Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Ameveuri favorite

#1
Turn around
MLP
Shugo Chara ^^

So, what are yours? xDDD
LOLNOPE

#2
SUGOI MITZUKE-CHAN KYAAA X3333

My fav amv omgosh xDDDDD
[Imagine: FES_Icon_by_ShardRenzi.jpg]

#3
Nu am amv-uri preferate, pentru ca n-am ceva preferat -pentru ca pana la urma, trece acea "imi place asa de muuult~" or something like this. 23 Dar... hmm, imi plac mai multe amv-uri, cam vreo trei de la Vampire Knight pe melodiile celor de la Skillet -de unde am inceput sa si ascult, de altfel-, si una, doua -presupun- de la Nana -my favorite anime *stiu, am zis chestia aia, dar acest anime e "genial" -e cul si la moda sa zici "genial" cam in fiecare propozitie 78*. Anyways, pun mai tarziu, cand voi avea chef and stuff. ^^
"Forgive you? Why? It's not like I'm mad or anything. You were the one who got angry; just like you said, I was being too nosy. I've always been like that, not knowing my boundaries. I'm the type who'll water a plant til it drowns."
- Yokozawa Takafumi no Baai, vol. 2

#4
Asta nu e un anime,e defapt manga

Berserk (ベルセルク)

Amv ul chiar m a impresiot nu gluma 0_0

Si ar mai fi...

Uzumaki Naruto /TT^TT/

Asta mi se pare chiar haios 21

Nana Pot zice ca si asta e dragut.

Mai aveam dar nu mi aduc aminte acum >_<"


[Imagine: tumblr_ljt9kkUjPo1qe6xr2.gif]

"An intellectual solve the problems,a genius avoid them"

#5
Pentru mine asta Burning deep inside of me este cel mai reusit amv, nu numai ca dtb e anime-ul meu preferat <333. Pur si simplu e super plus ca melodia se potriveste foarte bine cu personajul.
[Imagine: BloodThirsts.png]

"A morning impurified dully , is starving. A night to be staind by the merciless dark . The orbit this planet goes into is destined to be a distorted circle , forever. I curse today i am living on , cause it's the same as yesterday. The uncertainty of tomorrow i fear for the moment i realized that it all had been collapsed."




Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)