Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Cu sau fara?

#1
Cu sau fara...?

Eu m-am uitai, am dat si sa caut si nu am vazut un astfel de joc.

Well un exemplu:
x: cu sau fara apa?
y:cu/fara deoarece...

Neh nu cred ca e greu sas scri 2 randuri de ce alegi un lucru. So...

Cu sau fara cer?

Psycho XD

#2
Cu, deoarece imi place sa privesc cerul si sa ghcesc formele norilor si mai ales ador cerul instelat ^^
Next: Cu sau fara carti?
She's wiskey in a teacup.



#3
Cu,poi ce faci cand nai alta ocupatie + ca mai ai nevoie si de informatii iti mai trebuiesc si pe la scoala
Next: Cu sau fara sentimente?
Good thread
Elda Taluta
Sarks Sark
Ark Alks

#4
With.
Tocmai azi muream de fericire.
Cu.

Cu sau fara cure de slabire?

/History -> Editează postul sau ţi-l şterg. Ştiu că-i loc de dat cu capu' dar voi exageraţi.
"Forgive you? Why? It's not like I'm mad or anything. You were the one who got angry; just like you said, I was being too nosy. I've always been like that, not knowing my boundaries. I'm the type who'll water a plant til it drowns."
- Yokozawa Takafumi no Baai, vol. 2

#5
Hmm, fara . La mine una, fara 78.
Pentru ca : Paii, chiar vreau sa ma ingras pentru ca nu vreau sa fiu una din acele "beţe" o,o.. Prea urat si deci.. Mananc cat pot, ma indop dar ieta, niciun rezultat =]]... Deci cura de slabire ar fi chiar Exclusa.. Nu's nebuna 21.

Next : Cu sau fara Yaoi ? o.o [ no way. xD ]
[Imagine: sasu_naru_by_kiduutz-d5035to.jpg]
Ne? (:

#6
pai...Cu.... mie una imi place, dar nu's chiar asa mare fan desi stiu ca sunt multi carora le place asa ca zic CU
Next : Cu sau fara latina la scoala15 ? pun intrebarea asta pentru ca mie mi se pre o limb absolut prosteasca si absolut inutila si asi vrea sa vad ce zic si altii
I just entered this brand new world
And I'm so open hearted
I know, I've got a long way to go
But I'm just getting started!
[Imagine: 394937777_454837.gif?4]

#7
Te sustin sis!
E cea mai idioata limba posibila!
Raspunsul meu e clar :
FARA!
Cu sau fara manga? Am intebat pentru ca sunt curioasa daca preferati manga sau sa va uitati la anime..
[center][Imagine: Naruto.Wallpaper.213636.jpg][/center]
[center] I'll could reach up and hold you star for everytime[/center]
[center] You made me smile...[/center]

#8
Cu.
Manga e geniala! Unde as mai putea eu sa-l admir pe Kanou-san?! Serios. In anime "Ayasa-kun in c*r, sant, cosciug [...]" si tot asa. >.> Saaaaaaaaaaaad!

Cu sau fara proiecte la tehnologie? [nu prea ii gasesc scopul orei in sine, poate doar cultura generala or something]
"Forgive you? Why? It's not like I'm mad or anything. You were the one who got angry; just like you said, I was being too nosy. I've always been like that, not knowing my boundaries. I'm the type who'll water a plant til it drowns."
- Yokozawa Takafumi no Baai, vol. 2

#9
Fara
Acum ca am scapat de tehnologie sunt foarte fericita....dar mi-as fi dorit sa fac mai degraba proiecte decat sa imi predea kilometri de lectii pe care oricum nu le invatam niciodata si copiam tot din caiet la teste

Cu sau fara ciocolata?
[Imagine: kyuhyun_by_kawaiimiu-d45nk94.jpg]
~What Kyuhyun wants, Kyuhyun gets!~

#10
Cu.
Este buna. Mai ales cea amaruie.

Cu sau fara filme cu continut obscen?

/History -> Same. Editează sau îţi şterg postul. Nu muriţi dacă scrieţi un rând complet.
"Forgive you? Why? It's not like I'm mad or anything. You were the one who got angry; just like you said, I was being too nosy. I've always been like that, not knowing my boundaries. I'm the type who'll water a plant til it drowns."
- Yokozawa Takafumi no Baai, vol. 2




Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)