Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Oh no! Parintii m-au prins uitandu-ma la hentai

#56
Citat:Sfat ? : Nu da tare când te uiţi şi ţine mâna pe mouse.
Cel mai bun sfat in cazul in care va uitati la animeuri hentai,iar parintii nu sunt plecati de acasa.21
Eu una nu prea ma uit la nimeuri de genul acesta,dar cand stiu ca vreau sa vizionez ceva mai...4 , am grija sa imi planific timpul astfel incat sa le vad atunci cand sunt singura acasa.Este bine ca eu m-am obisnuit sa stau tot timpul cu mana pe mouse cand ma uit la un anime,indiferent daca este sau nu cineva prin preajma,iar chestia aceasta m-a salvat de multe ori,avand in vedere ca seara spionii imi dau tarcoale 21 (Principalul spion este sora mea mai mica ce se tot furiseaza pe langa mine ca sa vada ce fac,la ce ma uit,cu cine vorbesc,apoi se duce si ii da raportul memei).Din cauza aceasta m-am invatat sa fiu foarte prudenta si sesisez orice miscare.Mama oricum nu are nimic impotriva uitatului la animeuri,atata timp cat nu sunt cu prostii 71.Pe de alta parte,tata imi spune de fiecare data cand ma "prinde": <Iar te uitit la tampeniile alea?>
Cu toate acestea,nu strica sa fiu precauta.smile
[Imagine: jr6ws8.png]



Răspunsuri în acest subiect
RE: Oh No!!!111!!one!!11 Parintii m`au prins uitandu`ma la hentai..dammit >__< - de ♥Belle-Chan♥ - 11-01-2010, 08:50 PM
RE: Oh No!!!111!!one!!11 Parintii m`au prins uitandu`ma la hentai..dammit >__< - de Carroline - 16-02-2010, 02:01 PM
RE: Oh No!!!111!!one!!11 Parintii m`au prins uitandu`ma la hentai..dammit >__< - de ...:::Hana Arakida:::... - 07-03-2010, 04:16 AM


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)