre mozii noi asa ca : 1.am sters topicurile care nu aveau nici macar un comentariu sau doar unul singur
2.am verificat spamul si l-am sters
3.am recrutat persoane la sectiunea AMV
4.regulile ce au fost scrise la alte concursuri:amv sunt valabile si la sectiunea de ANime Music Video n_n asa ca daca se poate...sa le mutatiSmile
[Imagine: wqymg0.jpg]

#39
Am mutat Sa invatam japoneza impreuna! ^.^ topic facut de Lorelei la arhiva pentru ca nu s-a mai postat la el din iunie 2011.
Am mutat la arhiva topicul Lectii de limba japoneza apartinand lui DiDi deoarece nu s-a mai postat nicio lectie in el din martie 2010.
Si ca sa nu fie SPAM, daca este vreo problema dati-mi un PM.

#40
Am refăcut regulile şi sunt aprobate de Daenerys.
http://animezup.com/forum/showthread.php?tid=28836
De asemenea am deschis alt topic. Ce ai face dacă ... [3].

Voi încerca să fiu mai activă. Am unele activităţi pe la şcoală şi îmi ocupă puţin timpul.

[Imagine: h8v.gif]
 



Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Anunt RPG Diz 5 5.871 29-07-2012, 05:10 PM
Ultimul răspuns: Xpt1
  Anunt reguli FanFiction Diz 1 3.350 26-01-2012, 12:37 AM
Ultimul răspuns: Daria v2
  Anunt important Preafericitul DANIEL 104 64.196 15-04-2011, 02:42 PM
Ultimul răspuns: Aly


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)