Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Blood Crystal Glasess

#8
Salut. In sfarsit am revenit si eu!!! Am adus next-ul si
ATENTIE : este hentai poate contine +16 si +18
p.s. = scuzati va rog greselile de orice fel.



Capitolul 7 – Regrete si Iubire


-Acum daca stau bine si ma gandesc poate scapam mai usor dandu-te lui Garaa. Sakura, tu nu intelegi faptul ca eu am putere peste tine? Pot face orice vreau eu cu tine, fara ca Shin sa ma opreasca deoarece vei deveni sotia mea foarte foarte curand. In regulile noatre daca un barbat vampir se casatoreste cu o femeie vampir inainte de casatorie poate face orice, absolut orice cu ea, dupa casatorie el trebuie sa ii fie aproape insa pana acolo mai e drum lung. Intelegi?
Stateam pur si simplu in pat fiind in capul oaselor tinand de sutientul desfacut ce aproape sta sa cada fixandul cu privirea, nu puteam sa cred ce cuvinte puteau iesi printer buzele ce odinioara mi se parea atat de moi si calde in ciuda faptului ca nu voiam deloc sa le gust in asa circumstanta.
-Am si eu ca toata lumea niste pofte. Daca nu sunt satisfacut fac urat rau. Tu ma cunosti de “baiatul bun, ce mereu ma ajuta” nu? Ei bine draga Sakura, nu sunt doar asa. Nu vreau sa te sperii ci doar sa vorbim.
Spune asta sI apoi se apropie de mine cu un zambet usor pervers si ironic. Se aseaza pe merginea patului fixandu-ma cu privirea. Sangele meu deja clocotea de emotii. Capul imi este ravasit si nu mai pot gandi limpede. Imi era frica de urmatoarea sa miscare. In orice clipa putea sa ma faca sa sufar si apoi sa uite de mine pana la casatorie. Spre marea mea uimire, a produs un gest rar intalnit la baieti. E apropie de buzele mele sarutandule cu foc, dorind sa le intredeschid. Ma las purtata de val incercand totui sa mai fiu constienta de ceea ce fac. Buzele sale atat de moi se contopeau cu ale mele, sangele statea sa explodeze prin fiecare vena a corpului. Simteam in acest sarut fiorii numiti foarte simplu “Iubire”. Da ma simt iubita sI sper ca si el simte excat acelasi lucru prin buzele mele. Ii simt mana usor pe umarul meu ce ma impinge in spate, ma las moale ajung sa fac contactul cu perna mea. Simt o greutate ce imi acapareaza intreg corpul, deschid sfioasa ochii si il vad deasupra mea. Sarutul nici acum nu a incetat. Sincera sa fiu nici nu as vrea, acei fluturasi in stomac poate ca existau si la alte creature cum am fi noi. Imi desfac incet mainile ce erau incolacite pe sutienul meu si il strang in brate mai aproape de mine, acesta imi inalura bucata de material lasandu-mi sanii mei la vedere. Rupe sarutul sI il vad cum se ridica avand picioarele pe o parte si pe alta a bazinului meu inlaturandu-si tricoul ce ii acoperea bustul sau atat de incantator. Il vad cum se apropie de mine sI ma saruta incet coborand pe gat apoi pe sanii mei. Imi tinea mainile deasupra capului pentru a nu incerca sa fac ceva necugetat. Fiorii aceia iar ma strabat. Imi placea la nebunie ceea ce imi face. Felul cum se joaca cu mine ma deruteaza complet. Ii simt limba pe abdomenul meu, eu incordandu-ma usor de atata placere iar el zimbind continuand sa ma sarute peste tot. Imi da drumul la maini sI desface incet nasturul de la pantalonii mei apoi fermuarul. Ii trage in jos sarutandu-ma pe fiecare picior pana ce pantaloni erau undeva pe langa pat. Revine cu fata langa a mea, luandu-mi piciorul stang si ridicandul pe langa el eu tinand-ul usor moale. Incepe din nou sa ma sarute eu strangad-ul de par pentru a adanci sarutul. Mana lui se plimba nestingherita pe piciorul meu gol, iar cealalta ma tinea de umar. Ii fac jocul sI ma las usor pe sub el deschizand-ul la pantaloni. E si randul meu nu? Ii trag in jos esind de sub el iar acesta se intoarce cu totul spre mine. Ma arunc peste el luandu-l in brate si incepand sa il sarut. Mainile lui nu au stare si incep sa se joace pe corpul meu fierbine. Ma privea intr-un mod misterios, parca abia atepta sa dechid gura sa vorbesc. Imediat imi dau seama ca se referee la chiloteii mei de culoarea ierbii si desprind sarutul. Ma uit la el cu neincredere, oare sunt pregatita pentru pasul asta?
-Sasuke, nu stiu ce sa spun. Las privirea in jos eu fiind peste bazinul lui cu picioarele de o parte si de alta.
-In legatura cu asta, daca doresti ne putem opri insa, atunci cand vei deveni sotia mea nu o sa fie cu atata pasiune.
-De ce? Ce te impiedica sa continui atunci ce am inceput acum?
-Pai faptul ca atunci cand ne vom casatori tu trebuia a fii deja a mea sI daca nu ai devet deja a mea unul dintre cei mai mari violatori va asista, sI daca nu ii convine ceva la noi, ei bine…
Am inghetat pur si simplu. Cum adica? De ce? Cine a mai dat si regula asta stupida?
Ii simt mainile cu ma apuca de brau si ma trage peste capul sau, sanii mei ajungand langa fata sa. Ma bufneste rasul insa il transform repede intr-o tuse seaca. Incepe sa ma sarute pe sani coborand din ce in ce mai jos. Ajunge in zona mea si trage de chiloteii mei in jos eu inrosindu-ma imediat. Se lasa la mariginea patului fiind intins pe pate si ma provoaca pe mine sa ii imit gestul de mai devreme. Ma ridic sfioasa sI totusi il execut lasand-ui barbatia la vedere. Acesta incepe sa rada si ma intinde din nou pe pat eu avand picioarele incolacite in jurul bazinului sau. Ma privete in ochi s I isi intredeschidele buzele ajung la urechea mea dreapta soptindu-mi usor si cald
-Esti sigura? Spune”Da”si continui, spune “Nu” si ma opresc dar, tu vei avea de suferit dupa casatorie.
Nici nu mai tiu ce sa zic, capul meu era total ravasit. Aceta ma fixa cu privirea asteptand raspunsul meu. Intr-un moment de uitare completa a relelor si bunelor raspund un “da” urmat apoi de un geamat lung si infundat de un sarut satisfacut. Gata! Am facut-o si pe asta. Il simt pe Sasuke cum isi introduce barbatia in mine foarte brusc, apoi facand miscari usoare de dute-vino. Vreau sa tip, sa fug sa scap, si totusi parca incepuse ca acea durere insuportabila sa devina usor o placere nemaipomenita. Gemetele mele rasunau in toata casa, pentru el fiind o melodie ce ii placea mult. Ma saruta pe gat apoi coboara spre adomen frecand cu mana dreapta piciorul meu iar cu cea stanga sanii mei usor intariti. Nu se oprea din acel joc ci pur si simplu se dadu in spate putin apoi ma penetra tare de tot facandu-m sa tip efectiv de durere. Ma aruta incept inapoi pe buze si se pune langa mine pe pat. Vreau sa trag patura caci imi era detul de frigut caci ne-am incins si respiram foarte repede. Ma opreste sI ma duce de mana in baie. Ne bagam sub dus sI da drumul la apa aceea fierbinte ce aluneca usor pe corpurile noastre incercand sa spele acea transpiratie. Sapunul lichid cu miros de vanilie si scortioara ce-I facea veacul pe la mine in baie acum este intins de catre Sauke pe mine cu miscari lente. Venise si randul meu asa ca daca el a fost moale cu mine eu voi mai jucausa. Imi pun in palme sapun si incep sa ii dau pe spate iar acesta se roteste vrand sa ii dau si pe bust asa cum mi-a facut si el mie. Cobor incet cu mainile pe soldul lui apoi ii simt barbatia in mana mea, eu trangad-ul destul de uor acesta gemand sa imi faca jocul. Ne clatim de acea spuma create de catre sapun. Dusul meu era destul de mare deci nu vad de ce nu a profita de chiestia asta. Ma prefac foarte bine ca alunec ajungand la nivelul braului sau razand pervers. Aceta rade si el si ma apuca de par. Eu dechid gura lasan-ul pe Sasuke a se impina in gura mea. Limba mea se juca cu amicul au acesta incepand a geama de placere. Mainile mele erau undeva pe abdomenul au incordat de atata placere. Ii simt mana din par cum ma trange incet sI ma obliga sa ma apropii din ce in ce mai mult de capat. Mainile mele erau acum pe bazinul sau eu dand sa ma ridic. Ajung aproape de nivelul sau sI il simt cum ma apuca de sold si ma trage cat mai aproape de el. Se apropie pentru a nu stiu cata oara de urechea mea ce nu se saturase sa il auda cum imi soptete vorbe dulci ascultand-ul cu mare atentie.
-Ti-a placut? A fost greu? Regreti ceva?
Doamne trei intrebari deodata. Nu tiu la care a raspund prima. Pfff.
Ma apropii de el I ii zic pe un ton senzual sI rautacios
-Sa imi placa? La nebunie Sa fi fost greu ? Putina durere atat Sa regret? Regret faptul ca ne-am oprit! Dupa ce termin de vorbit acesta isi dezveleste dintii albi si cu buzele ale atat de catifelate formeaza un zambet pervers si satisfacut. Iesim din dus si ne stergem cu un prosop imens ca pentru trei persoane facut la comanda de catre mine. Intram in camera si ma imbrac in nite haine lejere. Lenjeria de data ata este albastra sI imi iau un tricou rosu pe care scria cu litere cat mai ciudate “ It’s not easy to play with me”. Imi aleg o perche de pantaloni gri deschis cu un model floral si in picioare sandalute albe cu putin toc. El se im braca cu aceleasi haine si mergem sa se schimbe. Doar nu o sta asa nu? Cand ajungem la el in casa cineva ne astepta pe fotoliul meu. Nu stiu cine era insa parea ca il cunoaste pe Sasuke al meu. Persoana repectiva era….


~~~Sper ca va placut!~~~
~~ Just because You know my NAME doesn't mean you know Me!~~
\TrUsT YoUr CrAzY iDeAs/

L, did you know Death Gods only eat apples??



Răspunsuri în acest subiect
Blood Crystal Glasess - de Prevented :D - 19-09-2011, 01:26 PM
RE: Blood Crystal Glasess - de tamoshiku - 10-10-2011, 10:34 PM
RE: Blood Crystal Glasess - de Prevented :D - 16-10-2011, 10:49 PM
RE: Blood Crystal Glasess - de Prevented :D - 29-10-2011, 07:00 PM
RE: Blood Crystal Glasess - de Prevented :D - 12-11-2011, 07:37 PM
RE: Blood Crystal Glasess - de Prevented :D - 15-01-2012, 02:35 PM
RE: Blood Crystal Glasess - de Prevented :D - 24-01-2012, 09:53 PM
RE: Blood Crystal Glasess - de Prevented :D - 03-02-2012, 04:21 PM
RE: Blood Crystal Glasess - de Prevented :D - 10-02-2012, 07:36 PM
RE: Blood Crystal Glasess - de Prevented :D - 15-02-2012, 09:37 PM
RE: Blood Crystal Glasess - de Prevented :D - 27-02-2012, 11:08 PM
RE: Blood Crystal Glasess - de Prevented :D - 15-03-2012, 07:16 PM


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)