Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Les wild photos

#2
Vin euuuu~ Adică, las eu comment :3.
Primul post
Window
Este foarte frumoasă poza. Îmi place, dar nu este cam înţeţoşată? Scuze dacă nu este aşa :]]. Pot să ştiu unde e făcută?

Landscape
Wow, este foarte frumoasă. Îmi place, again. Ai capturat foarte bine peisajul, şi chiar îmi exprimă multe sentimente. Mi-e dor de ţarăăă...

Flower
Este genială. O iubesc. Ai capturat foarte bine floarea, unghiul este bun, chiar n-am comentarii, de fapt, n-am cuvinte. Nu ştiu ce să spun.

Another Flower
Asta...pot spune că o întrece pe prima. Este foarte frumoasă. De ce n-a trecut nimeni pe aici? Ce oameni măăă... Revenind; ador culoarea, e genială unghiul este perfect, iar floarea chiar ştie să pozeze. Cred c-a fost model într-o viaţă anterioară.

Fountain
Sinceră să fiu, poza mă cam sperie. Nu ştiu de ce, dar îmi trimite un sentiment de nesiguranţă. Foarte greu pentru mine :]], dar still este frumoasă.

Al doilea post
Greierele
Wow shiet...e mare. Dar este cam luminoasă poza, şi cred c-ar fi fost bine dacă te-ai fi apropiat puţin mai mult de el. Cred c-ar fi ieşit bine.


Another Landscape
Îmi aduce aminte de când eram eu mică....ah, ce vremuri. Genială poza, te felicit. Ai talent O__O. Oare trebuia să o mai zic şi eu? Nu-i vizibil, adică, nu se vede? Ce vacă sunt, LOL.
Poza mea preferată [ ştiu că nu m-ai întrebat, dar îţi spun, doar aşa, în caz că vrei să ştii :]] ] este cea cu floarea roşie. Adică cea intitulată '' Another Flower''. Genială. Să mai pui poze făcute de tine, sunt minunate. Succes~
See ya. Take careeee~ Şi postează cât mai repede, ok?
Crazy-monkey-emoticon-192
[Imagine: musical_anime_girl_render_by_originalbos...d0bf7b.jpg]
[Imagine: Korn_Jonathan_Davis_Signature_by_TempaGF...3041e6.jpg]



Răspunsuri în acest subiect
Les wild photos - de Miss M - 08-11-2011, 11:56 AM
RE: Just photos - de Aerith - 18-11-2011, 07:43 PM
RE: Just photos - de Miss M - 20-11-2011, 08:54 PM
RE: Just photos - de Abbeh. - 26-11-2011, 12:25 AM
RE: Mine ^^ - de Miss M - 15-01-2012, 05:56 PM
RE: Les wild photos - de Miss M - 19-08-2012, 07:10 PM
RE: Les wild photos - de Nywa - 21-08-2012, 02:51 PM
RE: Les wild photos - de Alicia - 21-08-2012, 03:39 PM


Utilizatori care citesc acest subiect:
2 Vizitator(i)