Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

[Terminat] Un sarut la miezul noptii

#13
Si eu iti citesc povestea de mult. Am vrut sa-ti las un comentariu, insa lenea asta care m-a cuprins m-a impiedicat tot acest timp. Oricum, am venit si eu acum sa-mi dau cu parerea, caci "mai bine mai tarziu decat niciodata!" nu? Eh. Pai ce pot sa spun? Ma incanta mult ideea si dintre frati imi place de Archer. E un tip asa de frumos, indraznet, curajos si ii place sangele(ca doar e vampir, na.) Ce-ti mai poti dori de la un tip? Parea asa de bland cu mica stea... incat m-am emotionat. Sincera sa fiu povestioara ta ma face din ce in ce mai curioasa si abea astept continuarea. De ce a decis tanara sa se intoarca?(bine, motivul e evident). Nu voiam sa-l lase singur pe vampiras acolo T.T Ma asteptam sa fie impreuna si... la mai multe, dar mi-ai naruit visele(sau nu?). Oricum ce as dori sa-ti spun e S-a adaugat o regula cum ca, ne interzice folosirea diactricelor. In fine, ce as mai vrea sa-ti spun:-?. Mmm, ai o descriere impecabila si tin sa-ti marturisesc, ca atunci, cand iti citeam capitolele eram asa absorbita de poveste incat nu mi-am dat seama ca sunt chemata la masa:)). Imi place foarte mult si astept sa postezi din nou <3. Spor la scris. Kissez
[Imagine: tumblr_mfcg2sBNaZ1rnbh24o3_r1_500_large.gif]
Boys love.



Răspunsuri în acest subiect
RE: Un sărut la miezul nopţii - de Katniss - 28-10-2011, 05:03 PM
RE: Un sărut la miezul nopţii - de CyBeR - 02-01-2012, 08:10 PM
RE: Un sărut la miezul nopţii - de Rain - 13-01-2012, 10:22 PM
RE: Un sărut la miezul nopţii - de Me_Samy - 17-01-2012, 11:04 PM
RE: Un sarut la miezul nopții - de Lara - 10-07-2012, 01:33 PM
RE: Un sarut la miezul nopții - de Lexxu - 11-07-2012, 07:40 PM


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)