Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Sadism..

#31
Heyy ..imi pare foarte foarte rau de aceasta mica [mare] intarziere. Dar timpul nu a fost in favoarea mea, si nici inspiratia nu a fost prea multa. Va multumesc mult pentru sustinere. Aveti dreptate, cand ii vedeam pe altii ca renunta la ficuri spuneam ca nu as face asta never, dar am cam uitat cand am zis ca nu ma voi lasa batuta indiferent de ce s`ar intampla:).

So ...capitolul ..:))


Capitolul 8

Alice P.O.V

Totul este negru in jurul meu, simt doua buze calde si moi care se apasa usor pe fruntea mea. Imi deschid usor ochii si il vad pe Sasuke cum ma privea bland. Ii zambesc si ii multumesc ca m`a trezit. E asa dulce, dar nu mai vreau inca vreo relatie, nu ca mai fi avut inainte vreuna` serioasa, dar nici nu vreau sa incerc. Avand in vedere ca plec la sfarsitul veri nu merita decat o simpla amicitie. Ma ridic de pe el si ii spun ca merg sa dorm urandu-i noapte buna.

Intru in camera si ma arunc in pat, nu mie somn dar nici sa cobor nu mai vreau. Ar fi dragut ca eu si Sasuke sa ne apropiem, am putea fi impreuna, dar la panarama, sa nu ma plictisesc vara asta. Dar el sigur ar vrea sa ii trec si prin pat. Ahh, de ce sunt asa toti baieti, nimeni nu ar fi dispus sa isi astepte partenera.

Oftez apasat si ma uit la ceas. Este deja trei jumate si eu inca nu dorm. Maine dimineata trebuie sa vina sora mea vitrega aici. De cand familia Parcker m`a adoptat, pe Mady am simtit-o cel mai aproape, ea si Naruto. Ii iubesc enorm, si sunt sigura ca si ei ma iubesc. Noi doua semanam atat de mult, dar doar fizic, caracterele noaste sunt foarte diferite. Eu sunt pankerita rebela, ea e fata cuminte.

Vazand ca nu pot sa dorm ma ridic si merg usor spre camera lui Sasuke, incercand sa nu trezesc pe nimeni. Deschid usa camerei brunetului si observ ca acesta dorme. Ehh, lasa ca a dormit destul. Zambesc diabolic inchizand usa camerei si aprinzand lumina. Brunetul isi pune patura pe cap si se intoarce cu spatele. Ahh, enervant mai esti Sasuke, merg spre pat si ma urc pe el incepand sa il clatin. Acesta se intoarce nervos si ramane uimit cand ma vede.

-Ce faci mai, vrei sa ma f**i?
Auzind asta ii dau o palma de toata frumusetea care sper ca l-a trezit. Ma intreaba pe un ton serios, de data asta, ce am patit. Incep sa ma plang la el ca o baba dandui de inteles ca nu mai pot dormi, iar acesta imi propune sa facem o plimbare. Accept bucuroasa si ma ridic de pe el. Brunetul se ridica de pe pat si se uita insistent la mine. Ridic ironic din spranceana si imi spune sa il las sa se imbrace. Ies din camera cu un zambet jucaus pe fata si ma rezem de usa.

Sasuke e asa dragut, nu pot sa cred ca inca nu mi-am luat bataie. Cred ca oricine altcineva s-ar fi suparat pe mine. Mereu m-am integrat greu intr-un grup, dar el imi da incredere, pot fii eu insami in sfarsit. Niciodata nu am stiut cine sunt sau ce vreau sa fac cu viata, dar vara asta sunt sigura ca imi voi afla telul in viata. Am vrut de atatea ori sa ma sinucid, dar mereu a fost ceva care m-a impiedicat. Si in prezent ma tai pe maini cu lame si cioburi, poate deaia nu am prea multi prieteni. Oricine ajunge sa fie in preajma mea ajunge sa sufere si m-am saturat de asta.

Usa de la camera brunetului se deschide brusc, iar eu cad pe spate, cazand si facand contactul cu podeaua acoperita de un covor mic si pufos, de culoarea ciocolatei cu lapte. Sasuke incepe sa rada silentios si ma ridica.

-Tu nu stii sa bati cand iesi din camera?
Tonul ironic cu care am rostit intrebarea si seriozitatea care se putea citi usor pe fata mea, il fac pe brunet sa rada cu pofta.
-Am trait printre fete avand in vedere ca fratele meu e tot o fata, deci sunt obisnuit cu felul asta de atitudine.
Ma stramb la el si merg spre scari. Sasuke tipa amuzat sa am grija pe unde calc. Nu il bag in seama si imi continui drumul.

Ies pe usa casei si merg din ce in ce mai repede nefiind atenta la nimic. Sasuke ma striga din spate, spunandu-mi sa il astept. Ma opresc si astept pana ajunge langa mine, apoi imi reiau drumul, de data asta nu asa grabita. Il intreb unde mergem, fara sa ma uit la el. Acesta imi spune sa mergem in parc. Dau din umeri si incep iar sa ma grabesc.

Mergem asa vreo` zece minute, fara sa scoatem vreun sunet. Se pare ca nici cu el nu voi avea noroc, pare foarte sociabil si de treaba, dar nu e vorba de el. Eu sunt problema, eu sunt cea care face fite de diva si urasc asta la mine. Tatal meu natural imi spunea mereu sa nu pun suflet in nimic, ca daca iubesc si ma atasez de vreo` persoana anume inafara familiei voi ajunge sa sufar. Si asta am facut, in prezent nu am prieteni la scoala mea, toti ma considera ciudata si diferita. Mereu spun ca nu imi pasa, dar, undeva in adancul sufletului doare, chiar foarte mult.

-Esti bine?
Imi intorc capul robotic si il vad pe Sasuke cum ma privea ingrijorat. Dau din cap negativ si zambesc fals. Acesta isi pune o mana in jurul abdomenului meu obligandu-ma sa ma apropi de el.

Nu dupa mult timp intram in parc si ne asezam pe o banca. Brunetul scoate un pachet de tigari din buzunar si isi scoate una pe care o aprinde fara ezitare. Imi intinde pachetul uitandu-se suspicios la mine. Nu am mai fumat de mult, dar nu cred ca mi-ar strica o tigare. Nu vreau sa il impresionez sau ceva de genu`, dar mi-e putin pofta de aceste droguri legale.

Intind mana si scot o tigare din acel pachet. Ii cer un foc, iar acesta imi intinde o bricheta. O iau fara ezitare si aprind tigarea pe care o tineam in mana, incepand sa trag din ea. Mmm, ce dor imi era sa stau afara fumand tot felul de iarba. Cu toate ca aceste tigari sunt destul de tari, nu se compara cu marijuana pe care o fumam eu.

Sunt trezita din ganduri de catre Sasuke care ma intreaba de cat timp fumez. Ii raspund plictisita ca nu mai stiu sigur. La cei saptisprezece ani ai mei am facut prosti cu caru`, de la fumat tot felul de prostii, pana la betiile cu toti bagabontii de pe strada.

Afara incepea sa se faca din ce in ce mai frig, imi urc picioarele pe banca si ma asez mai comod pe lemul rece din care era cioplita. Brunetul ma vede si se apropie de mine, lundu-ma in brate. Imi las capul pe pieptul lui bine lucrat si inchid ochii. Cred ca asa as adormi mult mai usor.

Mana lui ma mangaia usor pe spate. Imi placea mult starea pe care mi-o dadea el. E ca un drog, dar unul care nu se fumeaza, nu se trage pe nas si nu se baga prin vene. E drogul care ma face sa ma simt bine fara sa imi faca si rau. Stam in aceasta pozitie ceva timp, in cela din urama adorm usor, intr-un somn foarte incordat, dar totusi lejer.

Il simt pe Sasuke ma clatina usor si imi spune ca ar fi bine sa plecam. Afara deja se luminase, era sase jumate dimineata, iar batrani incepeau sa isi plimbe cainii prin parc. Probabil le-am oferit o priveliste placuta, o fata adormita intinsa pe banca, ciufulita si cu niste cearcane urate la ochii. Si un baiat care o tinea in brate, iar la infatisare nici el nu era mai prejos, parul lui negru era ciufulit, tricolu de aceeasi culoare era destul de sifonat si cearcanele erau prezente si la el. Mda, probabli cred ca ma violat sau ceva de genu`.

Ma ridic de pe banca si incerc sa imi asez putin parul, dar fara rost. Sasuke se uita amuzat la mine si se ridica de pe banca. Ne indreptam usor spre iesirea parcului, atragand privirile oamenilor din jurul nostru.

-Nu sunteti cam mici copii sa stati toata noaptea prin parcuri. Si tu ar trebui sa fi o domnisoara, nu sa umbli cu bagabonti care ar putea oricand sa sara pe tine avand in vadere ca esti singura cu el.

Ma intorc spre mosul care a avut tupeul necesar sa ma calce pe coada la ora asta. Ma uit la Sasuke care mai avea putin si exploda de draci. Auzi la el “mici”. Ce se oftica ca nu m-am culcat cu el sau care-i faza. Al dracu mos, il cauta moartea pe`acasa si el umbla prin parcuri si imi strica mie ziua asa. Ma abtin sa nu il injur si ma intorc cu spatele tragandu-l pe brunet dupa mine.

-Pe cine faci tu bagabont? Si daca i-am traso` care-i problema ta? Vrei si tu dar nu gasesti vreo proasta cu care sa ti-o pui? Lasa-ma dracu in pace si tu.

Ooo da, sa enervat Sasuke. Il trag putin inapoi, chiar nu vreau sa faca cine stie ce prostie pe aici si sa ii se bata cu mosu`. Chiar daca ar fi amuzant s-ar ajunge din rau in mai rau. Il iau de mana si merg spre iesirea parcului tragandu-l dupa mine.

Incercand sa se intoarca si sa se certe cu handicapatu` ala de mos, ma intoarce spre el si imi lipeste corpul de al sau. Fetele noastre era asa de apropiate incat ii puteam simtii respiratia. Inima mea incepu` sa bata din ce in ce mai tare vrand probabil sa imi iasa din piept. Isi apropie buzele de ale mele, lipindule si formand un sarut fara nici un pic de sentiment. Isi trece limba peste buzele mele, ceea ce ma obliga sa le intredeschid. Isi strecoara limba in gura mea, transformand sarutul in unul destul de pasionant. Incep sa imi misc si eu limba pana incepe sa faca un duel cu a lui.

Sasuke rupe sarutul si ma priveste adanc, simteam ca ma pierd in ochii aceia negri ca cel mai intunecat abis. Este el, da in sfarsit l-am gasit. El este drogul meu.


Cam atat, am incercat sa il fac mare si bun. Va multumesc pentru ca imi cititi ficul, indiferent de cat de bun e. Va iubesc :X:X.
[Imagine: YWk6O.jpg]



Răspunsuri în acest subiect
Sadism.. - de Alicia - 23-06-2011, 12:46 PM
RE: Sadism.. - de Sho-Yo - 23-06-2011, 01:20 PM
RE: Sadism.. - de Search - 23-06-2011, 01:44 PM
RE: Sadism.. - de hiimera - 23-06-2011, 02:17 PM
RE: Sadism.. - de Alicia - 23-06-2011, 10:51 PM
RE: Sadism.. - de Search - 24-06-2011, 01:33 PM
RE: Sadism.. - de Sho-Yo - 25-06-2011, 10:20 AM
RE: Sadism.. - de Alicia - 25-06-2011, 11:11 AM
RE: Sadism.. - de Sho-Yo - 25-06-2011, 01:08 PM
RE: Sadism.. - de Search - 25-06-2011, 07:26 PM
RE: Sadism.. - de Alicia - 26-06-2011, 11:38 PM
RE: Sadism.. - de Paty.Paty - 28-06-2011, 11:49 AM
RE: Sadism.. - de Ayuu. - 28-06-2011, 01:59 PM
RE: Sadism.. - de Sho-Yo - 28-06-2011, 03:19 PM
RE: Sadism.. - de Search - 29-06-2011, 01:34 PM
RE: Sadism.. - de Alicia - 30-06-2011, 01:18 AM
RE: Sadism.. - de Stella - 30-06-2011, 10:30 AM
RE: Sadism.. - de Search - 30-06-2011, 01:38 PM
RE: Sadism.. - de Sho-Yo - 30-06-2011, 08:13 PM
RE: Sadism.. - de Paty.Paty - 30-06-2011, 08:26 PM
RE: Sadism.. - de Alicia - 01-07-2011, 02:58 AM
RE: Sadism.. - de Search - 01-07-2011, 01:12 PM
RE: Sadism.. - de Paty.Paty - 02-07-2011, 07:11 PM
RE: Sadism.. - de Sho-Yo - 03-07-2011, 09:08 AM
RE: Sadism.. - de Miranda. - 04-07-2011, 10:56 PM
RE: Sadism.. - de Alicia - 05-07-2011, 01:19 PM
RE: Sadism.. - de Search - 05-07-2011, 01:42 PM
RE: Sadism.. - de Paty.Paty - 05-07-2011, 02:29 PM
RE: Sadism.. - de Alicia - 05-07-2011, 04:27 PM
RE: Sadism.. - de Sho-Yo - 07-07-2011, 10:25 AM
RE: Sadism.. - de Alicia - 12-07-2011, 02:21 AM
RE: Sadism.. - de Sho-Yo - 12-07-2011, 08:36 PM
RE: Sadism.. - de Search - 13-07-2011, 12:57 PM
RE: Sadism.. - de Piersicuta - 13-07-2011, 05:08 PM
RE: Sadism.. - de Alicia - 04-08-2011, 10:45 PM
RE: Sadism.. - de Search - 05-08-2011, 12:05 PM
RE: Sadism.. - de Piersicuta - 06-08-2011, 10:13 AM
RE: Sadism.. - de Alicia - 09-08-2011, 03:39 PM
RE: Sadism.. - de Sho-Yo - 09-08-2011, 08:49 PM
RE: Sadism.. - de Ayumi Michaelis - 14-08-2011, 11:39 PM
RE: Sadism.. - de Catsz - 17-08-2011, 01:20 PM
RE: Sadism.. - de Miranda. - 17-08-2011, 07:47 PM
RE: Sadism.. - de Alicia - 18-08-2011, 01:32 PM
RE: Sadism.. - de Catsz - 18-08-2011, 10:47 PM
RE: Sadism.. - de Miranda. - 18-08-2011, 11:56 PM
RE: Sadism.. - de Ayumi Michaelis - 19-08-2011, 11:26 PM
RE: Sadism.. - de Sho-Yo - 20-08-2011, 08:51 AM
RE: Sadism.. - de Search - 01-10-2011, 10:51 AM


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)