Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Cu sau fara?

#31
Cu, evident. Altfel, ce as mai desena eu si cu ce m`as mai juca in ora de romana? Si, pf...imaginati`va ce luminoasa ar fi lumea daca toti ar avea chelii 24

Cu sau fara muzica?
[Imagine: blooddressredsnowemotiv.jpg]

#32
Cu. Muzica te ajuta sa te relaxezi dupa o zi groaznica, sau chiar dupa o zi buna.

Next --> Cu sau fara animale?

Psycho XD

#33
Cu, pentru că sunt prea drăguţe, ne luminează o zi aiurea şi-ţi dau o fericire din aia copilăroasă atunci când le vezi jucându-se în mediul lor natural, sau atunci când le mângâi, iar ele se ataşează de tine.

Cu sau fără zahăr?
"Whatever you are, be a good one." (A. Lincoln)

[Imagine: Autumn_by_Vibeviant.gif] [Imagine: Stamp__English1_by_zoro4me3.png] [Imagine: a50c4ce0c22b4f7153a1dde14de77f4a.png]
Mă găsiţi acişilea.

#34
Cu. Ne ajuta si unele in unele cantitati, de exemplu: ciocolata, ne scapa de nervi (daca avem).

Cu sau fara cartea Mara de Ion Slavici?
"Forgive you? Why? It's not like I'm mad or anything. You were the one who got angry; just like you said, I was being too nosy. I've always been like that, not knowing my boundaries. I'm the type who'll water a plant til it drowns."
- Yokozawa Takafumi no Baai, vol. 2

#35
Pf...supravietuiesc si fara. Desi, daca n`ar exista s`ar gasi un alt roman cu care sa tortureze copii, dar...de ce sa nu incercam chesti noi? Fara!

Cu sau fara carti?
[Imagine: blooddressredsnowemotiv.jpg]

#36
Cu...e bine sa citesti iti dezvolta memoria si vocabularul si da stiu ca se poate citi si pe net dar e altceva cand citesc o carte(parerea mea)
Next: Cu sau fara . .. iubire?
[center][Imagine: Naruto.Wallpaper.213636.jpg][/center]
[center] I'll could reach up and hold you star for everytime[/center]
[center] You made me smile...[/center]

#37
Cu. Deşi unii pot fi împotrivă. Îţi mai trebuie şi iubire din când în când, pentru a te simţi mai bine. Şi aici nu mă refer doar la iubirea dintre un băiat şi o fată, ci şi la cea dintre prietene, şi cea părintească ( sau mă rog, din partea familiei în general )

Cu sau fără muzică ?
[center][Imagine: 2isxfr.jpg][/center]
Mulţumesc, Abbeh. Ly <3.

[center][Imagine: lh4lc.gif][/center]

#38
Cu. Nu cred ca trebuie sa mai aduc motive, deoarece fiecare persoana are macar vreo trei motive diferite sa iubeasca muzica si sa aiva nevoie de ea. Deci de o mie de ori: Cu

Cu sau fara cadouri de craciun?
[Imagine: blooddressredsnowemotiv.jpg]

#39
Cu ! Logic adică ce Crăciun e acela fără cadouri ? >.< Nu vrea să-mi închipui ! Deja îmi dau lacrimile ! Deaia am eu grija de hoţii de cadouri, nu vrea după să mă trezesc că n-am cadou de Crăciun ! TT.TT

Răspunsul meu este clar cu. Păi e bătaie de joc dacă nu avem cadouri ! :]]] Hai că mă fac judecătoare, glumesc. * kisess *

Next: Cu sau fără colinde în ziua de 25 ?

#40
Cu. E multa veselie si anul asta, insfarsit!, am zapacit-o pe Dya sa iasa din colivie ca sa colindam. 21

Cu sau fara algebra?
"Forgive you? Why? It's not like I'm mad or anything. You were the one who got angry; just like you said, I was being too nosy. I've always been like that, not knowing my boundaries. I'm the type who'll water a plant til it drowns."
- Yokozawa Takafumi no Baai, vol. 2




Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)