Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

OHSHC(Ouran High School Host Club)

#18
Nu pot sa cred ca nu am trecut pe aici!!!! O.O Rusine sa-mi fie. Am vizualizat de curand din noua anime-ul si pot sa spun cu sinceritate ca imi place la fel de muuult. Toata povestioara asta e destul de amuzanta si nu ai cum sa nu razi cand il vezi pe Tamaki poreclit si "tata" cum are starile acelea emotionale si cum pare el asa aerian cand cineva o "abordeaza" pe Haru-chan, dar tot odata si gelos21. Mm speram sa se termine cu un sarut sau ceva, insa m-a cam dezamagit finalul2... dar totodata a fost oarecum interesant. Tatal tanarului Kyouya si poreclit "mama"24(ce mai porecla65) ii marturisise tatalui, lui Tamaki ca ar dori sa-l cupleze cu Haruhi si au inceput sa se certe!24. Doamnee. Oricum ea nu poate apartine decat lui Tamaki baka, no?
Tin sa anunt ca ador gemenii aceia. Sunt asa de rautaciosi, diabolici si asa de kawaaaii cand se apropie unul de altul8. Bate a incest si-mi place muuult. Ce pot sa spun, ei doi vor sa para la fel si nu in aceelasi timp. Din punctul meu de vedere sunt interesanti. Hunny-kun e asa de dulceeee!(poate din cauza prajiturilor!). Nu inteleg cum incap atatea dulciuri in el ._. (si-a gasit cine sa vorbeasca, eu care fac la fel24). Totusi nu ma asteptam sa fie asa de dur, dupa statura si aspectul lui. Am ramas un pic O.O'' cand l-am vazut de ce-i instare. Mori, e un tip asa de distant, dar cand vine vorba de micutul Hunny nu mai e la fel. Imi place si de el<3. Anime-ul mi-a intrat la corason inca de prima data cand l-am vazut. Mi-as dori si un sezon doi... caci ne-au cam lasat cu ochii in soare. Vreau sa vad Clubul Gazdelor din nou pus la punct. SI VREAU UN SEZON 2!!! Iubesc anime-ul si nimeni care o sa-l vada nu o sa regrete! Ba'bye.
[Imagine: tumblr_mfcg2sBNaZ1rnbh24o3_r1_500_large.gif]
Boys love.



Răspunsuri în acest subiect
RE: OHSHC(Ouran High School Host Club) - de Grazy - 07-08-2007, 03:40 PM
RE: OHSHC(Ouran High School Host Club) - de Sloth - 29-12-2007, 03:03 PM
RE: OHSHC(Ouran High School Host Club) - de Tayuya Chan - 04-09-2008, 12:30 PM
RE: OHSHC(Ouran High School Host Club) - de Isuzu - 21-09-2008, 11:04 PM
RE: OHSHC(Ouran High School Host Club) - de Addeh - 28-01-2011, 07:11 PM
RE: OHSHC(Ouran High School Host Club) - de Rain - 10-03-2012, 03:43 PM
RE: OHSHC(Ouran High School Host Club) - de Lexxu - 12-07-2012, 10:56 PM
RE: OHSHC(Ouran High School Host Club) - de Fear - 09-04-2013, 08:54 PM


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)