Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Chestionar: Cum merge rpg-ul ?
Este cam plictisitor...
6.67%
1 6.67%
Unele persoane vor sa se dea mare si tare
26.67%
4 26.67%
Este super, imi place.
66.67%
10 66.67%
Total 15 vot(uri) 100%
* Opțiunea ta. [Arată Rezultatele]

Luptă în arenă ~ Începere

#53
Aro:

Stand si distrandu-ma copios pe seama celor trei, acum, vad trecand pe langa mine o fata destul de draguta, genul acela de fata care vrea sa fie prietena cu toti. Acest lucru ma facu sa cred ca nu prea stie ca aici nimeni nu este asa de dragut sau poate toata viata ei a fost in puf. Ma opresc din gandirile mele idealiste si ma hotarasc sa merg langa scena sa privesc din primul rand spectacolul oferit gratuit de "directoarea" noastra. Iesind din umbra toti baietii se uita la mine cu o pofta in privire dar eu trec indiferenta pe langa ei si ma opresc langa scena sa le vad pe alea cum se cearta.
-Patetic! spun cascand....
[Imagine: 445775bigthumbnail.jpg]
E trist cand stii ca tot ce`a fost s`a terminat.....E trist cand stii ca tot ce`aveai..s`a spublerat! E trist cand stii ca tot ce`a fost...a devenit...O simpla AMiNtiRe, o pata de iubire...Si inca`ncerci s`o iei de`la`nceput.. dar in zadar! incerci tu iara....Negrii, ochi, abis, inchis fara de scapare! Nu incerca tu iara sa te`mpaci! cu gandul ca o sa mai fii~atat! Impaca`te cu`a tau gand si restu il omoara





Răspunsuri în acest subiect
RE: Lupta in arena - de Yuki Kuran - 31-08-2011, 04:05 PM
RE: Luptă în arenă ~ Începere - de Sho-Yo - 02-09-2011, 08:54 PM


Utilizatori care citesc acest subiect:
2 Vizitator(i)