Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Chestionar: Ce personaj principal din fic va place?
Mihai
0%
0 0%
Dan
25.00%
1 25.00%
Miki
0%
0 0%
Andy
0%
0 0%
Mircea
0%
0 0%
Yune
0%
0 0%
Piko
0%
0 0%
EMO ROACKERA
75.00%
3 75.00%
Total 4 vot(uri) 100%
* Opțiunea ta. [Arată Rezultatele]

[Terminat] Iubire inecata in...transpiratie!?

#6
Da, da. Capitol nou! Cum sa nu trec si eu pe aici? Asta este sigur si categoric imposibil, nu? :))) Nimeni nu scapa de mine aici. Nu, nu!
Primele doua capitole m-au facut curioasa si evident am sa le citesc si pe urmatoarele 1000. :) Cat despre capitolul 3....Omg, cate personaje ai @-) Asa, pai din capitolul trecut ma tot gandeam, ce boala masii a vazut acolo de a ramas asa? O stafie? :0 Dar nuuuu, ea a vazut doi porumbei...:x
Yaoi, yaoi, yaoi, yaoi, yaoi.....mamamia! Iubesc asta. Eu ador sa se intample repede yaoiul, ca atunci imi vine si mai mult chef de citit si de urmarit ficul, iar tu draga mea, ai pasit cu dreptul. Acum cu siguranta numai ai cum sa scapi de mine! Hahaha hahahahaha >:)
Cum ai explicat acea scena de sex. Woooooow! A fost super....cred ca ei nu erau singurii excitati :-> Hopaa! Da, da! Nici mie, ca si may1478, nu nea placut ca l-a lasat singurel. :(( Adica cum? Tocmai la sfarsit cand trebuia sa multumeasca si el ca a fost vinu bun, painea buna....:))))
Ok, hai ca am aberat destul. Te pup si astept nextu! A, si inca ceva......SA MA ANUNTI! :-*
Hei,tu trebuie sa te supui! Sau o sa sangerezi, tu esti al meu, te-am batut in toate felurile posibile. Si cand vorbesc cu tine, raspunzi sincer sau o sa ti-o iei.
Nu suntem vinovati ca vedem dragostea ca pe o durere. Nu ne e rusine...sa spunem ca dragostea inseamna durere. Sa spunem ca dragostea inseamna durere. Si as face-o din nou!

[Imagine: 6751178.png]
[Imagine: 6786993.png]



Răspunsuri în acest subiect
RE: Iubire inecata in...transpiratie!?[Yaoi +18] - de alexutzy97 - 17-08-2011, 10:58 AM


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)