Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Floare de Lotus[+16]

#7
Va multumesc pentru comm-uri si pentru criticile contructive. Sper ca am evoluat^^ In legatura cu punctuatia, am crezut ca aici nu se foloseste space-ul dar va multumesc pentru ca mi-ati zis>.<
Deci nextu'^^


Capitolul 2.Indragostita de seful Yakuza.

Ochii lui negri, cel mai adanc abis ma priveau cu iubire in timp ce coboram scarile. Inima mea, unica mea inima o lua la galop dar oare de ce? Eu nu simteam nimic pentru el, eu sunt doar papusa lui cu care face ce vrea cand se plictiseste. Ochii mei goi si reci, priveau fata amuzata a brunetului, in timp ce mainile mele erau incalzite de mainile lui. M-m-a luat de mana, de ce am acesti fiori in corp? De ce ma pierd in ochii lui? De ce? Atatea intrebari si nici un raspuns. Dar daca ma indragostesc de omul care mi-a facut atata rau? Ochii mei se umezesc in timp ce amintirile se deruleaza in capul meu....

FlashBack

Stau intinsa pe canapeaua mea alba din piele. Calendarul arata ca era 12 aprilie 2010, au trecut cinci ani de la targu cu Yakuza, iar eu nici nu mi-am dat seama. Cand sa iti dai seama cand te distrezi non-stop, si mai si muncesti intr-un club ca cea mai sexy animatoare, dorita de toti barbati?. Am o casa un paradis, decorata cu bun gust, si niste haine traznet, foarte provocatoare care imi pun in evidenta sanii mari si moi si fundul usor bombat.
Dupa cum ziceam, ma uitam la televizor, fiind doar intr-un maieu mulat, alb si o pereche de blugi scurti. Nu aveam chef de teme, telefoane, prieteni, vroiam sa stau singura fierband in suc propriu. Dintr-o data cineva bate cu forta la usa, mai avand putin si scotand-o din balamele.
-Ho animalule! Ca vin acuma! spune eu cu tupeu, si ma ridic lenes in capul oaselor. Care pisici mei esti? Spun eu deschizand.
-Sakura Haruno? iar in fata ochilor mi se infatiseaza un barbat inalt, brunet, cu ochii negri rezemat de grinda casei, bine facut, atat de sexy.
-Depinde... Cine esti? spun eu cu mainile in san, inca uitandu-ma la el.
-Sasuke Uchiha, sef Yakuza, iar in acest moment stapanul tau, spune acesta cu un aer superior uitandu-se la sanii mei.
-Cine nai...dar nu mai continuat propozitia ca ceva imi este pus la gura, eu inspir din acel drog, si cad prada unui somn fara vise. Am murit?
Ma trezesc intr-o camera slab luminata, iar de tavan atarnand un singur bec care se balanganea dand un aer infiorator camerei. Eram legata de scaun mai exact de picioare si de maini, oare am fost rapita de extraterestri? Dar, in urmatorul moment imi amintesc totul si frica pune stapanire pe mine, incep sa plang cu lacrimi de crocodil ca o sa-mi pierd ce am mai de pret in mainile unuia care nici nu il cunosc, dar mai sa-l iubesc. Ce o sa ma fac?
Gemeam, plangeam, urlam sa mi se dea drumu, si nimeni nu ma auzea, avea sa fiu violata minim de zece ori pe zi de cine stie ce betivi, cine stie unde. Imi era frica, nu mai puteam, cum am putut sa fiu atat de proasta incat sa i-au bani de la Yakuza? Intr-un fel o meritam dar nu vroiam asta, m-am vandut singura unor... nici nu pot sa le pronunt numele. Dintr-o data se aude o busitura, usa camerei este trantita cu forta, i-ar pe acesta intra un tip...Sasuke parca il chema, care se aseaza pe un scaun in fata mea, uitandu-se atent la formele mele atat de apetiante.
-Ce dama de companie buna o sa-mi fi, spune acesta vazandu-mi fetisoara trista.
Cand am auzit ce a zis am facut ochii cat cepele, adica eu, o fata de douazeci de ani lasata cum m-a facut mama sa fiu carpa unui mafiot de mana a doua-a? Nu, nu, nu puteam acepta asta! Ma zbat incercand sa scap de franghiile care erau legate sub sani, de maini si de picioare, dar pur si simplu nu puteam, se pare ca privelistea ii placea lui Sasuke pentru ca avand un maieu mulat se vedea mai totul si ii dadeam satisfactie vizuala, parca ma dezbraca cu privirile lui.
-Eu nu o sa fiu carpa ta! tip eu cat ma tin plamanii, dar in loc de un raspuns, primesc o palma zdravana de la Sasuke care imi intoarce capu 90 de grade la stanga, obrazul mi se inroseste instantaneu si lacrimile incep sa curga din ochii mei verzi si reci. Ca sa puna capac mai primesc o palma de imi intoarce capu 90 de grade la dreapta.
-Daca odata, te mai vad plangand, o sa te bat mai rau decat acuma, imi aparti, te-am cumparat cu bani, iar tu, ca o proasta, ai acceptat. Esti sclavul meu, jucaria mea, pot face ce vreau cu tine. Daca imi asculti regulile vei trai, daca nu creierii tai vor atarna de pereti. Capisi?
Am incremenit, priveam in gol, cum pute cineva sa nu aiba suflet? Inchid ochi si incerc sa nu plang, dar suspin prelung, iar buzele mele soptesc un ,,Da’’. Il las pe brunet sa imi deslege sforile, atingandu-mi catedata sanii. Simt o mica intepatura in brat, iar apoi cad prada unui somn adanc.


End Flash Back


Sunt dama de companie a lui Sasuke de o saptamana, dar parca ar fi trecut sapte ani, corpul meu perfect este inalocuri vanat de la bataile primite. Saruturile lui nici macar nu sunt saruturi, sunt muscaturi cu venin, care ma fac sa plang, pur si simplu imi distruge corpul si spiritul. Ma trezesc din ganduri cand acesta parcheaza masina. Cand m-am urcat in masina? Cand am plecat de acasa? Cand am ajuns? Doamne atat de mult timp am petrecut gandindu-ma?
Imi deschide portiera si il apuc de brat iar el ma conduce spre restaurant. Era unu mare, iar inauntru decorat in stil aristocratic, nu stiu daca am remarcat dar Sasuke nu mai este asa rigid, in fine nu vreau sa ma atasez de el, pentru mine tot o lepra ramane. Acesta comanda o friptura de porc, un vin rosu si la desert un tiramisu si o sampanie, dupa cum v-am zis sunt sclava lui deci mananc ce zice ,,tata''.
Dupa ce terminam tot, eu desigur ca am stat cuminte ca un catelus asteptand semnalul stapanului de a pleca acasa. Cum ziceam, mergem spre casa, din nou acceasi liniste mortuara dar de data asta, eu ma uit la el pe furis. Toata saptamana nu m-am uitat asa la el, este chiar un tip dragut, frumos, atragator, cu o inima rece. Daca as putea cumva sa-i topesc aceea raceala ar fi un baiat perfect, oftez si imi intorc capu spre geam.
-S-a intamplat ceva? spune acesta cu o voce joasa, calda si ingrijorata.
-Nu, nimic, raspund eu.
In scurt timp ajungem acasa, si eu ma indrept spre dus, parca vroiam sa ma curat de mine, sa fiu o alta, dar deja stim ca nu se poate acest lucru. Imi pun in jacuzzy un gel de dus cu aroma de vanilie, si un sampon cu aroma de caise, combinatie fatala, asa zicea tata. Ma dezbrac de haine lasand corpul meu cu forme atragatoare la vedere, neremarcand ca Sasuke poate sa intre oricand pe usa. Imi scald corpul in apa usor calduta, si incep sa ma gandesc cum au murit parintii mei.
Off saraci, cat ii iubeam, dar ei abia daca ma remarcau. Eu eram cea micuta si prostuta in timp ce sora mea, Sofia, era cea mai indragita, fiind fotomodel de succes in Japonia. Eu aveam treisprezece ani si Sofi optisprezece, o diferenta destul de maricica. Parintii nostri au fost ucisi de Yakuza, in urma conflictului dintre ,,tabere’’. Vedeti voi mafia noastra se numea Kutsuky, o mafie mai numeroasa decat Yakuza, iar ca sa scape de noi, mai degraba de parintii nostri, Sasuke a pus pe cineva sa ii ucida. Eu nu stiam chesti asta pana cand la saptisprezece ani Sofi mi-a spus totul si m-a abandonat in casa parintesca, alta lepra de om.
Sufletul meu cade intr-o prapastie a tristetii, aceste ganduri triste ma fac sa vars lacrimi amare, dar totul se varsa numai in mine. ,,Mor in mine’’ asta e tot ce pot sa zic, mereu ma consideram o ciudata pentru ca nu am parinti, iubit, bani, off. Viata asta…atat de acra si rece, atat de goala.
Gandurile mele sunt peturbate de o mana rece, care, in contact cu spatele meu, imi provoaca fiori.
-Ma gadili, spun eu usor amuzata de gestul lui.
-Nu nimic, asa trebuie. spune Sasuke pe un ton cat se poate de pervers.
Fiori. Inima imi bate cu putere cand este langa mine. Buzele mele vor sa simta buzele lui. Corpul meu vrea corpul lui. Cumva ma indragostesc?

Hope you liked^^
[Imagine: animeloves.jpg]
Odododododo ;x
Lumea asta te distruge,Te induce în eroare, Fură tot şi apoi fuge,Te răneşte şi te doare! x333
Gânduri Nespuse, Neştiute şi Inexplicabile



Răspunsuri în acest subiect
Floare de Lotus[+16] - de Piersicuta - 12-07-2011, 11:14 PM
RE: Floare de Lotus[+16] - de Inocente - 12-07-2011, 11:37 PM
RE: Floare de Lotus[+16] - de Miranda. - 12-07-2011, 11:42 PM
RE: Floare de Lotus[+16] - de Alicia - 12-07-2011, 11:55 PM
RE: Floare de Lotus[+16] - de Rose ^^ - 13-07-2011, 02:09 PM
RE: Floare de Lotus[+16] - de Alle - 14-07-2011, 10:59 AM
RE: Floare de Lotus[+16] - de Piersicuta - 14-07-2011, 02:17 PM
RE: Floare de Lotus[+16] - de Miranda. - 14-07-2011, 03:11 PM
RE: Floare de Lotus[+16] - de Denisa_Deny - 15-07-2011, 11:39 AM
RE: Floare de Lotus[+16] - de Piersicuta - 16-07-2011, 11:11 AM
RE: Floare de Lotus[+16] - de Debb.' - 16-07-2011, 05:41 PM
RE: Floare de Lotus[+16] - de Piersicuta - 18-07-2011, 10:03 AM
RE: Floare de Lotus[+16] - de Miranda. - 18-07-2011, 01:04 PM
RE: Floare de Lotus[+16] - de Sho-Yo - 12-08-2011, 04:16 PM

Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  [Naruto] Cea mai retrasa si singura floare este si cea mai frumoasa Rose ^^ 136 88.671 11-06-2012, 06:25 PM
Ultimul răspuns: Sho-Yo
  O floare de Iris Acadea' 6 5.642 13-01-2010, 04:43 PM
Ultimul răspuns: Acadea'
  O floare de cires si iubirea trandafirilor roz(sakura and sasuke) Shilpa 5 12.021 15-09-2008, 09:11 PM
Ultimul răspuns: Aly


Utilizatori care citesc acest subiect:
2 Vizitator(i)