Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Chestionar: Cum merge rpg-ul ?
Este cam plictisitor...
6.67%
1 6.67%
Unele persoane vor sa se dea mare si tare
26.67%
4 26.67%
Este super, imi place.
66.67%
10 66.67%
Total 15 vot(uri) 100%
* Opțiunea ta. [Arată Rezultatele]

Luptă în arenă ~ Începere

Aro:

O vad pe Miranda in usa cu un zambet larg-nu e de bine, imi spun in minte, dar accept orice provocare-si dupa ma intreaba daca doresc sa-mi vad uniforma.
-Draga, ma bucur ca ai putut veni sa ma vizitezi, dar parca tu spuneai de educatie-spun mangaindu-mi barbia- dar nu te mai tin in usa si te pofesc sa iei un loc spun aratand spre un scaun sau pe pat langa mine. Aceasca cand ma vazu se uita putin cam ciudat-cred ca din cauza faptului cu ce eram imbracata: un prosop in jurul taliei si unul in cap.
-Scuza-mi imbracamitea dar tocmai am iesit de la dus. Si cat despre uniforma deabia astept sa o vad dar daca tot ai venit aici te-as ruga sa-mi spui daca am sau nu o colega de camera.
Ii spun foarte frumos de parca zici ca nu s-a intamplat nimic intre mine si ea.
-Doresti un suc,fursecuri? ii spun intinzandu-i un pahar cu suc de portocale si o farfurie cu fursecuri.
Aceasca cand vazu oferta mea mai avu putin si cazu-acum cred ca ma crede amnezica sau ticnita 21

OCC: Miranda sau cine doreste
[Imagine: 445775bigthumbnail.jpg]
E trist cand stii ca tot ce`a fost s`a terminat.....E trist cand stii ca tot ce`aveai..s`a spublerat! E trist cand stii ca tot ce`a fost...a devenit...O simpla AMiNtiRe, o pata de iubire...Si inca`ncerci s`o iei de`la`nceput.. dar in zadar! incerci tu iara....Negrii, ochi, abis, inchis fara de scapare! Nu incerca tu iara sa te`mpaci! cu gandul ca o sa mai fii~atat! Impaca`te cu`a tau gand si restu il omoara





Răspunsuri în acest subiect
RE: Lupta in arena - de Yuki Kuran - 31-08-2011, 04:05 PM
RE: Luptă în arenă ~ Începere - de Sho-Yo - 09-09-2011, 08:33 AM


Utilizatori care citesc acest subiect:
3 Vizitator(i)